Ślubne - Forum - Weselne Strona Główna Ślubne - Forum - Weselne
Ślub i Wesele - Zorganizuj ten dzień z nam

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Makijaż samodzielny czy w salonie?

Poprzedni temat «» Następny temat
Makijaż samodzielny czy w salonie?
Autor Wiadomość
Aniusza 

Dołączyła: 07 Kwi 2014
Posty: 17
Skąd: Łódź
Wysłany: 2015-08-23, 19:04   Makijaż samodzielny czy w salonie?

Czy koniecznie trzeba mieć makijaż robiony przez wizażystkę? To kolejna ciężka kasa do wydania.
 
 
     
patrycja30 

Dołączyła: 23 Gru 2014
Posty: 15
Skąd: kraków
Wysłany: 2015-10-09, 10:32   

A co byście powiedziały na makijaż permanentny kraków? to dobry pomysł przed ślubem?
 
 
     
kamila23 

Dołączyła: 11 Sie 2021
Posty: 32
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2021-09-23, 15:37   

Także stałam przed takim dylematem w tym roku. Jednak ostatecznie pomogła mi przyjaciółka i obyło się bez wizyty w salonie. Była jeszcze kwestia, na jaki make-up się zdecydować. Szukałyśmy więc inspiracji w internecie. Na szczęście z pomocą przyszedł mi ten https://www.ezebra.pl/pl/...1626859537.html artykuł. Rezultat był naprawdę śliczny, a ślub i wesele niezwykle udane. Jeżeli któraś z was jest jeszcze przed ślubem i myśli o makijażu, to polecam zerknąć i zobaczyć inspiracje! Wszystko jest dokładnie opisane:)
 
 
     
andi

Wiek: 54
Dołączył: 03 Lut 2021
Posty: 16
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2021-09-27, 12:38   

To zależy, jeśli potrzebujesz makijażu na jakąś ważną okazję to warto się wybrać do makijażystki, wiadomo, że profesjonalista po prostu lepiej się na tym zna i lepiej go wykona. Ja już kilka razy byłam u Aleksandry - http://aleksandrapilat.pl/ przed ważnymi imprezami, polecam się tam wybrać nie tylko ze względy na to, że robi świetne makijaże, ale też dlatego, że jest profesjonalną stylistką i może udzielić dużo przydatnych wskazówek odnośnie samodzielnego makijażu czy nawet ubioru, tak żebyś na co dzień sama mogła świetnie o siebie zadbać ;)
 
 
     
PannaNieMloda 

Dołączyła: 22 Lis 2021
Posty: 1738
Skąd: Opolówek
Wysłany: 2022-02-03, 14:47   

A ja mam pytanie z trochę inne beczki ale zdecydowanie dotyczący naszej urody w dniu ślubu :D Moja przyjaciółka wychodzi za mąż. Na co dzień się w ogóle nie maluje, nie używa podkładów, pudrów, tuszu do rzęs ale stwierdziła, że w dniu własnego ślubu chce być piękna i chce mieć prawdziwy, porządny i piękny makijaż. Po pierwsze dlatego, że to wyjątkowa okazja a po drugie marzy o efekcie wow :D Niestety ma obsesję na punkcie szkodliwego działania kosmetyków
a ponieważ znalazła ostatnio taką stronę https://hamilton.com.pl/oferta/badania-kosmetykow-i-chemii-gospodarczej/badania-skutecznosci-kosmetykow-aplikacyjne-instrumentalne/
to chce być pomalowana kosmetykami, które przeszły wszelkie możliwe analizy. I tu pojawia się pytanie - gdzie takich szukać? Pomożecie?
 
 
     
iwi32 

Dołączyła: 25 Mar 2022
Posty: 105
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2022-10-05, 19:17   

Teraz bez problemu można wykonać w domu profesjonalny makijaż. Wystarczy tylko znaleźć odpowiednie kosmetyki. Do wykończenia makijażu oka można wybrać eyeliner. Ja znalazłam taki https://drogeria.pl/eyelinery-i-kredki-do-oczu/ingrid-eyeliner-w-kalamarzu-bialy . Pozostawia matowe wykończenie. Można go łączyć z kolorowymi cieniami do powiek albo wykonać tylko jedną kreskę, która będzie elegancko wyglądała na powiece.
 
 
     
ayla 

Dołączyła: 05 Cze 2021
Posty: 387
Skąd: Poznań
Wysłany: 2023-04-01, 14:41   

Wiecie - nie jest to nic to trudnego, kwestia treningu, odpowiednich kosmetyków
narzędzi. Warto też wiedzieć - jak czyścić pędzle do makijażu ? Bo higiena to też ważna sprawa.... Jak nie dopilnujecie tego, to potem będą wam wychodzi krostki itp.
 
 
     
mani898 

Dołączyła: 27 Maj 2020
Posty: 197
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2024-01-02, 23:56   

Urodzie trzeba czasem troszkę pomóc, aby wyglądać promienniej. Jest obecnie wiele różnych kosmetyków na rynku. Ja bardzo lubię makijaż i na co dzień używam podkładu Eveline Wonder Match Lumi. Świetna propozycja, pięknie wyrównuje koloryt skóry!

 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum
Strona wygenerowana w 0.05 sekundy. Zapytań do SQL: 14