Ślubne - Forum - Weselne Strona Główna Ślubne - Forum - Weselne
Ślub i Wesele - Zorganizuj ten dzień z nam

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Szkolenia dla firm organizaujących wesela?

Poprzedni temat «» Następny temat
Szkolenia dla firm organizaujących wesela?
Autor Wiadomość
123Dorota

Wiek: 54
Dołączył: 19 Gru 2016
Posty: 5
Skąd: Katowice
Wysłany: 2017-01-02, 12:46   Szkolenia dla firm organizaujących wesela?

Witam ,
Mam do czytelników forum pytanie. Otóż pracuję w firmie organizującej w hotelach i ośrodkach konferencyjnych wszelakie szkolenia biznesowe, team building i inne dla działów sprzedaży. No i robimy też wyjazdy konferencyjne i gry strategiczne dla osób indywidualnych, włascicieli firm itp. Ponieważ od jakiegoś czasu jestem milośniczką imprez slubnych, chcę wpłynąć na mojego szefa, że to miałoby ręce i nogi by przygotować takie symulacje szkoleniowe, gry integracyjne lub też wyjazdy konferencyjne dla tego sektora biznesu. Wtedy mogłabym jakoś pożenić zadania zawodowe z hobby. No i myślę o tym, w jakich tematach szkolenia, albo gry i symulacje lub też konferencje i wyjazdy bylyby dla Was interesujące.
Jeśli nawet luźno ktoś z Was miał porady czy sugestię, będę wysoce zobowiązana. To mogą być szkolenia z dowolnej tematyki – jestem otwarta na wszelkie programy czy dziedziny – nasz zespół sprzedaży to doświadczeni handlowcy i na pewno zorganizują instruktora i hotel z zadbaną salą konferencyjną która nie zrujnuje nikomu portfela.
A może widzieliście godne uwagi szkolenie albo wyjazd z kręgu naszych zainteresowań – to polećcie coś proszę. Czy też wręcz przeciwnie – może jakieś szkolenia nie spełniły Waszych oczekiwań – to również takie zdanie byłoby ważne.
pozdrawiam Was ;-)
Dorota
_________________
Zapraszam na nasze gry symulacyjne i nietypowe gry integracyjne w Wrocławiu
 
 
     
PannaNieMloda 

Dołączyła: 22 Lis 2021
Posty: 1737
Skąd: Opolówek
Wysłany: 2023-04-29, 14:50   

W temacie organizacji takich imprez polecam sprawdzić ofertę szkoleń firmy https://emtg.pl/ .
Kurs Wedding planner – organizator imprez ślubno-weselnych skierowany jest do osób, które marzą o organizowaniu spektakularnych ślubów i pięknych, niezapomnianych wesel, zarówno dla osób prywatnych, jak i dla osobistości show-biznesu. Podczas szkolenia wedding planner, jako uczestnik, zapoznasz się z krajowym rynkiem ślubnych oraz dowiesz się, gdzie szukać inspiracji i pomysłów na niecodzienne wydarzenia.
 
 
     
PannaNieMloda 

Dołączyła: 22 Lis 2021
Posty: 1737
Skąd: Opolówek
Wysłany: 2023-04-29, 14:50   

W temacie organizacji takich imprez polecam sprawdzić ofertę szkoleń firmy https://emtg.pl/ .
Kurs Wedding planner – organizator imprez ślubno-weselnych skierowany jest do osób, które marzą o organizowaniu spektakularnych ślubów i pięknych, niezapomnianych wesel, zarówno dla osób prywatnych, jak i dla osobistości show-biznesu. Podczas szkolenia wedding planner, jako uczestnik, zapoznasz się z krajowym rynkiem ślubnych oraz dowiesz się, gdzie szukać inspiracji i pomysłów na niecodzienne wydarzenia.
 
 
     
mani898 

Dołączyła: 27 Maj 2020
Posty: 197
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2024-01-12, 13:13   

Zdecydowanie w przypadku takich branż trzeba korzystać ze szkoleń, aby na bieżąco być z nowoczesnymi trendami. Organizacja wesela to też przede wszystkim gastronomia, dlatego możecie wejść na stronę https://horecaline.pl/najwazniejsze-wydarzenia-dla-przedsiebiorcow-gastronomicznych-w-polsce/wydarzenia/ i tam znajdziecie najważniejsze wydarzenia dla osób pracujących właśnie w gastronomii.
 
 
     
PannaNieMloda 

Dołączyła: 22 Lis 2021
Posty: 1737
Skąd: Opolówek
Wysłany: 2024-03-31, 18:13   

Szukam szkoleń gastronomicznych, które pomogą mi rozwijać się jako kucharz amator lub zawodowy, zapewniając mi solidną podstawę w sztuce kulinarnej i technikach gotowania. Czy ktoś może polecić mi kursy, które są przyjazne dla osób o różnym poziomie doświadczenia? https://wartoszkolic.pl/szkolenie/kategoria/szkolenia-gastronomiczne/ co sadzicie o tej ofercie ?
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum
Strona wygenerowana w 0.05 sekundy. Zapytań do SQL: 15