Ślubne - Forum - Weselne Strona Główna Ślubne - Forum - Weselne
Ślub i Wesele - Zorganizuj ten dzień z nam

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Sprawa rozwodowa i podziału majątku - kancelaria Trójmiasto

Poprzedni temat «» Następny temat
Sprawa rozwodowa i podziału majątku - kancelaria Trójmiasto
Autor Wiadomość
Jania 

Wiek: 55
Dołączyła: 03 Wrz 2022
Posty: 140
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2022-09-08, 13:04   Sprawa rozwodowa i podziału majątku - kancelaria Trójmiasto

Szukam przede wszystkim dobrej i doświadczonej kancelarii z trójmiasta, która poprowadzi moją sprawę rozwodową oraz podziału majątku. Wolę się upewnić i co najważniejsze poznać Wasze spostrzeżenia w tym zakresie, abym później ostatecznego wyboru po prostu nie pożałowała. Pozdrawiam!
 
 
     
Lesska32

Wiek: 54
Dołączył: 12 Wrz 2022
Posty: 12
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2022-09-12, 14:55   

No to tutaj mogę pozytywnie wypowiedzieć się na temat kancelarii https://www.mindykowski.pl/sprawy-rodzinne.html bardzo profesjonalne podejście, doświadczenie i umiejętności zarówno jeśli chodzi o rozwód, podział majątku i alimentów. Ja miałam obawy, ale mecenas był ciągle pewny siebie i jak się okazuje nie bez przyczyny bo sprawa wygrana na naszych warunkach :)
 
 
     
AlicjaSz

Wiek: 54
Dołączył: 15 Wrz 2022
Posty: 9
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2022-09-16, 14:29   

Potrzebowałam pomocy ze strony mecenasa, który uwolni mnie od męża (teraz już byłego) który niestety ale stosował na mnie przemoc psychiczną i fizyczną, która mocno się na mnie odbiła. Całe szczęście z pomocą rodziny i właśnie mecenasa Mindykowskiego udało mi się z tej relacji uciec. Otrzymałam bardzo szybko rozwód i część majątku jaki mi się należał. Teraz mogę w końcu zacząć układać sobie zżycie na nowo. Dlatego nie ma co zwlekać :)
 
 
     
Hania55

Wiek: 54
Dołączył: 15 Wrz 2022
Posty: 6
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2022-09-19, 13:43   

Zawsze ten moment jest bardzo ciężki, kiedy wszystkie plany na przyszłość legły w gruzach i trzeba swoje życie planować na nowo. Dlatego można się podłamać i podejmować nieracjonalne decyzje, dlatego właśnie dobra pomoc prawna na pewno uchroni Was przed wątpliwościami i błędami. Jeśli jest jasne czyja była wina rozpadu małżeństwa to pójdzie to sprawnie i potem trzeba zająć się majątkiem, ustaleniem alimentów itd. Pan mecenas Mindykowski z Gdańska jak najbardziej pomoże.
 
 
     
Vessa

Wiek: 54
Dołączył: 19 Wrz 2022
Posty: 2
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2022-09-19, 14:38   

Dokładnie chyba tutaj już nic więcej nie mogę dodać niż to co napisały poprzedniczki. Po prostu musisz być silna i też tą burzę w życiu przetrwać. Jednak w sprawie rozwodowej dobra pomoc prawna na pewno Ci to ułatwi. Pozdrawiam!
 
 
     
Oluś22 

Wiek: 40
Dołączył: 30 Lip 2022
Posty: 315
Skąd: Katowice
Wysłany: 2023-03-21, 22:58   

Jeżeli czeka cię sprawa rozwodowa to będzie potrzebny nie tylko prawnik ale i silne dowody zdrady a wtedy warto wykorzystać możliwości takiej agencji detektywistycznej https://detektyw24.net/ Oni znajdą nie tylko dowody dla sądu ale i zaopatrzą w odpowiedni sprzęt do podsłuchu. Idealne wsparcie w takich wypadkach.
 
 
     
PannaNieMloda 

Dołączyła: 22 Lis 2021
Posty: 1701
Skąd: Opolówek
Wysłany: 2023-08-02, 15:12   

"Firma "Kancelarie Galiński & Kleina" to profesjonalny i wszechstronny partner w obszarze obsługi prawnej spółek. Strona internetowa https://www.galinski-klei...-prawna-spolek/ prezentuje ich zrozumienie i wiedzę na temat różnorodnych zagadnień prawnych związanych z prowadzeniem spółek. Dzięki indywidualnemu podejściu do klientów i kompleksowemu doradztwu, firma skutecznie wspiera spółki na różnych etapach ich działalności.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum
Strona wygenerowana w 0.06 sekundy. Zapytań do SQL: 14