Ślubne - Forum - Weselne Strona Główna Ślubne - Forum - Weselne
Ślub i Wesele - Zorganizuj ten dzień z nam

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Restauracje w Warszawie

Poprzedni temat «» Następny temat
Restauracje w Warszawie
Autor Wiadomość
renka 

Dołączyła: 22 Mar 2010
Posty: 4
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-03-24, 10:12   Restauracje w Warszawie

Sale z reguły są na większe wesela, ale czasami i wygląd pozostawia wiele do życzenia- przeznaczenie "czysto weselne" od soboty do soboty wydaje mi się jakoś właścicieli rozbestwia. Jakieś pokopane ściany, rzadki dogląd- no bo jak goście przyjadą wieczorem to i tak nie widać. No może latem jest lepiej ale... a np. w restauracjach zawsze jest tak jak ma być, no bo goście są codziennie. Takie jest moje zdanie, być może podyktowane tylko moimi doświadczeniami ale cóż. Ja np bardzo poważnie rozważam organizacje wesela w San Lorenzo- to piękna włoska restauracja o monumentalnej architekturze, jest tu jasno, przestronnie, piękne meble i zastawy- to jeśli chodzi o zewnętrzne walory. Kuchnia też super-od tradycyjnych dań po wykwintne włoskie smakołyki -jest w czym wybierać. A i pieką pyszny chleb- w sam raz na powitanie pary młodej. Ceny przystępne, obsługa rzetelna- 2 lata temu moja znajoma tam zrobiła przyjęcie i była zadowolona. Ktoś jeszcze może podzielić się opinią?
 
 
     
albertk2

Wiek: 54
Dołączył: 12 Lip 2010
Posty: 10
Skąd: Kielce
Wysłany: 2010-11-03, 13:25   

Szukasz sali weselnej w Warszawie? w jednym miejscu znajdziesz wszystkie obiekty wystarczy wejść na www.GdzieWesele.pl

Na jednej stronie znajdziesz sale weselne Warszawa dzięki opinią klientów znajdziesz ten idealny lokal na wesele w którym zorganizujesz cudowne i pięne przyjęcie. W naszym katalogu są jedynie te najleprze domy weselne które zorganizowały już niejedno wyjątkowe wesele, oraz te sale weselne które dopiero powstały bądź powstają ale dzięki sowojej wyjątkowości mogą stać się miejscem godnym polecenia w przyszłości

Wesele w Warszawie nie musi być trudne do zorganizowania dzięki informacjom zawartym w prezentacjach masz pewność że na www.GdzieWesele.pl znajdziesz wszystko to co ci jest konieczne do podjęcia dobrej decyzji.

Niezapomnij o dodaniu komentarza na www.GdzieWesele.pl do sali weselnej w której zorganizowaliście swoje wesele to pomoże wszystkim przyszłym gościom w podjęciu dobrej decyzji gdzie w białym stoku zorganizować przyjęcie weselne

Domy weselne, sale weselne w Warszawa tylka na www.gdziewesele.pl/Warszawa/
 
 
     
gosiakrukowska 
gosiulka

Dołączyła: 03 Kwi 2011
Posty: 1
Skąd: warszawa
Wysłany: 2011-04-03, 19:34   

witam zgadzam sie z tobą co do tych lokali które mają pobijane sciany, odwiedziłam sporo domów weselnych i restauracji. Większosc domów weselnych przedstawia żenujący poziom
brak nawet podstawowej klimatyzacji. Jeżeli już jest to sa to jakies mikro urzadzenia nadające sie bardziej do biura. Swoje wesele organizuje w domu weselnym Bronowska
Własciciele mówili mi że zawsze po sezonie zimowym odnawiają lokal i faktycznie jak ostatnio byliśmy były rozłożone folje na podłodze a na drabinach pracowali malarze ))))
tak wiec będę mjała fajna czystą i białą sale )))
po weselu napisze jakis spostrzeżenia

14 maj 2011
to moja data ))))

poniżej link

www.bronowska.waszewesele.pl
_________________
małgośka mówią mi ....
 
 
     
Krystian245

Wiek: 54
Dołączył: 16 Lip 2014
Posty: 4
Skąd: Kielce
Wysłany: 2014-07-22, 12:03   

Każdemu zainteresowanemu polecam Pałacyk Otrębusy. Miejsce naprawdę piękne na taką uroczystość. Zapewniam, że każdy kto je zobaczy na żywo będzie pod wielkim wrażeniem. Piękna klimatyzowana sala, okazały ogród, przepyszne jedzenie, miła i otwarta obsługa. Po prostu, nic dodać, nic ująć, miejsce idealne. Serdecznie polecam jeszcze raz oraz wrzucam linka do ich oferty dla zainteresowanych. http://www.gdziewesele.pl...k-Otrebusy.html
 
 
     
donatella 

Dołączyła: 19 Wrz 2014
Posty: 9
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-09-19, 05:35   Hotel w Warszawie

A ja mam takie nietypowe może pytanie, ale kto pyta, nie błądzi, myślę, że nikt głowy mi nie urwie :P. Bo nie wiem, czy w tym warszawskim hotelu organizowane są przyjęcia weselne - http://www.hotelaramis.pl/. Na stronce jest informacja, że imprezy okolicznościowe owszem, ale mi się wydaje, że chyba każda hotelowa restauracja organizuje wesela - czy może źle myślę? Bo przecież najważniejsze, by goście się zmieścili, a ja będę miała skromne wesele, na 40 osób zaledwie. No i hotel niezbędny, bo troszkę gości spoza stolicy. Orientuje się może ktoś z Was?
 
 
     
greeneye119 


Wiek: 38
Dołączyła: 17 Gru 2014
Posty: 9
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-07-27, 09:04   

Nie spotkałam się żeby hotel odmówił urządzenia skromnej uroczystości rodzinnej (oczywiście jeśli ma wolny termin). Jeśli na stronie jest informacja, że jest możliwość zorganizowania uroczystości, ale nie ślubów, to zapewne byłaby o tym informacja.

Jeśli nie zależy Ci na lokalizacji w sercu Warszawy to mogę polecić salę weselną w Rest Hotle w Morach pod Warszawą: http://wesele-resthotel.pl - ładna sala a przede wszystkim właściciele "do dogadania się":)
_________________
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
 
 
     
Wsaker 

Dołączyła: 26 Paź 2015
Posty: 2
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-10-26, 15:22   

Powiedzcie mi proszę ile średnio kosztuje wynajęcie sali na min 250 osób w stolicy? Mój maż uparł się na wesele w stolicy i nie wiem, czy będzie nas na nie stać.
_________________
http://www.ezebra.pl/prod...LTRA-BLACK.html
 
 
     
lili5 

Dołączyła: 15 Cze 2015
Posty: 23
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-02-03, 18:09   

Rzeczywiście restauracja może okazać się dobrym rozwiązaniem. Jak organizujecie przyjęcie w Warszawie, warto wziąć pod uwagę Blue Cactus w Parku Morskie Oko na Mokotowie, sala restauracyjna jest w stanie zmieścić do 250 osób, jest też parkiet do tańca, antresola, sala jest dwupoziomowa. Poza tym dostępny jest zamknięty ogród i duży parking. Jakby ktoś z Was był zainteresowany na stronie http://www.bluecactus.pl/dla-rodziny/wesele/ znajdziecie zdjęcia.
 
 
     
nate 

Dołączyła: 16 Mar 2022
Posty: 154
Skąd: olkusz
Wysłany: 2022-04-28, 14:55   

Jeśli mogę ci coś powiedzieć, myślę, że powinieneś również zwrócić uwagę na sprzęt od Winterhalter.. To profesjonaliści, którzy dostarczają wysokiej jakości sprzęt gastronomiczny, którego nie znajdziesz nigdzie indziej. Zajrzyj na ich stronę internetową, kiedy będziesz miał czas a myślę, że nie będziesz zawiedziony.
 
 
     
PannaNieMloda 

Dołączyła: 22 Lis 2021
Posty: 1739
Skąd: Opolówek
Wysłany: 2022-09-07, 23:50   

Z dobrych sal weselnych z okolic Gdańska zdecydowanie mogę polecić to miejsce https://www.restauracjanadpotokiem.pl/wesela . Do dyspozycji gości posiadają dwie sale restauracyjne, salę bankietową oraz winiarnię, na których mogą zaaranżować dowolne ustawienie stołów z indywidualnym wystrojem i dekoracją. Bezpośrednio przy Restauracji znajduje się prywatny ogród, w którym można zorganizować wieczornego grilla, a dla najmłodszych uczestników uroczystości miejsce do zabawy.
 
 
     
mani898 

Dołączyła: 27 Maj 2020
Posty: 197
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2022-10-17, 13:17   

Wiem, że jest też wiele osób, które decydują się na otwarcie własnej restauracji. W takim wypadku pod uwagę na pewno trzeba wziąć to, że potrzebne będzie całe wyposażenie. Jeśli będziecie poszukiwać np. krzeseł i stołów, to oferta https://bazkar.pl/meble-do-restauracji-kawiarni-barow-pubow-i-hoteli-64 powinna Was zaciekawić.
 
 
     
Aldona3232 

Dołączyła: 07 Sty 2022
Posty: 168
Skąd: Poznań
Wysłany: 2022-12-20, 16:32   

Nie w Warszawie, bo zaraz pod - w Ząbkach tutaj https://naskrajnej.pl/2022/10/15/poznaj-inspiracje-z-kuchni-staropolskiej/ można zjeść naprawdę smacznie. Specjalizują się w kuchni staropolskiej. Menu na stronce mają zamieszczone, więc możecie się zapoznać zanim się wybierzecie. Restauracja cieszy się naprawdę dobrymi opiniami.
 
 
     
ayla 

Dołączyła: 05 Cze 2021
Posty: 387
Skąd: Poznań
Wysłany: 2024-02-19, 23:02   

A co powiecie na takie miejsce, jak Folwark Ruchenka – stodoła weselna ? Zauważyłam, że teraz takie miejsca cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Ludzie zaczęli sobie ceni naturalność i swojskość. Dlatego kusi mnie, aby tam urządzić również swoje wesele.
 
 
     
Tagi: lokal :: restauracja :: warszawa :: wesele
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum
Strona wygenerowana w 0.49 sekundy. Zapytań do SQL: 15