Ślubne - Forum - Weselne Strona Główna Ślubne - Forum - Weselne
Ślub i Wesele - Zorganizuj ten dzień z nam

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Wieczór Panieński

Poprzedni temat «» Następny temat
Wieczór Panieński
Autor Wiadomość
zababarnaba

Wiek: 54
Dołączył: 12 Kwi 2010
Posty: 4
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-04-26, 18:33   Wieczór Panieński

Witam !
Wydaje mi się, że najlepszym sposobem na cudowny związek jest przeżycie wspaniałego wieczoru panieńskiego i kawalerskiego. Ja i te moje koleżanki, które przed ślubem zorganizowały wieczór panieński mają wspaniale ułożone życie małżeńskie. Ich związku są conajmniej poprawne a w wielu przypadkach cudowne. Natomiast kilka moich koleżanek, które nie zorganizowały przed ślubem wieczoru panieńskiego nie są zbytnio szczęśliwe.
 
 
     
BMW
BMW do ślubu

Wiek: 54
Dołączył: 30 Sie 2010
Posty: 4
Skąd: Tarnowskie Góry
Wysłany: 2010-08-30, 23:35   

na to nie ma reguly czy wieczor byl czy go nie bylo .

Licza sie ludzie , ich madrosc i milosc .
_________________
Limuzyna BMW do ślubu śląsk . info na PW
 
 
     
Monis 

Dołączyła: 01 Wrz 2010
Posty: 51
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-09-02, 21:03   

też wydaję mi się, że nie ma to za wiele ze sobą wspólnego... to być może tylko zbiegi okoliczności. najważniejsze jest to, żeby para się kochała, przyjaźniła i szanowała jeszcze przed ślubem.
 
 
     
panna 

Dołączyła: 22 Wrz 2010
Posty: 83
Skąd: Polska
Wysłany: 2010-10-28, 00:34   

Niestety, w niektórych przypadkach wieczór panieński, czy kawalerski może przyczynić się do zboczenia z toru, zdrady.
 
 
     
cler 

Dołączyła: 31 Paź 2010
Posty: 17
Skąd: Polska
Wysłany: 2010-10-31, 01:37   

Święta prawda. Ile związków rozpadło się przez wieczory panieńskie. Wieczór panieński to rodzaj imprezy.
Jedno z drugim za dużo nie ma wspólnego.
 
 
     
Marysia 


Dołączyła: 14 Maj 2010
Posty: 16
Skąd: Kamień
Wysłany: 2011-05-14, 10:51   

Niemożliwe, jak moje koleżanki organizowały wieczór panieński, a raczej chłopaki z panienskie.com, to wszystko było z umiarem i w dobrym guście. Zabawa była fantastyczna, żadnych dziwnych akcji, ale za to dużo atrakcji. ;-)
_________________
Skłonna do ryzyka...
Podejmujesz miłość, nie ma ryzyka. :)
 
 
     
E-mariposa

Wiek: 54
Dołączył: 02 Cze 2011
Posty: 10
Skąd: POLSKA
Wysłany: 2011-06-10, 23:53   

oczywiście, że nie. tym bardziej, że my mieliśmy po 2 wieczory panieńskie i kawalerskie, przed ślubem cywilnym i kościelnym. wyszliśmy jedynie z założenia, że każdy powód jest dobry do zabawy!
_________________
www.e-mariposa.pl
 
 
     
Iwonka 

Dołączyła: 16 Sie 2011
Posty: 24
Skąd: Kraków
Wysłany: 2011-08-16, 13:22   

Nie wiem, co ma piernik do wiatraka...
Związek to jedno, a wieczór panieński/kawalerski to swoje.
Bardziej byłabym skłonna pójść w drugą stronę, czyli uznać, że po niektórych takich wieczorach możne pozostać pewien niesmak...co z kolei może doprowadzić do rozpadu związku.

Iwonka
 
 
     
moniaa 

Dołączyła: 09 Kwi 2013
Posty: 5
Skąd: Polska
Wysłany: 2013-04-10, 02:17   

Iwonka napisał/a:
Nie wiem, co ma piernik do wiatraka...
Związek to jedno, a wieczór panieński/kawalerski to swoje.
Bardziej byłabym skłonna pójść w drugą stronę, czyli uznać, że po niektórych takich wieczorach możne pozostać pewien niesmak...co z kolei może doprowadzić do rozpadu związku.

Iwonka


Całkowicie się z Tobą zgadzam.

Autor wątku w swoim poście połączył dwie rzeczy, które ni jak mają się do siebie, a na pewno nie ma między nimi takiej zależności, jaka została zasugerowana.

Pozdrawiam,
Monia
_________________
FilmLook.pl - o takim filmie marzę
 
 
     
Special10 


Dołączyła: 25 Kwi 2015
Posty: 6
Skąd: Białobrzegi
Wysłany: 2015-05-06, 16:49   

Ja z kolei uwazam że taki wieczor może wiele popsuć :roll:
_________________
I would teach children music, physics, and philosophy; but most importantly music, for the patterns in music and all the arts are the keys to learning
 
 
     
nikolkaa 

Dołączyła: 08 Lis 2014
Posty: 56
Skąd: Poland
Wysłany: 2016-04-06, 13:31   

Może lepiej byłoby zorganizować taki wyjazdowy wieczór panieński? Zobacz tu jest kilka takich ciekawych hoteli, w których można by się zatrzymać np. na weekend.
 
 
     
ksiezniczkamia 

Dołączyła: 10 Lut 2016
Posty: 154
Skąd: Katowice
Wysłany: 2016-08-18, 11:09   

Jakie prezenty najlepiej kupować na wieczór panieński? Chciałabym, aby było oryginalnie, ale i praktycznie. Ostatnio znalazłam ciekawą ofertę tutaj: http://sexownysklep.pl - strasznie spodobały mi się gadżety erotyczne, jak i bielizna. No i mam teraz dylemat co wybrać ;) Może ktoś może zerknąć i doradzić? Dawno nie byłam na tego typu imprezie i nie wiem co wybrać :)
 
 
     
MaxioRr33

Wiek: 54
Dołączył: 22 Sie 2016
Posty: 14
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-08-22, 11:29   

Wieczory panieńskie i kawalerskie są przereklamowane. 10 dzieczyn biegnie do klubu a za nimi stadko napaleńców. Dajcie spokój. Lepiej zostać w domu i obejrzeć serial.
_________________
Piękne sale - klimatyzacja, różnorodne menu, usługi dodatkowe.
 
 
     
panda 

Dołączyła: 17 Maj 2016
Posty: 38
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2016-09-08, 18:31   

Jeśli chcesz mieć stylowy wieczór panieński to pomyśl o jakimś ciekawym klubie. Może The View w Warszawie? To obecnie najmodniejszy klub, położony na 28. i 32. piętrze jednego z najnowocześniejszych warszawskich biurowców. Więcej na temat tego klubu i jego możliwości poczytasz na stronie http://theview.pl/. Na pewno będziecie się świetnie bawić :)
 
 
     
Torak 

Dołączyła: 18 Paź 2016
Posty: 18
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-10-18, 18:09   

Jeżeli chcecie bardzie wyrafinowany wieczór Panieński to polecam zajrzeć do oferty gabinetu kosmetycznego J’ADORE INSTYTUT - http://jadoreinstytut.com/ - który znajduje się w Krakowie, ul. Karmelicka 45. W ofercie cenie znajdziecie wiele zabiegów, poczęstunek oraz szampan!
 
 
     
Tagi: wieczór panieński :: wieczór kawalerski
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 14