Ślubne - Forum - Weselne Strona Główna Ślubne - Forum - Weselne
Ślub i Wesele - Zorganizuj ten dzień z nam

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

UWAGA NA 'KAPELę KRAKOWSKą'

Poprzedni temat «» Następny temat
UWAGA NA 'KAPELę KRAKOWSKą'
Autor Wiadomość
Rzeźniccy 
Nowopoślubieni

Wiek: 41
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 3
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-08-18, 18:12   UWAGA NA 'KAPELę KRAKOWSKą'

Jesteśmy już po ślubie:) W imię dobra przyszłych krakowskich małżonków ostrzegamy przed zespołem: KAPELA KRAKOWSKA

Może wypunktujemy nasze zarzuty:

1. KOMPLETNY brak inicjatywy ze strony wodzireja. Prawie nie schodził na dół do gości (sala balowa była na piętrze, o czym zespół powinien wiedzieć), by ich zachęcać do zabawy. Zszedł tylko 2 razy (na początku - żeby ustalić z nami, kiedy będzie pierwszy taniec, i o 12 do tortu). Poza tymi momentami przebywał na gorze i ograniczał się do anemicznego nawoływania przez telebimy. Nie zaproponował nic ciekawego, w ogóle praktycznie nie prowadził zabawy (no poza oczepinami i jedzeniem przez nas tortu). Zabawa przeniosła się na zewnątrz, a jak już młodsi goście szli się bawić, muzycy zmieniali repertuar na, delikatnie mówiąc, tragiczny lub robili przerwę na wódkę...mamy wrażenie, ze zespól nie bardzo się przygotował i odwalił chałturę.

2. Zespól robił sobie masę przerw (poza oczywiście przerwami na posiłki) w trakcie wesela, zwłaszcza na początku.

3. Z tego co ustalaliśmy mailowo miały być jakieś zabawy (byle nie głupawe)...nie było nic, w szczególności karaoke, na którym tak nam zależało.

4. Kapela wypadła przeciętnie. Wiele kawałków, które, zgodnie z ustaleniami, zespół miał przygotować specjalnie dla nas, było puszczonych w całości z playbacku, włącznie z naszym pierwszym tańcem - o czym zostaliśmy poinformowani, dosłownie, 5 minut przed faktem. Mieliśmy przecież dużo czasu żeby ustalić, co będzie grane na żywo, a co nie. Zespół chyba przygotowywał się w ostatniej chwili. Sprawiał wrażenie, jakby w ogóle się nie przygotował, bo puszczać z playbacku mógłby DJ, który z pewnością byłby tańszy niż zamówiony przez nas zespół..
 
 
     
kasiaijanek 

Wiek: 40
Dołączyła: 29 Sie 2008
Posty: 2
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-08-29, 03:33   

To chyba jakaś pomyłka, :shock: może Pan pisze o innej Kapeli Krakowskiej. Zespół Kapela Krakowska grał dla nas w lipcu 08. Jesteśmy zachwyceni ich grą (nie tylko my, ale głównie goście). Zupełnie inne są nasze odczucia - jest nam przykro, że widzimy taki wpis, ponieważ w podziękowaniu dla zespołu szukaliśmy z mężem dobrego miejsca na referencje i... może dobrze że się tu znaleźliśmy. Zespół kapela krakowska grał równiez u mojej koleżanki od ktorej dostałam namiary na nich. Wodzirej u nas był nieprzerwanie aktywny, a do oczepin (24.00) grali prawie bez przerw. Ja ze swojej strony gorąco polecam zespół !
Kasia. kasiaijanek@interia.pl :-) :-) :-)
_________________
Śpieszmy się kochać ludzi...
 
 
     
linda23linda 
linda23linda

Wiek: 30
Dołączyła: 29 Sie 2008
Posty: 2
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-08-29, 18:52   

ojej. Pan z nikiem rzeźniccy chyba się pomylił. Kapela Krakowska to jedna z lepszych propozycji na wesele. Śmiem twierdzić że jedna z lepszych w Krakowie.
rzeźniccy proponuję trochę się powstrzymać z paszkwilami, tym bardziej że nie jestem tu sama. Pisze dlatego że byliśmy z mężem bardzo zadowoleni tak z oprawy muzycznej jak i konferansjerki pana Jurka z Kapeli Krakowskiej. Poleciłam zespół koleżance i również było super. Czytając pana wpis odnosze wrażenie że może chodziło raczej o Pana salę - jak nie grali w tej samej sali w której byli goście weselni - prosze się nie dziwić że był problem z komunikacją. Pozdrawiam. Linda Wojarz
_________________
pozdrowionka dla par z kwietnia :)))
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum
Strona wygenerowana w 0.05 sekundy. Zapytań do SQL: 15