Ślubne - Forum - Weselne Strona Główna Ślubne - Forum - Weselne
Ślub i Wesele - Zorganizuj ten dzień z nam

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

DJ na wesele Częstochowa

Poprzedni temat «» Następny temat
DJ na wesele Częstochowa
Autor Wiadomość
DJnaWesele

Wiek: 54
Dołączył: 31 Lip 2015
Posty: 2
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2015-07-31, 14:35   DJ na wesele Częstochowa

Jeśli planujecie ślub i wesele w Częstochowie, Opolu lub na terenie województw
śląskiego, opolskiego czy południowej części woj. łódzkiego i szukacie DJ to zapraszam do kontaktu - www.djnawesele.pl. Gwarantuję niezastąpiony klimat każdego wesela i innych przyjęć. Prowadzę imprezy od wielu lat. Repertuar i styl prowadzenia dopasowany jest do indywidualnych wymogów klienta i dostosowany do dowolnej okoliczności. Uatrakcyjnię imprezę największymi przebojami muzyki polskiej i zagranicznej i wprowadzę w klimat lat 60, 70, 80 proponując najlepsze piosenki ówczesne. Dla tych, którzy duże pokłady energii lubią wylewać na parkiecie - muzyka taneczna XX i XXI wieku, niezastąpiony rock&roll, a także gorąca muzyka latynoamerykańska i włoska. Tak szeroki przekrój muzyki zaspokoi każdego niezależnie od wieku. Zapewniam również prowadzenie nieodzownych punktów wesela - toast, oczepiny, zabawy.
_________________
DJ na wesele Częstochowa - djnawesele.pl
 
 
     
Aniusza 

Dołączyła: 07 Kwi 2014
Posty: 17
Skąd: Łódź
Wysłany: 2015-08-23, 19:18   

Ja niestety szukam na Mazowszu. Znalazłam ciekawy portal na którym ogłaszają się zespoły i DJ http://www.muzykanawesela.pl/ Oczywiście trzeba też przesłuchać ich muzykę, może nawet pójść na imprezę na której grają. Trudno opierać się tylko na opiniach znajomych, bo możemy nie zauważyć na prawdę fajnej kapeli.
 
 
     
nikolkaa 

Dołączyła: 08 Lis 2014
Posty: 56
Skąd: Poland
Wysłany: 2016-04-19, 07:08   

Jesteście przekonani do dj-a? Ja tam cały czas się zastanawiam czy nie lepiej jednak taki zespół na żywo zamówić jak tutaj. Podoba mi się ich wokal.
 
 
     
ksiezniczkamia 

Dołączyła: 10 Lut 2016
Posty: 154
Skąd: Katowice
Wysłany: 2016-05-31, 23:17   

Moim zdaniem DJ jest bardzo dobrym rozwiązaniem, w dodatku dzisiaj większość z nich daje popisy na bardzo wysoki poziomie. Osobiście miałam ostatnio okazję zobaczyć w akcji pana z http://3-dj.pl/ i jestem bardo zadowolona :) Śmiało mogę go polecić osobą ze śląska!
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum
Strona wygenerowana w 0.05 sekundy. Zapytań do SQL: 14