Ślubne - Forum - Weselne Strona Główna Ślubne - Forum - Weselne
Ślub i Wesele - Zorganizuj ten dzień z nam

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Profesjonalna obsługa imprez weselnych

Poprzedni temat «» Następny temat
Profesjonalna obsługa imprez weselnych
Autor Wiadomość
Agniesia1988 

Wiek: 36
Dołączyła: 19 Sty 2015
Posty: 6
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-01-19, 16:24   Profesjonalna obsługa imprez weselnych

Proponujemy Państwu:
1. Dj-a na wesele, który poprowadzi imprezę według Waszych wskazówek i wytycznych
2. Dj-a i wokalistę w duecie; sety DJ-skie przeplatane są wykonaniami utworów na żywo przez wokalistę. Jest to bardzo interesując połączenie oryginalnej muzyki z płyt i profesjonalnych wykonań wokalnych, które wspaniale urozmaicają zabawę na przyjęciu weselnym.
3. DJ-a i saksofonistę - w duecie; sety DJ-skie przeplatamy z utworami wykonywanymi przez saksofonistę do jego własnych podkładów. Dodatkowo prezentujemy sety, gdzie saksofonista gra do utworów proponowanych przez DJ-a. Jest to bardzo fajne i oryginalne połączenie, które niesamowicie urozmaici Państwa przyjęcie weselne.
4. Profesjonalne oświetlenie sali weselnej
5. Nagłośnienie

Rodzaj zabaw i muzyki ustalamy zawsze z Młodą Parą. Prowadzimy przyjęcie tak, aby Państwo i Wasi goście czuli się komfortowo, a rozrywka była kulturalna i niebanalna.
Na Państwa życzenie możemy zapewnić duże, dodatkowe, profesjonalne zestawy oświetleniowe, które będą miały dwa główne zadania:
 Wzmocnienie dynamiki zabawy – zapewniamy osobę, która jest odpowiedzialna za odpowiednie ustawienie świateł i za ich sterowanie w czasie całej imprezy, w ten sposób, aby światła jak najlepiej współgrały z muzyką oraz podkreślały najważniejsze momenty wieczoru.
 Podkreślenie wyjątkowości wybranego przez Was miejsca – profesjonalne oświetlenie, specjalnie dobrane do wnętrz wybranej przez was sali weselnej, sprawi, że po zmierzchu goście będą mieli okazję podziwiać wnętrza w zupełnie nowej, zaskakującej odsłonie.

Na Państwa życzenie możemy dodatkowo zapewnić:
- karaoke
- TV plazmowe na statywach
- rzutniki i ekrany
- wytwornice dymu i baniek

http://www.nawaszewesele.pl
 
 
     
nikolkaa 

Dołączyła: 08 Lis 2014
Posty: 56
Skąd: Poland
Wysłany: 2015-12-18, 08:35   

A gdzie można zakupić obrusy i bankietówki na sale weselną? Znacie może tego dostawcę - http://www.hoteltex.pl/ ?
 
 
     
Magdusiaa1988 

Dołączyła: 29 Mar 2016
Posty: 27
Skąd: Katowice
Wysłany: 2017-01-31, 20:53   

Ważne jest aby przygotowania ślubne zacząć od zakupienia dodatków. Ja całą listę zakupów zrealizowałam tutaj i byłam wprost zachwycona https://www.dodatkiweselne.pl/. Polecam.
 
 
     
ayla 

Dołączyła: 05 Cze 2021
Posty: 375
Skąd: Poznań
Wysłany: 2021-06-13, 19:08   

A powiedzcie mi gdzie szukaliście przykładowo dla siebie fotografa? Właśnie zaczęłam się zajmować organizacją mojego ślubu i nie wiem od czego zacząć? Gdzie najlepiej szukać poszczególne usługi... Póki co znalazłam jedynie salę, ale jeszcze przyda mi się fotograf ślubny Ostrołęka , kamerzysta itd.
 
 
     
Tagi: organizacja imprez weselnych :: organizacja wesela
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum
Strona wygenerowana w 0.05 sekundy. Zapytań do SQL: 15