Ślubne - Forum - Weselne Strona Główna Ślubne - Forum - Weselne
Ślub i Wesele - Zorganizuj ten dzień z nam

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Sala na wesele

Poprzedni temat «» Następny temat
Sala na wesele
Autor Wiadomość
wport 

Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 5
Skąd: google
Wysłany: 2009-02-16, 14:30   Sala na wesele

Witam wszystkich forumowiczów. Chciałbym zwrócić uwagę wszystkich zainteresowanych, na to jaką akustykę posiada sala. Jest to bardzo ważne, ponieważ koszt wynajęcie zespołu jest niemały, a przy słabej akustyce nawet najlepsza kapela może mieć problemy z brzmieniem.
Wiem, że określenie jakości sali pod względem akustyki nie jest łatwe, ale należy zwrócić szczególną uwagę czy przypadkiem ściany sali to tylko ściana z lamperią, czy też są powieszone jakieś ozdoby, kotary itp. One potrafią ładnie wytłumić salę i sprawić że muzyka nie będzie tylko jednym wielkim dudnieniem.

Pozdrawiamy

www.weseleportal.pl
_________________
www.weseleportal.pl
biuro@weseleportal.pl
 
 
     
ayla 

Dołączyła: 05 Cze 2021
Posty: 387
Skąd: Poznań
Wysłany: 2022-08-16, 19:17   

A może tak warto byłoby postawić na ślub w plenerze Łódź ? Ja przykładowo mam datę na przyszły rok w lipcu i tak myślałam, żeby zorganizować wszystko w terenie. Chciałabym, aby ten dzień jeszcze bardziej wyjątkowych i magiczny.
 
 
     
PannaNieMloda 

Dołączyła: 22 Lis 2021
Posty: 1737
Skąd: Opolówek
Wysłany: 2022-10-06, 11:10   

A ja chciałam zapytać czy moglibyście polecić jakąś niedroga ale sprawdzoną firmę, która oferuje przewóz gości autokarem na przykład z kościoła na salę weselną? Koleżanka poleciła mi tą http://www.bus-transport.eu/oferta/obsluga-slubow le nie wiem jeszcze czy będą mieli terminy w zasadzie na już więc chętnie przygarnę jeszcze namiary do innych tego typu firm
 
 
     
oli787 

Dołączył: 27 Paź 2022
Posty: 74
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2023-03-28, 21:50   

A wesele na Kaszubach? Myślę, że marzy się ono wielu osobom. Warto zwrócić sobie uwagę na salę https://zabi-dwor.pl/ . Tam zorganizujecie wesele oraz ślub w plenerze. Na ich stronie można znaleźć pełną ofertę. W razie chęci sprawdzenia i rezerwacji terminu, bez problemu można kontaktować się z obsługą.
 
 
     
PannaNieMloda 

Dołączyła: 22 Lis 2021
Posty: 1737
Skąd: Opolówek
Wysłany: 2023-05-02, 10:16   

Najważniejsze momenty w życiu potrzebują odpowiedniej oprawy. Celebrowanie chwil stanie się niesamowitym doświadczeniem, przeżytym w gronie bliskich osób dzięki ofercie https://www.sofitelgrandsopot.com/pl/wesela/ . Najbardziej wymagające oczekiwania zostaną spełnione dzięki 500 m2 przestrzeni konferencyjnej z inspirującą Salą Balową.
 
 
     
StjeJan 

Dołączył: 24 Maj 2023
Posty: 5
Skąd: Tychy
Wysłany: 2023-05-26, 19:51   

Na początku przygotowań do swojego wesela, jak większość osób, zapewne stoisz przed wyborem idealnej restauracji. Jako fotograf ślubny, regularnie odwiedzam interesujące sale weselne na Śląsku i w innych częściach Polski. Moje pary często proszą mnie o polecenie miejsc na wesele, dlatego postanowiłem przygotować ranking sal weselnych na Śląsku, który mam nadzieję, będzie dla nich cenną pomocą. Sale weselne Śląsk ranking najlepszych sal na śląsku , w tym artykule skupię się wyłącznie na restauracjach na Śląsku o charakterze eleganckim, industrialnym, ale także uwzględnię miejsca, gdzie można zorganizować rustykalne wesele lub wesele w klimacie boho. Jeśli szukacie sali weselnej na śląsku to mam nadzieję, że znajdziecie je tutaj.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum
Strona wygenerowana w 0.05 sekundy. Zapytań do SQL: 14