Ślubne - Forum - Weselne Strona Główna Ślubne - Forum - Weselne
Ślub i Wesele - Zorganizuj ten dzień z nam

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Hurtownia gastronomiczna z maszynami do popcornu, waty cukro

Poprzedni temat «» Następny temat
Hurtownia gastronomiczna z maszynami do popcornu, waty cukro
Autor Wiadomość
Jania 

Wiek: 56
Dołączyła: 03 Wrz 2022
Posty: 141
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2022-09-09, 12:46   Hurtownia gastronomiczna z maszynami do popcornu, waty cukro

Szukam dobrej hurtowni gastronomicznej do współpracy, może słyszeliście coś więcej na temat Invest Horeca? Zależy mi przede wszystkim na zakupie maszyn do lodów włoskich, waty cukrowej, czy również popcornu. Może ułatwicie mi podjęcie racjonalnej decyzji w tym zakresie, pozdrawiam!
 
 
     
Lesska32

Wiek: 54
Dołączył: 12 Wrz 2022
Posty: 12
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2022-09-16, 08:50   

Ja osobiście tutaj mogę polecić Wam, żebyście się zapoznali z ofertą hurtowni gastronomicznej Invest Horeca w której znajdziesz spory wybór sprzętu tego typu, ja akurat zamawiałem u nich dwie gofrownice bąbelkowe Maxima bąbelkowa - pojedyncza MAXIMA 09365120 09365120 https://investhoreca.pl/09365120-MAXIMA-Gofrownica-Maxima-babelkowa-pojedyncza ale również można znaleźć maszyny do popcornu i warty cukrowej. Myślę, że będziecie pozytywnie zaskoczeni możliwościami zakupu :)
 
 
     
AlicjaSz

Wiek: 54
Dołączył: 15 Wrz 2022
Posty: 9
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2022-09-17, 12:08   

Jak najbardziej mogę się zgodzić z wypowiedzią poprzedniczki i także uważam, że szukając naprawdę dobrej jakości sprzętu gastronomicznego tutaj jak najbardziej mogę się zgodzić z wypowiedzią poprzednika, jeśli chodzi o wybór modeli i konkurencyjność cen. Terminowa dostawa i nigdy nie było problemów z poziomem obsługi oraz kontaktem. Dlatego warto się przekonać i przede wszystkim mam nadzieję, że podejmiecie racjonalną decyzję zakupową w tym zakresie.
 
 
     
Jania 

Wiek: 56
Dołączyła: 03 Wrz 2022
Posty: 141
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2022-09-17, 12:11   

Mega dzięki za informacje! Chętnie zerknę i mam nadzieję, że podrzucicie trochę ciekawych podpowiedzi :)
 
 
     
Hania55

Wiek: 54
Dołączył: 15 Wrz 2022
Posty: 6
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2022-09-24, 09:58   

Również uważam, że jednak jedną z nielicznych dobrych hurtowni gastronomicznych jest właśnie Invest horeca to dobry kierunek poszukiwań głównie dlatego, że mają bardzo duży wybór sprzętu i potrzebnych akcesoriów. Zajrzyj na https://investhoreca.pl/q/?keywords=popcorn gdzie jest dostępny naprawdę duży wybór jeśli chodzi o maszyny do popcornu, czy również waty cukrowej. Pozdrawiam!
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum
Strona wygenerowana w 0.05 sekundy. Zapytań do SQL: 15