Ślubne - Forum - Weselne Strona Główna Ślubne - Forum - Weselne
Ślub i Wesele - Zorganizuj ten dzień z nam

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Wybielanie martwego zęba

Poprzedni temat «» Następny temat
Wybielanie martwego zęba
Autor Wiadomość
mojewesele90 

Dołączył: 20 Lis 2014
Posty: 39
Skąd: Grodzisk Mazowiecki
Wysłany: 2021-05-12, 07:54   Wybielanie martwego zęba

Mam ogolnie zdrowe i równe zęby, poza jednym znaczącym mankamentem - martwa jedynka.
Była już 2x wybielana w jakiś sposób od środka, podobno już tego nie można powtórzyć, bo gotowa się rozpaść
Co mogę z tym zrobić? Chcę wybielić wszystkie zęby, ale ten jest przeszkodą. Jaka opcja jest najlepsza? Oraz najszybsza, bo nie wyobrażam sobie chodzić jakiś czas bez jedynki
Wyrwać i wstawić implant? Czy to się da zrobić w szybkim czasie? Czy może korona? Jeszcze jakieś inne opcje? Help
 
 
     
metroz 

Wiek: 36
Dołączyła: 23 Kwi 2014
Posty: 92
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2021-05-12, 08:32   

Nie jestem stomatologiem, ale kilka znanych mi osób robiło implanty i kojarzę, że nie jest to szybka sprawa. Najpierw trzeba go ,, zainstalować" w dziąśle i dopiero po pewnym czasie nakłada się na to koronę (chyba tak to się nazywa, chodzi mi o to co wygląda jak ząb).

Zerknij sobie tutaj:
https://studiose.med.pl/jakie-uslugi-sa-dostepne-w-klinice-stomatologicznej/

Na stronie poczytasz sobie o możliwościach gabinetu stomatologicznego.
 
 
     
PannaNieMloda 

Dołączyła: 22 Lis 2021
Posty: 1700
Skąd: Opolówek
Wysłany: 2022-06-10, 11:01   

Kolor zębów, tak jak ich kształt, powinien być bowiem jak najbardziej naturalny, a do tego dopasowany do karnacji. Warto więc poddając się temu procesowi, oddać się w ręce profesjonalisty, lekarza stomatologii estetycznej, który nas przez niego najlepiej jak to możliwe przeprowadzi. Tak, abyśmy w efekcie mogli cieszyć się pięknymi, jasnymi, ale i pasującymi do reszty twarzy zębami. Poczytaj https://zycieseniora.com/kategoria/uroda-i-moda i poszukaj dobrego lekarza, który pomoże rozwiązać Twój problem.
 
 
     
punto 

Dołączyła: 21 Lip 2023
Posty: 167
Skąd: wrocław
Wysłany: 2024-02-28, 11:58   

Szukając gabinetu stomatologicznego z indywidualnym podejściem do pacjenta, warto zwrócić uwagę na https://sokolowscy.pro/. Ich zespół doświadczonych dentystów oferuje szeroki zakres usług, dbając o komfort i zadowolenie każdego pacjenta. Zapoznaj się z ofertą na stronie i przekonaj się, jak mogą pomóc Ci zachować piękny uśmiech.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum
Strona wygenerowana w 0.05 sekundy. Zapytań do SQL: 15