Ślubne - Forum - Weselne Strona Główna Ślubne - Forum - Weselne
Ślub i Wesele - Zorganizuj ten dzień z nam

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

meble

Poprzedni temat «» Następny temat
meble
Autor Wiadomość
PannaNieMloda 

Dołączyła: 22 Lis 2021
Posty: 1738
Skąd: Opolówek
Wysłany: 2022-10-09, 23:06   meble

Hej hej, od jakiegoś czasu poszukuję lampy do mojego salonu. Znalazłam taką ofertę w tym sklepie https://www.ordesign.pl/p...-zlota,974.html i zastanawiam się co o niej sądzicie? Jestem ciekawa jakiej jakości jest ta lampa? Jeśli ktoś kupował w tym sklepie to będę wdzięczna za opinie.
 
 
     
domina 

Dołączyła: 19 Lip 2021
Posty: 119
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2022-10-17, 15:54   

No warto zeby oswietlenie bylo dopasowane do reszty aranzacji, wiec ciezko w ciemno Ci cos podpowiedziec. Moi rodzice poszli teraz w drewno od producenta dekort meble polska i do tych mebli swietnie prezentuja sie kloszowe lampy stojace
 
 
     
ayla 

Dołączyła: 05 Cze 2021
Posty: 387
Skąd: Poznań
Wysłany: 2022-10-30, 11:43   

A czy robiliście może zakupy również w sklepie Kornelo Meble? Pytam, ponieważ zauważyłam, że tam można kupić niezłe mebelki. Właśnie upatrzyłam sobie u nich stolik kawowy loftowy i planuję go kupić idealnie będzie pasować do mojego nowoczesnego salonu.
 
 
     
iwi32 

Dołączyła: 25 Mar 2022
Posty: 105
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2022-12-07, 11:18   

Zależy co lubisz i jak wygląda cała aranżacja. Bo warto wybierać meble, które pasują do całości. Z ciekawszych modeli fajnie prezentować się w nowoczesnych wnętrzach mogą takie jak tu sofy https://mebleimaterace.pl/p/fotel-sofa-tantra/ . Nietypowy kształt, kolorystyka. To się może spodobać.
 
 
     
Oluś22 

Wiek: 40
Dołączył: 31 Lip 2022
Posty: 316
Skąd: Katowice
Wysłany: 2022-12-26, 20:11   

Jeżeli zajmujesz się produkcją meblu lub chcesz rozpocząć taki biznes to przyda ci się wsparcie tego producenta Fast Service Nie tylko ma najlepsze ceny ale także wysoką jakość gwarantującą niezawodność. Dzięki nim twoja firma będzie działać jak należy.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum
Strona wygenerowana w 0.05 sekundy. Zapytań do SQL: 16