Ślubne - Forum - Weselne Strona Główna Ślubne - Forum - Weselne
Ślub i Wesele - Zorganizuj ten dzień z nam

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

PRZEPIĘKNA SUKNIA ŚLUBNA 40 GINA + HALKA+WELON -> SZCZECI

Poprzedni temat «» Następny temat
PRZEPIĘKNA SUKNIA ŚLUBNA 40 GINA + HALKA+WELON -> SZCZECI
Autor Wiadomość
impagnes 

Dołączyła: 23 Maj 2010
Posty: 2
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2010-05-23, 11:47   PRZEPIĘKNA SUKNIA ŚLUBNA 40 GINA + HALKA+WELON -> SZCZECI

WITAM

Do sprzedania mam przepiękną suknię ślubną z kolekcji Gala, model Gina z kolekcji 2009 wraz z halką.

Rozmiar sukni to 40, długość na 172 cm + obcas 3,5 cm (może być oczywiście inna konfiguracja w zależności od wzrostu Panny Młodej np. wzrost 169 + 7 cm obcasa).
Suknia z atłasu w kolorze białym, jednoczęściowa, w kształcie litery A dopasowana do talii i rozszerzająca się ku dołowi, pasująca na każdą figurę.
Ozdobiona przepiękną koronką z mieniącymi się koralikami, kryształkami i perełkami. Tył sukni zapisany jest na zamek, pod którym dodatkowo jest haftka.

Suknię zakupiłam w szczecińskim salonie sukien ślubnych, jestem jej pierwszą właścicielką. Założona tylko raz na ślub, później oddana do profesjonalnej pralni. Po praniu chemicznym wisiała dwa dni bez pokrowca, została delikatnie ubrudzona, domowym sposobem usunęłam plamę ale został ledwo widoczny w świetle zaciek po wodzie (dół sukni z tyłu-atłas już tak ma że jak się kawałek zamoczy w wodzie to zostaje ślad po tym i trzeba całość moczyć by było ok), który po konsultacji w pralni powiedziano mi ze zejdzie bez problemu.

Świetnie eksponuje figurę, podkreśla biust i talię. Leciutka, zwiewna, a zarazem efektowna i elegancka i niezwykle wygodna (także w tańcu).
Dzięki klasycznemu fasonowi sukienkę można bardzo łatwo przerobić i dopasować do figury.

Jeśli chcesz wyglądać i czuć się szczególnie wyjątkowo w tym dniu, jeśli chcesz by Twojemu przyszłemu mężowi dech zaparło w piersi na Twój widok - zapraszam do kupna.


ZAPRASZAM DO ZAKUPU. Naprawdę warto!
Drugiej takiej nie ma...a kosztowała ponad 2x więcej niż cena za jaką sprzedaję (koszt tej sukni w salonie to 2200 zł). Całość PRZEPIĘKNA! Przeżyłam w niej najpiękniejszy dzień w życiu....mam nadzieję, że ktoś będzie z niej tak samo zadowolony!

Zdjęcia sukni znajdują się na aukcji, do której link podaję poniżej:

http://www.allegro.pl/ite...alka_welon.html

W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt: impagnes@wp.pl Cena sukni to 990zł (do negocjacji)!

Na życzenie mogę dołączyć GRATIS: biały welon z grzebieniem.

i.JPG
Plik ściągnięto 6 raz(y) 39.99 KB

c.JPG
Plik ściągnięto 4 raz(y) 70.69 KB

e.JPG
Plik ściągnięto 5 raz(y) 35.25 KB

 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum
Strona wygenerowana w 0.06 sekundy. Zapytań do SQL: 17