Ślubne - Forum - Weselne Strona Główna Ślubne - Forum - Weselne
Ślub i Wesele - Zorganizuj ten dzień z nam

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Czy da się zorganizować idealne wesele?

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy da się zorganizować idealne wesele?
Autor Wiadomość
jankowalski213 

Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 1
Skąd: Stąd
Wysłany: 2009-12-22, 11:54   Czy da się zorganizować idealne wesele?

Witam,

Szykuję się do ślubu i bardzo chcę, aby ten dzień był idealny. Czy da się zorganizować wesele idealne? Nasłuchałem się dużo bardzo różnych opinii. Dostałem też kilka linków z artykułami na ten temat. Ten wydał mi się najciekawszy http://familie.pl/profil/...le-idealne.html Powiedzcie, czy jak zrobię wszystko tak, jak tam napisali, to moje wesele może być idealne? Czy nie wierzyć w takie coś, bo zawsze coś się nie uda...
 
 
     
aislin
konsultantka

Wiek: 54
Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-26, 13:45   

Idealne wesele to nie lada wyzwanie. Firmy takie jak nasza specjalizują się w organizacji wesel i dokładamy wszelkich starań, by przyjecie było na najwyższym poziomie, ale nie ukrywam, ze wymaga to sporo czasu i pracy :-) . Jeśli mogę coś poradzić, to fundamentalny jest wybór miejsca, przy którym kładziemy nacisk na profesjonalną obsługę i jakość jedzenia (warto się wybrać do lokalu na obiad i spróbować kilku dań zwracając uwagę na sposób podania). Poza tym bardzo ważna jest oprawa muzyczna. Dobór repertuaru do gości i upodobań państwa młodych.
Na pewno świetnie sobie poradzicie :-) , w razie pytań służę pomocą!
_________________
Aislin
 
 
     
martusiaczek 
szczęśliwa..

Dołączyła: 27 Sty 2010
Posty: 4
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2010-01-28, 15:14   

Ostatnio czytałą, o weselu, (na jakimś bloogu) gdzie pomimo strań obsługi, zespołu etc. Wesele było nieudane, ciągle coś szło nie po ich myśli, problemy z prądem , potem jakaś rodzinna awantura , na dodatek straszna ulewa.
Myślę , że są czynniki , na któe niestety nawet w tym dniu nie mamy wpływu.
_________________
pozdrawiam
 
 
     
aislin
konsultantka

Wiek: 54
Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-28, 15:25   

Oczywiście. Przypadki losowe zawsze mogą mieć miejsce. Jednak zadaniem obsługi jest zareagować w taki sposób by przyjecie nie straciło na wartości. Inaczej się sprawa ma jeśli chodzi o warunki pogodowe (jak widać za oknem :) )zawsze mogą zaskoczyć i coś skomplikować. grunt to nie wpadać w panikę:)!
_________________
Aislin
 
 
     
smaki 

Dołączyła: 11 Maj 2010
Posty: 6
Skąd: Sopot
Wysłany: 2010-05-11, 10:46   

Oczywiście, że da się zorganizować wesele idealne, ale trzeba mieć albo mnóstwo energii lub też zatrudnić kogoś kto zamiast nas zajmie się organizowaniem całej imprezy. Wydaje mi się, że drugie rozwiązanie jest sto razy lepsze - przede wszystkim zaoszczędza sporo czasu, a i pieniędzy również. Taki konsultant może znaleźć tańsze oferty lub tez coś całkiem wyjątkowego, czego nikt się nie spodziewa. W Polsce niewiele działa jeszcze takich firm, które zajmują się konsultacjami, ja słyszałam o gustownewesele.pl - maja faktycznie bardzo ciekawą ofertę, mogą zorganizować praktycznie każdy ślub, myślę, ze można skorzystać z ich usług, bo to wygoda, oszczędność czasu i pieniędzy.
 
 
     
aua 

Dołączyła: 19 Maj 2010
Posty: 4
Skąd: zza rogu
Wysłany: 2010-05-19, 11:17   

Przede wszystkim konsultanci ślubni mają rewelacyjne pomysły na zorganizowanie idealnego wesela. Według mnie w ogóle pojawianie się na rynku takich firm jest ciekawym trendem. Ja sama jestem wiecznie zabiegana i podejrzewam, że nie miałabym czasu wszystkiego organizować więc zleciłabym to takiej firmie jak np Gustowne Wesele. Firmy takie zajmują się kompleksową organizacją wesela i pilnują żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik, a para młoda może zająć się tak ważnym dla siebie dniem i sobą nawzajem zamiast zastanawiać się czy przez przypadek coś jeszcze powinni zrobić, o czym zapomnieli
 
 
     
panna 

Dołączyła: 22 Wrz 2010
Posty: 83
Skąd: Polska
Wysłany: 2010-10-13, 00:21   

Najprościej to w ogóle nie organizować wesela. Wtedy zero problemów. Organizacja każdej imprezy wymaga wysiłku.
 
 
     
Monis 

Dołączyła: 01 Wrz 2010
Posty: 51
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-10-21, 20:28   

wesele nie musi być wcale idealne. jasne, że to marzenie każdej dziewczyny (prócz panny chyba), ale to stres być idealnym ciągle i zawsze.
 
 
     
Markiza 

Dołączyła: 22 Paź 2010
Posty: 26
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-10-22, 21:05   

Każde wesele jest na swój sposób idealne! U nas przez pół godziny nie było prądu. Jednak kapela świetnie sobie dała z tym radę i na szczęście było jeszcze jasno. Ale mimo to, był to najpiękniejszy dzień w naszym życiu.
 
 
     
ksiezniczkamia 

Dołączyła: 10 Lut 2016
Posty: 154
Skąd: Katowice
Wysłany: 2016-02-29, 13:09   

Wydaje mi się, ze bardzo ważne jest także nastawienie :) Nawet na weselu mogą sie zdarzyć różne wpadki, ale nalezy podejsc do tego z dystansem :) Sama przed weselem miałam często bóle głowy i nawet zawroty co nigdy mi sie nie zdarzało. Wysłano mnie na echo serca warszawa , ale na szczęście okazało się, że tak działa na mnie stres.
 
 
     
grzesiek31 


Dołączył: 24 Lut 2016
Posty: 10
Skąd: Inowrocław
Wysłany: 2016-03-13, 23:19   

panna napisał/a:
Najprościej to w ogóle nie organizować wesela. Wtedy zero problemów. Organizacja każdej imprezy wymaga wysiłku.


Zgadzam się. Niepotrzebnie się denerwujesz. Polacy tak mają.
_________________
vivese senso
 
 
     
tamlin 

Dołączyła: 06 Cze 2016
Posty: 1
Skąd: WARSZAWA
Wysłany: 2016-06-06, 10:13   

Każdy z nas marzy o weselu idealnym, ale wierz mi nigdy nie da się wszystkiego przewidzieć :) Szczególnie przy dużym weselu. Natomiast warto ze swojej strony zrobić wszystko, żeby ten dzień był wyjątkowy. A co sądzicie o weselu tematycznym takim, o których można poczytać np. na stronie: http://www.weselewawa.pl/ w zakladce Wesele? Ktoś z was słyszał lub miał już okazję być na takim weselu?
 
 
     
Marta56 

Dołączyła: 07 Cze 2016
Posty: 2
Skąd: Polska
Wysłany: 2016-06-07, 09:16   

Przede wszystkim nigdy nic się nie da zaplanować bo co ma się zdarzyć to się zdarzy właśnie o to w tym chodzi żeby było coś nieplanowanego bo to najczęściej się wspomina najlepiej. Też się starałam aby mój ślub wesele było idealne i co nie spałam po nocach pijałam red-bule żeby wszystko mieć pod kontrolą a i tak się wydarzyło i nie miałam na to wpływu. Gdzie są ludzie tam wszystko może się zdarzyć więc po co sobie głowę tym zawracać. Rada idźcie na spontan :-) i pamiętajcie, że ten jedyny dzień w życiu jest waszym dniem nie gości bo mnie wmawiali, że goście są najważniejsi. Darmowa wyżera i popijawa dla skąpych gruboskórnych gości? Po co lepiej gdzieś pojechać mieć miłe wspomnienie a przyjęcie w restauracji nie wystarczy? Aha i nie sadzajcie ludzi przy stoliku z innymi ludźmi którzy się nie lubią bo z tego może być wielka zadyma pomimo waszych dobrych intencji. ;-) Posłuchajcie waszej intuicji w szczególności kiedy macie wokół siebie mnóstwo doradców. :-)
 
 
     
kologar 
User

Wiek: 41
Dołączył: 24 Maj 2016
Posty: 10
Skąd: Polska
Wysłany: 2016-06-22, 14:20   

Pewnie że się da, wystarczy dobry pomysł idea może sie ziścić, wiele osób na świecie uważa że ich wesele było idealne.
 
 
     
wotciarz 

Wiek: 36
Dołączył: 27 Lip 2016
Posty: 90
Skąd: KrK
Wysłany: 2016-07-27, 12:36   

Wszystko sie da, wiadomo, ze sie da. Ale lepiej do tego powaznie sie przygotowac i przygotowania zaczac spory czas przed data wesela. Super opisane jest to np na blogu: http://hotelnabloniach.pl/blog/wesele-marzen/ - warto poczytac i wprowadzic te porady w zycie.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 14