Ślubne - Forum - Weselne Strona Główna Ślubne - Forum - Weselne
Ślub i Wesele - Zorganizuj ten dzień z nam

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

hotele i restauracje na przyjęcie weselne

Poprzedni temat «» Następny temat
hotele i restauracje na przyjęcie weselne
Autor Wiadomość
albertk2

Wiek: 54
Dołączył: 12 Lip 2010
Posty: 10
Skąd: Kielce
Wysłany: 2011-05-24, 11:35   hotele i restauracje na przyjęcie weselne

Jeśli szukasz idealnej sali weselnej na twoje wesele, koniecznie zajrzyj na sala weselna www. gdziewesele.pl. Znajdziesz tu oferty hoteli i restauracji ze zdjęciami, opinie i kontakt z właścicielem. wiele ciekawych ofert w jednym miejscu Lokale weselne www.gdziewesele.pl
 
 
     
joanna012 

Dołączyła: 14 Lut 2013
Posty: 1
Skąd: stąd
Wysłany: 2013-02-14, 12:15   

Tego nie znam, ale mogę podpowiedzieć stronę www.salenawesela.pl , gdzie są zaprezentowale sale z całego kraju, a przy każdej z ofert można dokonać wstępnej rezerwacji lub wysłać bezpośrednio zapytanie.
 
 
     
weselniaka8 

Wiek: 40
Dołączyła: 24 Lip 2013
Posty: 10
Skąd: Lublin
Wysłany: 2013-10-08, 17:38   

Jeśli chodzi o lubelskie i okolice Lublina to na pewno warto zainteresować jedną z tych nowocześniejszych sal no i jedną z większych czyli Sonatiną
 
 
     
balkanica 

Dołączyła: 12 Lis 2013
Posty: 4
Skąd: Lublin
Wysłany: 2013-11-12, 12:55   

własnie pisalem o tym, moja siostra zrobiła tam swoje wesel i naprawdę była zadowolona z calości organizacji, pamiętam, że wogóle się nie stresowała bo wszystko było dopięte na ostatni guzik
 
 
     
weselniaka8 

Wiek: 40
Dołączyła: 24 Lip 2013
Posty: 10
Skąd: Lublin
Wysłany: 2013-12-11, 22:50   

no tak jak mówiłam, sonatina zna się na rzeczy więc ludzie sa zadowoleni,
juz nie raz słyszałam o tym, a w ogóle to ja się wybieram tam ne na wesele ale na...


SYLWESTRA :D

dawajcie do nas D:
 
 
     
Tomasz 

Dołączyła: 22 Paź 2014
Posty: 1
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2014-10-22, 09:41   

Ja bym daleko nie szukał. Bardzo fajne miejsce na wesele, szczególnie wiosną lub latem. Mają tam wspaniały i duży ogród. Z perspektywy gościa weselnego wszystko było świetnie zorganizowane. Na stołach niczego nie zabrakło. Było smaczne jedzonko, Szczególnie smakował mi rosół. :-) Koleżanka, która miała tam wesele chwaliła również organizację i kontakt z właścicielami. Moja opinia jest jak najbardziej pozytywna. Posiłki smaczne, pokoje wygodne. Sala idealna na zorganizowanie wesele. Obsługa spełniająca oczekiwania. :-) Gdyby ktoś był zainteresowany daję linka http://www.lilapark.net/i...acja-wesel.html
 
 
     
mendy 

Dołączyła: 30 Lis 2013
Posty: 23
Skąd: Kraków
Wysłany: 2014-11-28, 20:33   

Ja bardzo dobre opinie słyszałam o Centrum Promenada nad Zalewem Zegrzyńskim. Ktoś organizował u nich wesele? Ja szukam właśnie czegoś na lipca 2016. Na ich stronie http://www.promenadacount...-pikniki/wesela znalazłam fajny pomysł na przyjęcie weselne piknik. Co myślicie o takim rozwiązaniu? W lipcu raczej powinna być pogoda co nie? A może lepiej skorzystać z ich salki Country Saloon z kominkiem? Będę mieć ok 90 osób, więc spokojnie powinni się pomieścić, co nie?
 
 
     
nikolkaa 

Dołączyła: 08 Lis 2014
Posty: 56
Skąd: Poland
Wysłany: 2015-01-15, 11:25   

A np. taka www.parkhotellyson.pl/restauracja-andrychow by nie pasowała na przyjęcie weselne?z tego co się orientuje to obsługa jest mega profesjonalna i jedzenie też smaczne:)
 
 
     
polinka 

Dołączyła: 09 Sty 2015
Posty: 23
Skąd: Kraków
Wysłany: 2015-02-11, 15:32   

Moim zdaniem pasuje bardzo :) Eleganckie miejsce :)
_________________
abcslubu.pl - portal ślubny
 
 
     
123Dorota

Wiek: 54
Dołączył: 19 Gru 2016
Posty: 5
Skąd: Katowice
Wysłany: 2017-01-02, 12:40   

Ja szukając lokali przeglądam sobie opinie sal na nietypowym dosć blogu - http://www.htelnaszkolenie.pl - tam sa naprawde wiarygodne recenzje osób, które organizowały imprezy w hotelach.
_________________
Zapraszam na nasze gry symulacyjne i nietypowe gry integracyjne w Wrocławiu
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum
Strona wygenerowana w 0.06 sekundy. Zapytań do SQL: 15