Ślubne - Forum - Weselne Strona Główna Ślubne - Forum - Weselne
Ślub i Wesele - Zorganizuj ten dzień z nam

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Na ulicy, ale przez net

Poprzedni temat «» Następny temat
Na ulicy, ale przez net
Autor Wiadomość
moniaa 

Dołączyła: 09 Kwi 2013
Posty: 5
Skąd: Polska
Wysłany: 2013-04-09, 22:21   Na ulicy, ale przez net

witam,
u mnie zapoznanie nie wyglądało za bardzo typowo. Ja i mój narzeczony mieszkamy w tym samym mieście. Los tak sprawił, że akurat ja i on chodziliśmy do pracy na podobne godziny. Dzięki temu całkowicie przypadkowo, a może i za sprawą wyższych instancji co jakiś czas nasze drogi krzyżowały się na jednych pasch.

Zaczęliśmy w końcu siebie dostrzegać, mijając się uśmiechać do siebie, a później nawet nieśmiało mówic sobie "czesc". Jednak nikt z nas nie odważył się zagadać do siebie...i pewnie tak by to jeszcze trwało długo. Na szczęście mój narzeczony wpadł na genialny pomysł, i przy pomocy swoich znajomych znalazł moje konto na facebook.
(przy okazji okazało się, że mamy wspólnego znajomego, o czym wcześniej nie wiedzieliśmy)

Przez net rozmowa poszła już gładko. Na początku próbowałam udawać zaskoczoną, ale w głebi siebie się cieszyłam i nie mogłam sie już doczekać naszego pierwszego dłuższego spotkania na żywo.

Na szczęście nasze wyobrażenia o sobie w miarę się pokryły z rzeczywistością, przez co umówiliśmy się na kolejne spotkanie...i na kolejne...i tak to trwa już do dzisiaj.

Dziękuje więc za to, że ktoś wymyślił net...bo gdyby nie on, to kto wie...może nadal byśmy sie mijali na tych samych pasach.

Pozdrawiam wszystkie szczęśliwe pary:-)
Monia
_________________
FilmLook.pl - o takim filmie marzę
 
 
     
mark00 


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Maj 2013
Posty: 14
Skąd: Radom
Wysłany: 2013-05-16, 15:04   

Ale faaajnie. Każdy by tak chciał :)
 
 
     
Iwonka 

Dołączyła: 16 Sie 2011
Posty: 24
Skąd: Kraków
Wysłany: 2013-05-30, 15:16   

Romantyczna historia ze szczęśliwym zakończeniem:-) Zycze więc Wam także dalszych sukcesów po tym, jak powiedzie sobie na wzajem "TAK".
 
 
     
Janusz007 

Wiek: 44
Dołączył: 25 Lut 2014
Posty: 1
Skąd: Poznań
Wysłany: 2014-02-25, 14:26   

Moja historia poznania partnera jest dość dziwna...
Jako 20 letnia dziewczyna pracowałam w Szwecji na targowisku sprzedając , skarpety sportowe
Praca niezbyt ciekawa,ale za to bardzo płatna wbrew pozorom.
Pewnego dnia przyszedł pewien 22 letni chłopak(Szwed) poprosił mnie o to był powiedziała po ile kosztują wybrane przez niego skarpetki.Wszystko normalnie się działo do momentu,gdy pewien pies(dość duży i znany przeze mnie) wpadł na targowisko i zaczął dość przeraźliwie szczekać co wystraszyło mojego przyszłego męża po czym zaczął uciekać wraz ze skarpetkami za które nie zapłacił.Po 10 min przyszedł co mnie zdziwiło i zaprosił mnie na kawę za stworzone problemy.
Świetnie się ze sobą dogadywaliśmy...Dzień po dniu mijał...Spotykaliśmy się coraz częściej,aż coś miedzy nami zaiskrzyło.Od tamtej pory jesteśmy razem i jesteśmy wdzięczni temu psu,który przyczynił się do tego co teraz jest między nami.

______________________________________
skarpety sportowe
Ostatnio zmieniony przez Janusz007 2014-04-01, 09:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
romo999 

Dołączyła: 10 Mar 2014
Posty: 2
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2014-03-10, 23:19   

Każda historia jest niezwykle oryginalna i fascynująca. Ja z moim narzeczonym poznaliśmy się, mając ledwie 14 lat. Zaczęło się od końskich zalotów, rzucania w siebie piachem, a skończyło na posiadaniu cudownej córki i planowaniu ślubu na następny rok. :)
_________________
http://www.bikemultisport...lecaki-269.html
 
 
     
happysad33 

Wiek: 37
Dołączyła: 12 Kwi 2014
Posty: 1
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2014-04-12, 13:58   

Historia niczym z dobrej komedii romantycznej! :) Życzę Wam wiele szczęścia i wytrwałości, bo miłość już macie. :)
 
 
     
idylla.1992 

Dołączyła: 17 Kwi 2014
Posty: 2
Skąd: wawa
Wysłany: 2014-04-17, 10:30   

Ale słodko :). Ja co prawda trochę inaczej się zapoznałam. Przyjaciel chłopaka mojej przyjaciółki, to jest wybranek mojego serca. Śmiałyśmy się, że będziemy chodzić na podwójne randki, Ona mi opowiadała jak sobie gdzieś większą paczką wychodzą, całkiem sympatyczna wydawała się ta ekipa, Ona zresztą bardzo ich lubiła :D. No i zaczęło się od facebooka, pisaliśmy spotkaliśmy się, przypadliśmy sobie do gustu i tak się już spotykamy jakiś czas, a zaczęło się od żartów i śmiechu :D.
_________________
http://solano.com.pl/8-meble-do-pokoju-dziennego
 
 
     
zimgie 

Dołączyła: 27 Lis 2014
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-11-27, 13:15   

wow wspaniała historia, książkowa, na maksa romantyczna:)
_________________
Polecam:
http://www.disan.pl
http://kawbud.pl/oferta/kruszywa-granitowe
 
 
     
iwonakrajka 

Wiek: 37
Dołączyła: 26 Maj 2015
Posty: 11
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-05-26, 13:43   

Fajniieeee, tez bym chciala tak romantycznie:)
 
 
     
AliceW 

Dołączyła: 26 Maj 2015
Posty: 12
Skąd: Poznań
Wysłany: 2015-05-26, 22:15   

U mnie było dość dziwnie. Szukałam pokoju do wynajęcia. Koleżanka poleciła mi wynajem pokoju u swojego kolegi. I tak oto poznałam swojego Męża. Od współlokatora do małżeństwa. Przynajmniej ominęły mnie dylematy, kiedy ze sobą zamieszkać ;-)
_________________
Torebki - to mi się nigdy nie znudzi ;-)
 
 
     
mala.mi 


Dołączył: 01 Cze 2015
Posty: 5
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2015-06-08, 12:45   

Szczęścia życzę :)
_________________
Fakty wyobraźni.
 
 
     
Yuttus 


Dołączyła: 01 Cze 2015
Posty: 5
Skąd: Włocławek
Wysłany: 2015-06-09, 12:43   

Wszystkiego dobrego.
_________________
Czy istnieje pojęcie większej połowy? Tak! To ta połowa, której tak półgłówkowi brak!
 
 
     
nieruchomosci

Wiek: 54
Dołączył: 25 Cze 2015
Posty: 1
Skąd: Katowice
Wysłany: 2015-06-25, 10:50   

My poznaliśmy się przez portal internetowy i potem spotkanie na kawe i jakoś tak poszło :)
_________________
http://www.hiszpanianieruchomosci.com
 
 
     
PannaNieMloda 

Dołączyła: 22 Lis 2021
Posty: 1739
Skąd: Opolówek
Wysłany: 2022-02-27, 18:51   

Witam,jak poszukiwac pracy jako obcokrajowiec? Moja przyjaciółka pochodzi z Ukrainy i zalezy jej,zeby znalezc prace w Polsce. Co sądzicie o tym https://www.polacywewlosz...cy-tymczasowej/ Czy agencja pracy tymczasowej moze pomoc i to dosc szybko? Będziemy wdzięczne za opinie.
 
 
     
patinka 

Dołączyła: 23 Maj 2022
Posty: 37
Skąd: katowice
Wysłany: 2022-05-23, 11:08   

a u nas klasyk.. na imprezie u znajomych xD
 
 
     
Tagi: uwodzenie przez net
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum
Strona wygenerowana w 0.21 sekundy. Zapytań do SQL: 14