Ślubne - Forum - Weselne Strona Główna Ślubne - Forum - Weselne
Ślub i Wesele - Zorganizuj ten dzień z nam

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Najlepsza kawa z rana

Poprzedni temat «» Następny temat
Najlepsza kawa z rana
Autor Wiadomość
metroz 

Wiek: 36
Dołączyła: 23 Kwi 2014
Posty: 93
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2021-05-10, 09:34   Najlepsza kawa z rana

Pijecie kawę, bo bez niej nie funkcjonujecie, czy pijecie, bo ja po prostu lubicie? Jaka kawę pijecie? Co dodajecie do kawy, może jakieś smakołyki typu pianki? Ja ptrzebuję takiej, która daje rano kopa, ale ja nie kawoszka, więc nie wiem jaka
 
 
     
mojewesele90 

Dołączył: 20 Lis 2014
Posty: 39
Skąd: Grodzisk Mazowiecki
Wysłany: 2021-05-10, 12:19   

Kawa z mlekiem, chociaż najczęściej z ekspresu..ostatnio tylko tym bez laktozy bo po zwykłym kiepsko się czuję ;)

Kawę kupuje do ekspresu ziarnistą. Aromat o wiele lepszy niż kawa mielona. Polecam zwracać uwage na jakość ziaren bo w marketach moze być z tym róznie.

Zerknij sobie do sklepu: https://sklep.qcs.pl/ Znajdziesz tutaj najlepszej jakości kawy.
 
 
     
cyffoto

Wiek: 54
Dołączył: 18 Paź 2012
Posty: 81
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2021-06-30, 14:40   Re: Najlepsza kawa z rana

metroz napisał/a:
Pijecie kawę, bo bez niej nie funkcjonujecie, czy pijecie, bo ja po prostu lubicie? Jaka kawę pijecie? Co dodajecie do kawy, może jakieś smakołyki typu pianki? Ja ptrzebuję takiej, która daje rano kopa, ale ja nie kawoszka, więc nie wiem jaka


NIe piję z samego rana, ale tak w okolicach godziny 8-9 .Zwykle wtedy mam ochotę na spanie i faktycznie taka kawa potrafi mi dać z rana porządnego kopa. Piję kawę czarną, czasami z mlekiem. Akurat jak mam danego dnia ochotę. Jesli mam do kawy jakieś ciastko, to wybieram raczej czarną i nieslodzoną (słodycz daje mi samo ciastko). Plus oczywiscie kilka filiżanek herbaty, polecam zobaczyć sobie równiez jakie fajne zaparzacze do herbaty można kupić w sklepie HP.
 
 
     
iwi32 

Dołączyła: 25 Mar 2022
Posty: 105
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2022-09-27, 18:50   

Ja z kolei staram się odstawiać kawę, wolę poszukać zdrowszych zamienników. Słyszałam, że matcha ma podobne właściwości. W tym sklepie herbata ma bardzo dobrą jakość https://ouritsumatcha.pl/ . Ich liście zbierane są z ekologicznych upraw, które rosną w Japonii. Tamte herbaty mają najlepszą jakość. Liście są pakowane w Azji, więc zachowują świeżość.
 
 
     
Ekinka 

Wiek: 35
Dołączyła: 15 Mar 2023
Posty: 71
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2023-04-06, 22:44   

Niedawno byłam na ślubie mojej dobrej koleżanki i zastanawiałam się, co podarować jej i jej mężowi jako prezent. Chciałam, aby był to prezent praktyczny i jednocześnie coś, co na pewno przypadnie im do gustu. W końcu zdecydowałam się na zestaw kaw ziarnistych. Wiem, że moi moi znajomi uwielbiają kawę i często eksperymentują z różnymi rodzajami i smakami. Zestaw, który wybrałam, zawierał różne gatunki kaw z różnych stron świata, a także informacje o każdym z nich, takie jak pochodzenie i sposób parzenia. Całość była zapakowana w eleganckie opakowanie, które prezentowało się naprawdę świetnie. Pozdrawiam
 
 
     
ayla 

Dołączyła: 05 Cze 2021
Posty: 387
Skąd: Poznań
Wysłany: 2023-07-25, 17:13   

Oj tak, tak... Jakbym rano nie wypiła kawy, to już mam popsuty dzień. A czy kojarzycie portal https://kawazmleczkiem.pl/ ? Warto tam zerknąć, ponieważ znajdziecie tam świetne informacje na temat magicznego napoju, nawet znajdziecie doskonały porady - jak zaparzyć kawę itd?
 
 
     
Jania 

Wiek: 56
Dołączyła: 03 Wrz 2022
Posty: 142
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2023-12-22, 09:39   

Rozkoszuj się aromatem i smakiem wyśmienitych kaw i herbat dostępnych również w takich sklepach jak https://e-spar.com.pl/kategoria/kawy-i-herbaty/947 Ich szeroki wybór zapewnia doskonałe doznania smakowe dla miłośników kawy i herbaty. Od ziołowych herbat po wykwintne mieszanki kawowych ziaren, każdy znajdzie coś dla siebie. Oferowane produkty są starannie wyselekcjonowane, co gwarantuje najwyższą jakość i intensywny smak. Czy to chwila relaksu z ulubioną herbatą, czy też energetyzująca filiżanka kawy - e-Spar ma to wszystko. Warto się przekonać i daj znać co najbardziej przypadło Ci do gustów :D
 
 
     
PannaNieMloda 

Dołączyła: 22 Lis 2021
Posty: 1741
Skąd: Opolówek
Wysłany: 2024-02-29, 22:40   

Jestem w trakcie poszukiwania sklepu, w którym znajdę bogaty wybór herbat i ziół, zarówno tych tradycyjnych, jak i eksperymentalnych. Zależy mi na miejscu oferującym produkty wysokiej jakości w przystępnych cenach. Czy ktoś może polecić mi sklep, który spełni moje oczekiwania? Z góry dziękuję za wszelkie sugestie. https://podlaskie24.pl/artykul/ciekawostki-z-innych-regionow/rodzaje-grzybow-jadalnych/ co sadzicie o tej ofercie ?
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum
Strona wygenerowana w 0.06 sekundy. Zapytań do SQL: 14