Ślubne - Forum - Weselne Strona Główna Ślubne - Forum - Weselne
Ślub i Wesele - Zorganizuj ten dzień z nam

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Restauracja na wesele w Poznaniu

Poprzedni temat «» Następny temat
Restauracja na wesele w Poznaniu
Autor Wiadomość
Aniela 

Dołączyła: 18 Lut 2013
Posty: 3
Skąd: Poznań
Wysłany: 2013-02-18, 12:49   Restauracja na wesele w Poznaniu

Poszukuję restauracji, w której można zorganizować skromne wesele (najlepiej gdzieś w centrum). 22 czerwca bierzemy ślub cywilny i chcieliśmy zrobić coś w stylu obiadu weselnego, będzie kilka osób przyjezdnych, ale w większości goście będą z Poznania. Dziękuję za pomoc.
 
 
     
Aleksandra 

Dołączyła: 19 Lut 2013
Posty: 4
Skąd: Poznań
Wysłany: 2013-02-19, 18:08   

Ja we wrześniu brałam ślub cywilny i też organizowaliśmy tylko taki obiad w restauracji Italia. Bez problemu dogadaliśmy wszystkie sprawy organizacyjne jaki i szczegóły takie jak menu czy wystrój sali i przyszliśmy na gotowe. Nie było żadnych problemów, wszystko było zorganizowane bardzo dokładnie i wszyscy byli zadowoleni.
 
 
     
Mariollka 

Dołączyła: 21 Lut 2013
Posty: 4
Skąd: Poznań
Wysłany: 2013-02-21, 22:33   

Moja siostra też robiła tylko takie przyjęcie dla rodziny w Italii. Osobiście bardzo mi się to podobało ponieważ wolę bardziej kameralne imprezy, ale za to w gronie najbliższych. No i wychodzi to zdecydowanie taniej niż organizując wszystko samemu.
 
 
     
Aniela 

Dołączyła: 18 Lut 2013
Posty: 3
Skąd: Poznań
Wysłany: 2013-02-22, 14:26   

Wesele we włoskim stylu, na to bym nie wpadła. U nas rodzina jest duża więc kameralnie się może nie da, ale z 50 osób się tam zmieści? I do której może trwać takie przyjęcie?
 
 
     
Aleksandra 

Dołączyła: 19 Lut 2013
Posty: 4
Skąd: Poznań
Wysłany: 2013-02-25, 14:48   

Bez problemu my mieliśmy 63osoby. Jeżeli będziecie mieli powyżej 60 to wtedy cała restauracja jest wasza, a maksymalnie z tego co pamiętam to może być 70 osób.
 
 
     
Mariollka 

Dołączyła: 21 Lut 2013
Posty: 4
Skąd: Poznań
Wysłany: 2013-02-26, 16:12   

U mojej siostry było jakoś 40 osób z tego co pamiętam. Jakoś o 23 zaczęli się wszyscy zbierać do domów, a grupka osób poszła z młodą parą do miasta na dalszą część imprezy.
 
 
     
Aniela 

Dołączyła: 18 Lut 2013
Posty: 3
Skąd: Poznań
Wysłany: 2013-02-27, 12:48   

Jeżeli chodzi o menu to obowiązuje tylko to z restauracji, czy można dodać jakieś inne potrawy? i ile to mniej więcej na osobę wychodzi cenowo?
 
 
     
Aleksandra 

Dołączyła: 19 Lut 2013
Posty: 4
Skąd: Poznań
Wysłany: 2013-02-27, 21:33   

Menu można ustalić oczywiście indywidualnie i nie muszą to być tylko dania z menu restauracji, choć są one przepyszne. My zrobiliśmy taki lekki miks dań tradycyjnych polskich i tych włoskich.
 
 
     
Mariollka 

Dołączyła: 21 Lut 2013
Posty: 4
Skąd: Poznań
Wysłany: 2013-02-28, 17:17   

Z tego co pamiętam to oni płacili jakoś 140zł/os. Również dania, które były ustalone w menu pochodziły częściowo z karty i częściowo były to ich propozycje.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum
Strona wygenerowana w 0.05 sekundy. Zapytań do SQL: 16