Ślubne - Forum - Weselne Strona Główna Ślubne - Forum - Weselne
Ślub i Wesele - Zorganizuj ten dzień z nam

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Wesele w plenerze

Poprzedni temat «» Następny temat
Wesele w plenerze
Autor Wiadomość
Wandzik 

Wiek: 33
Dołączyła: 26 Paź 2015
Posty: 38
Skąd: Łódź
Wysłany: 2015-10-29, 15:57   Wesele w plenerze

Moim marzeniem był ślub wśród zieleni i okazało się, że można go zorganizować. Po ślubie w leśnej kaplicy w Łagiewnikach pojedziemy na wesele w Zgierzu, gdzie jest piękny ośrodek, zupełnie zatopiony w zieleni: http://www.hotelnowagdynia.pl/
Plusem jest plener - staw i kaczki, dookoła stare drzewa. A goście z Łodzi będą mieli naprawdę blisko.
_________________
Miłość chadza krętymi drogami, lecz zawsze trafia do celu
 
 
     
sylwia4012 

Dołączyła: 20 Sty 2014
Posty: 44
Skąd: częstochowa
Wysłany: 2016-03-10, 22:02   

Wesele w górach to jest coś. Piękne widoki wokół i super zabawa. W Wiśle jest willa na bardzo wyskim pozomie http://www.villarubinstein.pl/ . Spokojnie możecie tu zorganizować wesele i doatkowo zapewnicie gościom nocleg . Przy okazji załatwicie miejsce na sesje zdjęciową, a była tu już nie jedna. Sama Lucia Javorčeková miała tu sesję.
 
 
     
moniak 

Dołączyła: 22 Kwi 2021
Posty: 32
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2021-04-23, 07:19   

Gdynia jest doprawdy piękna. Zobaczcie też ten ślub plenerowy na Mazurach, piękna sprawa! :-)
 
 
     
Baskaa 

Dołączyła: 25 Maj 2021
Posty: 15
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2021-05-25, 20:56   

Według mnie fajnym pomsyłem, jest też wesele w ogrodzie . Na pewno coraz więcej par decyduje się na takie rozwiązanie. Fajnie to wygląda i wielu osobom bardzo się podoba.
 
 
     
moniak 

Dołączyła: 22 Kwi 2021
Posty: 32
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2021-06-17, 11:20   

Zgadzam się. Cokolwiek wybierzesz będzie to najlepszy dzień w Twoim życiu. Pamiętaj, ze to twój dzień. Rób wszystko po swojemu i jak ci sie podoba. Detale takie jak oryginalne dekoracje czy własna przysięga małżeńska sprawią, że RTwój ślub bedzie jedyny w swoim rodzaju.
 
 
     
ayla 

Dołączyła: 05 Cze 2021
Posty: 375
Skąd: Poznań
Wysłany: 2021-08-17, 18:04   

A wiecie, że teraz coraz popularniejsze jest rustykalne wesele? Co myślicie o takiej opcji? Czy ktoś z was urządzał tego typu okoliczność? W takim stylu? Albo może był u kogoś? Podzielicie się swoimi odczuciami? Wrażeniami?
 
 
     
PannaNieMloda 

Dołączyła: 22 Lis 2021
Posty: 1699
Skąd: Opolówek
Wysłany: 2021-12-27, 16:46   

wesele w plenerze a buty.to jest temat który mnie gryzie bo z jednej strony chciałoby sie założyć ładne szpileczki a z drugiej lepiej może coś wygodnego, Ja nie jestem przyzwyczajona do szpilek i tak sobie myślę, czy takie buty to byłaby duża ekstrawagancja? https://www.filippo.pl/pl/menu/damskie/polbuty-324
Myślałam o jakiś delikatnych półbucikach ale na płaskim obcasie. Co sądzicie?
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum
Strona wygenerowana w 0.05 sekundy. Zapytań do SQL: 15