Ślubne - Forum - Weselne Strona Główna Ślubne - Forum - Weselne
Ślub i Wesele - Zorganizuj ten dzień z nam

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

ślub i ogień?

Poprzedni temat «» Następny temat
ślub i ogień?
Autor Wiadomość
25malutka25 

Dołączyła: 23 Kwi 2009
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-04-23, 20:29   ślub i ogień?

Witam :)
Tak się zastanawiam nad moją uroczystością i bardzo chcialabym ją jakoś urozmaicić. Koleżanka poleciła mi zrobienie tzw. fireshow, ponieważ ona na swoim ślubie miała i była bardzo zadowolona (wielu gości widziało coś takiego pierwszy raz i podobno dlugo byli pod wrażeniem). Przyniosła do pracy zdjęcia... cudne są!
Nie chciałabym opierać się na jednej opinii, więc może któraś z Was coś takiego planuje? Jest to kilku - kilkunastominutowy pokaz tańca z ogniem do wybranej przezemnie muzyki, z odpowiednimi strojami. Podobno też plują ogniem i połykają ogień :O
U niej występował krakowski Teatr tancerzy ognia Sirrion (już dzwoniłam, na szczęście dojeżdżają). A tu ich strona www.sirrion.pl
 
 
     
SylwekL 

Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 5
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-05-30, 02:26   

No, to będzie "płomienna noc" :)
_________________
Darmowy 32-dniowy Kurs internetowy „Niebanalne Pomysły na Wesele”. Wejdź na stronę: Weselny zespół muzyczny lub Wodzirej - DJ. Zapraszam!
 
 
     
GIMAT 
www.e-fajerwerki.pl

Wiek: 41
Dołączył: 27 Lut 2009
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-06-17, 08:30   

Polecam "płonące niebo", zapiera dech w piersiach... 8-)

Miłosne wyznanie VIP:
http://www.youtube.com/watch?v=cCix-UED43E

Kwiecisty balet:
http://www.youtube.com/watch?v=Tf0Z5sgsEvc

Inne realizacje:
http://pl.youtube.com/res...AT&search_type=


 
 
     
deborah83 


Dołączyła: 03 Lis 2009
Posty: 7
Skąd: Poznań
Wysłany: 2009-11-04, 18:31   

Hmm, ja bym chyba wolała jakieś tańce typu flamenco, jeśli chcesz urozmaicić swoją uroczystość. Ogień tak średnio robi na mnie wrażenie. Ale w sumie - każdy ma inne upodobania...
 
 
     
smaki 

Dołączyła: 11 Maj 2010
Posty: 6
Skąd: Sopot
Wysłany: 2010-06-07, 11:14   

No każdy ma inny pomysł na urozmaicenie wesela. Myślę, że zarówno pokaz fajerwerków, jak i tańce flamenco będą dobrym pomysłem. No rozmaite rzeczy ludzie wymyślają. U mojej znajomej był na weselu pokaz tańców góralskich, ale w górach to raczej nie urozmaicenie, tylko codzienność, w każdym razie dla osób przyjezdnych, była to fajna zabawa i coś innego. W sumie nie wiem, co jeszcze można by było wymyślić, ale wydaje mi się, że jeżeli chce się coś oryginalnego, a nie ma się pewności czy pomysłu, to może warto skorzystać z usług konsultanta. Wydaje mi się, że taki przeszkolony, obyty w temacie człowiek może pomóc przy wymyśleniu czegoś ciekawego. Praktycznie każdy konsultant, ma coś takiego w ofercie, zresztą można zerknąć, na pierwszą lepszą ofertę np. gustownego wesela - tez takimi rzeczami się zajmują. Moim zdaniem może to pomóc.
 
 
     
aua 

Dołączyła: 19 Maj 2010
Posty: 4
Skąd: zza rogu
Wysłany: 2010-06-09, 14:15   

W zeszłym roku byłam na weselu koleżanki, której mąż ma czarny pas w judo i jest też senseiem. Dla gości weselnych zrobili pokaz walk z udziałem dzieciaków, które uczy tenże mąż :) A na sam koniec panna młoda weszła na matę i spektakularnie przerzuciła przez ramię świeżo poślubionego faceta :) Dla mnie bomba. Jestem jak najbardziej za takimi nietypowymi atrakcjami weselnymi :) Jeśli komuś na nich zależy a pomysłu brak to owszem, można zgłosić się właśnie po pomoc konsultantów ślubnych takich jak w swoich szeregach zrzesza firma (notabene bardzo dobra) gustowne wesele :)
 
 
     
Bandit 

Dołączył: 28 Kwi 2010
Posty: 4
Skąd: Poznań
Wysłany: 2010-06-19, 15:50   

Hmm... ja myślę, że takie urozmaicenia są zbędne... no chyba, że ktoś ma za mało podstawowych wydatków ;)
 
 
     
luniek88 

Wiek: 54
Dołączył: 01 Kwi 2008
Posty: 3
Skąd: Maków Mazowiecki
Wysłany: 2010-08-18, 18:48   

Jeżeli ślub i ogień to ja zareklamują swój teatr ognia:
www.teatrmantra.pl

Jesteśmy z woj. mazowieckiego, więc oferta głównie skierowana do tego regionu. Działamy jednak na terenie całej Polski. Dodam tylko, że taniec z ogniem to co raz bardziej popularna atrakcja weselna.

Pozdrawiam.
_________________
Teatr Ognia Mantra - Pokazy tańca z ogniem
 
 
     
Monis 

Dołączyła: 01 Wrz 2010
Posty: 51
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-09-02, 21:20   

myślę, że to ciekawy pomysł.
fajerwerki mają to do siebie, że w przypadku złej pogody może z nimi coś nie wyjść.
 
 
     
panna 

Dołączyła: 22 Wrz 2010
Posty: 83
Skąd: Polska
Wysłany: 2010-09-26, 23:28   

Można samemu odpalić fajerwerki zamiast wydawać dużo na wynajmowanie zespołu.
 
 
     
Caldera

Wiek: 54
Dołączył: 22 Mar 2012
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: 2012-03-22, 13:42   

Występowałyśmy z ogniem na wielu imprezach, ale najmilej wspominamy chyba właśnie wesela :) O ile wiem tak młodzi, jak i goście byli za każdym razem zadowoleni, a to jest dla nas w zasadzie najważniejsze.
W przeciwieństwie do wielu innych grup tańczących z ogniem sporą wagę przykładamy do estetyki, klimatu i ogólnej "teatralności" pokazu, jesteśmy również w tym względzie dosyć elastyczne. Ogólnie jeszcze się nie zdarzyło żeby ktoś na nas narzekał, toteż zapraszamy na naszą stronę ;)
Caldera
 
 
     
Brickproduct

Wiek: 54
Dołączył: 26 Mar 2014
Posty: 5
Skąd: kielce
Wysłany: 2014-03-26, 03:49   

W tamtym roku nagrywałem tą ekipę
https://www.youtube.com/watch?v=i_ANE1A5mSc
Jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę o wiadomość na pw spróbuje zdobyć do nich kontakt.
_________________
https://www.facebook.com/brickProductStudio
 
 
     
iwonakrajka 

Wiek: 37
Dołączyła: 26 Maj 2015
Posty: 11
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-05-26, 13:49   

hmmm jakos ogien nie bardzo mi pasuje do slubu, z cyrkiem mi sie kojarzy
 
 
     
sylwia4012 

Dołączyła: 20 Sty 2014
Posty: 44
Skąd: częstochowa
Wysłany: 2015-07-02, 08:42   

To tak jak i mnie :) Bardziej stawiała bym na miejsce ceremonii, np wiekowy kościółek albo plaża? W ofercie Hotelu Sułkowski http://www.hotelsulkowski.pl/wesela jest taka opcja :) Poza tym bardzo fajne miejsce na wesele, organizacja na najwyższym poziomie. Myślę, że wyjątkowe życzenia też możliwe są o spełnienia - kwestia funduszy :)
 
 
     
Mignano 

Dołączył: 22 Lip 2015
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-07-22, 13:41   

Spoko, przyda się :)
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 15