Ślubne - Forum - Weselne Strona Główna Ślubne - Forum - Weselne
Ślub i Wesele - Zorganizuj ten dzień z nam

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Tort weselny na śląsku

Poprzedni temat «» Następny temat
Tort weselny na śląsku
Autor Wiadomość
skrzat 

Wiek: 43
Dołączyła: 02 Lis 2009
Posty: 1
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2009-11-02, 13:26   Tort weselny na śląsku

Ja szukałam tortu weselnego 6 miesięcy zależało mi na torcie z marzeń, który będzie nie tylko cudownie udekorowany ale również smaczny ale co najważniejsze to zdrowy i bez konserwantów. W rodzinie mam wielu alergików i osób cierpiących na zgagę.
Na szczęście znalazłam małą cukierenkę - Marysieńka z Gliwic.
Przyniosłam zdjęcie i zrobili mi dokładnie taki jak chciałam. Po drugie superrrrrrrrrrr smaczny - bez kilogramów lukru.
Polecam ich gorąco, dlatego że tort był śliczny i smaczny co potwierdza fakt, iż absolutnie wszyscy goście byli zachwyceni.
Zamówiłam też u nich ciasto weselne. Na początku chciałam, aby upiekła mi sąsiadka, ale gdy to dokładnie przekalkulowałam to na jedno wyszło a nawet lepiej, bo oni mi to jeszcze pokroili i wraz z tortem dostarczyli bez problemu do restauracji.
JA JUŻ MAM TO ZA SOBĄ I NIE BYŁO ŁATWO WSZYSTKO ZORGANIZOWAĆ MAJĄC WYMAGANIA I NIEZBYT DUŻY BUDŻET NIE CHCĄC POWIEDZIEĆ BARDZO MAŁY. JEŻELI SZUKACIE TORTU I CIASTA WESELNEGO NA ŚLĄSKU TO TYLKO W CIASTKARNI MARYSIEŃKA.
Zapłaciłam naprawdę niewiele i czuję, iż mam dług wdzięczności wobec tej cukierni. Oni naprawdę wkładają serce w to, co robią.
Wielkie dzięki
Polecam stronę www.marysienka.com.pl



tort piętrowy z różami.jpg
Mój tort weselny
Plik ściągnięto 57 raz(y) 97.76 KB

 
 
     
katarynka1981 

Dołączyła: 27 Maj 2010
Posty: 2
Skąd: Bielsko biała
Wysłany: 2010-05-27, 14:15   

a podobną cukiernię ale bliżej bielska białej znacie?
_________________
Kasia
 
 
     
panna 

Dołączyła: 22 Wrz 2010
Posty: 83
Skąd: Polska
Wysłany: 2010-10-13, 00:26   

Ja tam proponuję samemu upiec, albo powierzyć babci, czy znajomej kucharce upieczenie tortu z jajek, bez proszków do pieczenia.
 
 
     
Monis 

Dołączyła: 01 Wrz 2010
Posty: 51
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-10-21, 20:30   

mnie się marzy tort z lukrem plastycznym. tak naprawdę, to chyba należy szukać małych cukierni. bo te duże często nie podejmują się wyzwań i mają gotowe szablony.
 
 
     
Markiza 

Dołączyła: 22 Paź 2010
Posty: 26
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-10-22, 21:03   

Mnie też się taki marzył. Jednak było to dla nas już trochę za kosztowne. Musieliśmy pozostać przy zwykłym torcie z bitą śmietaną.
 
 
     
cyffoto

Wiek: 54
Dołączył: 18 Paź 2012
Posty: 81
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2021-06-14, 08:06   

Czy cena 2000 zł za tort to standard?
 
 
     
metroz 

Wiek: 36
Dołączyła: 23 Kwi 2014
Posty: 93
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2021-06-14, 08:43   

Ja miałam to szczęście, że moja siostra umie i lubi piec amatorsko, więc poprosiłam ją o przygotowanie tortu, który zrobiła kiedyś na urodziny i wszystkim smakował ;) Prosta dekoracja z żywych kwiatów i było to naprawdę wystarczające - dwa standardowej wielkości torty na 68 osób.
Może warto zamówić "zwykły" ale smaczny tort i dodać drobną ozdobę? To już jest kwestia do indywidualnej decyzji. Na pewno będzie pięknie!
https://www.zankyou.pl/p/...weselnego-19219

Przed zamówieniem zerknij sobie tutaj. Kilka informacji o których warto jest pamiętać przed zamówieniem tortu.
 
 
     
moniak 

Dołączyła: 22 Kwi 2021
Posty: 32
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2021-12-11, 11:28   

Ja polecam torty z babeczek jako alternatywę dla tradycyjnego tortu. Oczywiście nie mówię, że są lepsze od klasycznych ale warto zastanowić się nad takim pomysłem. Każdemu pasuje coś innego. Tutaj znalazłam porównanie klasycznych tortów z tortami muffinkowymi na wesele: https://www.weddingcreati...y-i-inspiracje/ Bardzo szczegółowe porównanie, warto zajrzeć jak stoicie przed wyborem.
 
 
     
hdc 

Wiek: 58
Dołączył: 18 Lip 2022
Posty: 179
Skąd: wroc
Wysłany: 2023-10-17, 12:13   

Dla wielu z nas tort to nie tylko deser, ale prawdziwe dzieło sztuki. Jeśli chcesz mieć wpływ na jego wygląd i smak, odwiedź https://raszczyk.com.pl/konfigurator-tortow/ i stwórz własny projekt.
 
 
     
Tagi: tort weselny :: ciasto weselne :: ciastkarnia marysieńka :: cukiernia ze śląska
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 16