Ślubne - Forum - Weselne Strona Główna Ślubne - Forum - Weselne
Ślub i Wesele - Zorganizuj ten dzień z nam

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

sale Gdańsk - cena i adres www

Poprzedni temat «» Następny temat
sale Gdańsk - cena i adres www
Autor Wiadomość
monique 

Wiek: 35
Dołączyła: 11 Gru 2010
Posty: 1
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2010-12-11, 14:30   sale Gdańsk - cena i adres www

Jestem z Gdańska i długo szukałam sali. Wrzucam tu swoje informacje o najczęściej polecanych na forach może wam się przydadzą:

-Oberża Pod Lipami w Łęgowie- 150 zł do 220 zł/os www.pod-lipami.com.pl
- Dworek Gościnny 140 – 160, bez korkowego, obsługa z cenie www.weselegdansk.com
-Dworek Oleńka w Tuchomiu- od 150 zł/os - 2011 od 185 zł/os www.dworekolenka.pl
-Roma w Łapinie- 185 zł/os www.wypoczynekroma.pl
-Zaścianek w Chwaszczynie- 170-190 zł/os www.zascianek.com.pl
-Kozi Gród w Pomlewie- 160-235 zł/os www.kozigrod.pl
-Hotel Venus (barania chata) w Łapinie - 225 zł/os www.hotelvenus.pl
-Harnaś w Sopocie- 180 zł/os www.harnas-sopot.pl
-Pod Aniołem w Gdańsku- 170 zł/os www.podaniolem.org
-Lukullus w Gdańsku- 140-220 zł/os www.tawernalukullus.pl
-Szrot w Gościcinie- 170zł + 20zł poprawiny /os www.sala-szrot.pl
-U Rychertów w Kiełpinie- 150-160 zł/os www.rychert.gdan.pl
-Falko w Rumi- 100-225 zł/os www.hotelfalko.pl
-Faltom w Rumi- od 149 zł/os www.hotel-faltom.com.pl
-Dzikie Wino w Redzie- 149 zł/os www.dzikiewino.pl
-Podkowa w Rumi- 140 zł/os www.restauracja-podkowa.home.pl
-Oaza w Połchowie- od 130 zł os. oaza.polchowo.prv.pl
-Teqiula w Rumi- 145-155 zł/os, www.tequila-rumia.pl
-Dom Bankietowy Grinholc w Rumi- 170 zł + 50 zł poprawiny www.dom-bankietowy.pl
-Victoria w Bolszewie- 140 zł/os www.hotelvictoria.pl
-Magnat w Bojanie- 160 zł/os + ok. 5 zł na rok 2011 www.dwor-magnat.pl
-Restauracja Rodizio el Toro Gdynia - Kamienna Góra- 185-205 zł/os www.rodizio.pl
-Casilla w Kębłowie- 150-210 zł/os + 30-40 zł poprawiny/os www.casilla.pl
-Kasztelanka w Somoninie- od 170 zł/os www.kasztelanka-somonino.pl
-Wichrowe Wzgórze Chmielno 190zl www.wichrowe.info
-Restauracja GOSIA w Kielnie - 150 zł/ poprawiny 1000 zł www.restauracjagosia.pl
-Murat w Redzie ceny podstawowego menu 149 zl /os www.hotelmurat.pl
-Hotel Gniecki 150-210/os, dodatkowo 200zł za kelnera, www.hotelgnieckigdansk.pl
-Restauracja Malaga 129 zł www.restauracja-malaga.pl
-Restauracja Victoria w Małkowie 160 zł/osobę restauracja-victoria.pl
-Palac w Leznie - 300 pln/osoba z ciastami bez tortu bez alkoholi www.palacwleznie.pl
-Maciejka cena na 2011 rok 170 zł, może zostać maksymalnie podniesiona do 180zł ze względu na podwyżkę VATu. maciejka.agro.pl
-Morina w Redzie - sala do 60-70 os, 140 zł www.morina-reda.pl
-Ośrodek Wypoczynkowy "Debrzyno" k. Kościerzyny, 140 zł www.debrzyno.com.pl
-Lisewski Dwór - od 209 zł za os www.lisewskidwor.pl
- Atlantic Wejherowo - 150zł/os ftp3.server7757.net/ecv_1122285243/Atlantic/index.html
-Hotel Adria w Rumi 140zł/osobę www.hotel-adria.pl
- hotel górski 150 – 210 zł www.hotelgorski.com
 
 
     
wnbpomorze

Wiek: 50
Dołączył: 13 Lut 2017
Posty: 1
Skąd: Kiełpino
Wysłany: 2017-02-13, 17:05   Polecam

Jeżeli chodzi o wesele w plenerze to polecam Wynajem Namiotów Bankietowych na Pomorzu - koszt do 1000 zł
_________________
http://namiotybankietowe.org/
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum
Strona wygenerowana w 0.04 sekundy. Zapytań do SQL: 11