Ślubne - Forum - Weselne Strona Główna Ślubne - Forum - Weselne
Ślub i Wesele - Zorganizuj ten dzień z nam

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

czekoladowa fontanna

Poprzedni temat «» Następny temat
czekoladowa fontanna
Autor Wiadomość
aneczka111 

Dołączyła: 15 Lis 2007
Posty: 12
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-01-03, 16:29   czekoladowa fontanna

W ubiegłym roku byłam na kilku weselach i zauważyłam, że coraz bardziej popularne stają się takie fontanny czekoladowe http://www.fontannycarmen...oto/mini/51.jpg . Mi też taka czekoladowa fontanna bardzo się podoba i uważam ją za bardzo fajną atrakcję podczas wesela. Jakie wy macie zdanie na temat takiej fontanny czekoladowej?
 
 
     
Gość

Wysłany: 2008-01-09, 15:02   

Tez bylem na takim weselu, gdzie jedna z atrakci byla taka fontanna...fajny pomysl, a zarazem smaczny:-)

Na poczatku mlodzi przetestowali ja oficjalnie, oblewajac czekolada rozne owoce i je probujac...a nastepnie goscie...byla spora kolejka, bo kazdy chcial porraz pierwszy posmakowac czegos takiego...wiec jak dla mnie trafiony pomysl:)

Pozdrawiam
 
     
aneczka111 

Dołączyła: 15 Lis 2007
Posty: 12
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-01-09, 15:20   czekoladowa fontanna

A orientujecie sie w cenach takich fontann? Wydaje mi sie, że to musi sporo kosztowac.
 
 
     
Gość

Wysłany: 2008-01-10, 12:33   

Tam gdzie ja bylem na weselu, to to byla atrakcja, o ktorej nawet nie wiedzili mlodzi.
Fontanna ta byla bowiem na stanie sali weselnej...i to byl taki maly prezencik od wlscicieli dla mlodych:)

Jak to stanie sie popularne, to mysle, ze kazdy wlasciciel lub wlascicielka sali beda chcialy posiadac taka atrakcje...i mlodzi nie beda musieli sie o to juz martwic:-)

Pozdrawiam,
 
     
aneczka111 

Dołączyła: 15 Lis 2007
Posty: 12
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-01-10, 13:40   

Słyszałam jeszcze o fontannach alkoholowych. Wiecie jak takie fontanny wyglądają i jakie rodziaje alkoholi można w nich stosować?
 
 
     
Gość

Wysłany: 2008-04-04, 19:19   

:lol:
 
     
Monis 

Dołączyła: 01 Wrz 2010
Posty: 51
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-10-21, 20:37   

wydaję mi się, że można coś takiego wypożyczyć. sama fontanna nie jest droga, ale czekolady chyba sporo potrzeba.
w zeszły weekend byłam na weselu, gdzie taka fontanna była i cieszyła się sporym powodzeniem.
 
 
     
Markiza 

Dołączyła: 22 Paź 2010
Posty: 26
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-10-22, 21:01   

Oj, ja uwielbiam kiedy jest ona na weselach. Zazwyczaj staram się unikać słodyczy, ale wtedy pozwalam sobie na odrobinę przyjemności. A jest to za drogie, by mieć w domu.
 
 
     
Madziunia 

Dołączyła: 06 Paź 2011
Posty: 1
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: 2011-10-06, 18:40   

Witam. Moje wesele odbyło się w ostatnią sobotę. Jeszcze żyję wspomnieniami. Na przyjęiu również była czekoladowa fontanna. Wynajęłam ją z obsługą, aby utrzymać porządek wokół stołu. Jestem bardzo zadowolona zarówno z obsługi, jak i z wyglądu stołu. Czytałam wcześnie wiele postów na temat rzekomych plam na sukni ślubnej. Mojej na szczęście nic się nie stało i myślę, że to niepotrzebna panika. Polecam ja wynajęłam od firmy, która dopiero się rozkręca ceny mają naprawdę niskie w porównaniu z innymi. www.chocomemories.pl
 
 
     
Robertoo 

Wiek: 37
Dołączył: 05 Paź 2011
Posty: 9
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-10-20, 11:15   

Miałem taką fontannę u siebie na weselu i cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Dodatkowo miałem tez barmana na weselu który miał dużo roboty z drinkami...
 
 
     
NataliaDżi 

Dołączyła: 07 Mar 2014
Posty: 11
Skąd: Kraków
Wysłany: 2014-03-07, 21:27   

U nas również będzie czekoladowa fontanna. Do mlecznej czekolady dobraliśmy takie owoce: truskawki, banany, winogrona oraz pianki i rurki. Byłam na kilku weselach na których czekoladowe fontanny cieszyły wszystkich podniebienia:) Super atrakcja.
_________________
Przygotowania w pełni :)
Kolejny etap: roznoszenie zaproszeń
Nasze: http://www.parka.com.pl/z...lubne-bella.php
 
 
     
Brickproduct

Wiek: 54
Dołączył: 26 Mar 2014
Posty: 5
Skąd: kielce
Wysłany: 2014-03-26, 03:41   

Mój brat miał na weselu taką fontannę 5 lat temu, zapłacił ok 1tys. zł moim zdaniem się to nie opłaca, większość osób spożywa alkohol na weselu i wśród tych osób, widzę będąc teraz w branży wideofilmowania nie ma zainteresowania tą atrakcją, chociaż dzieciom się podoba. Moim zdaniem lepiej zainwestować pieniądze np w fotobudkę wtedy wszyscy dobrze się bawią a słodkich przekąsek placków itp jest pełno na weselu.
_________________
https://www.facebook.com/brickProductStudio
 
 
     
Avee5 


Dołączył: 27 Lip 2015
Posty: 5
Skąd: Malbork
Wysłany: 2015-08-01, 09:52   

Fontanny czekoladowe ale i nie tylko. Torty z babeczek, bukiety z lizaków, lemoniady fajnie podane dla dzieci to to co teraz rządzi
_________________
Niezłomny duch jest czymś, bez czego nie można żyć.
 
 
     
Obesia

Wiek: 54
Dołączył: 14 Sie 2015
Posty: 2
Skąd: Nowolipie
Wysłany: 2015-08-14, 12:19   

Ja kiedyś byłam na poprawinach gdzie obok takiej fontanny lezaly rózne wymyślne owoce. Pychota :) moim zdaniem naprawdę warto bo to coś co sie zapamiętuje
_________________
https://www.allianzdirect...-w-budowie.html
 
 
     
Wandzik 

Wiek: 34
Dołączyła: 26 Paź 2015
Posty: 38
Skąd: Łódź
Wysłany: 2015-10-29, 15:50   

Ale ryzyko zabrudzenia kreacji jest ogromne. Jak sobie wyobrażasz świadkową lub teściową z ulaną sukienką?
_________________
Miłość chadza krętymi drogami, lecz zawsze trafia do celu
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum
Strona wygenerowana w 0.06 sekundy. Zapytań do SQL: 14