Ślubne - Forum - Weselne Strona Główna Ślubne - Forum - Weselne
Ślub i Wesele - Zorganizuj ten dzień z nam

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Kościół św bernarda w sopocie

Poprzedni temat «» Następny temat
Kościół św bernarda w sopocie
Autor Wiadomość
tila2000 

Dołączyła: 10 Sty 2011
Posty: 1
Skąd: kraków
Wysłany: 2011-01-10, 21:35   Kościół św bernarda w sopocie

witam
Mam pytanie: czy ktoś z Was brał lub uczestniczył w ślubie w kościele św bernarda w Sopocie?
Bardzo zależy mi na opiniach, szczególnie jeżeli chodzi o miejsce przed kościołem(tam zdaje się nie ma żadnego placyku gdzie można stanąć i zrobić sobie zdjęcie itp), współprace z proboszczem, ceny itd. Będę wdzięczna za wszelkie opinie.
pozdrawiam
 
 
     
Dandik 

Dołączyła: 01 Paź 2015
Posty: 2
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-10-02, 08:49   

Ja uczestniczyłem. Mój kolega brał tam ślub. Nie mogę ani polecic, ani odradzić tego kościoła. Znam lepszę np kościół w św. Lipce.
_________________
http://www.ucmsgroup.pl/p...adrowo-placowy/
 
 
     
ayla 

Dołączyła: 05 Cze 2021
Posty: 391
Skąd: Poznań
Wysłany: 2023-01-31, 16:37   

A czy wiecie może gdzie można kupić dobre gabloty kościelne ? Pytam, ponieważ mój brat jest w sumie księdzem i tak szuka czegoś do swojego kościoła, ponieważ ostatnio mu się jedna gablota uszkodziła. Z tego co mówił - sensu nie ma, aby ją naprawiać...
 
 
     
Ekinka 

Wiek: 35
Dołączyła: 15 Mar 2023
Posty: 71
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2023-05-25, 10:39   

Chciałabym podzielić się swoimi przemyśleniami na temat ślubu w parafie rzymskokatolickie w Polsce. Choć z mężem mieliśmy przyjemność wziąć ślub w innym miejscu, nie sposób nie docenić piękna i znaczenia ceremonii w tych urokliwych parafiach. Polska jest bogata w liczne parafie rzymskokatolickie, z których każda ma swój unikalny charakter i atmosferę. Niezależnie od tego, czy preferujemy tradycyjny kościół w malowniczej wsi, czy też bardziej nowoczesną świątynię w dużym mieście, nasz kraj oferuje wiele opcji dla przyszłych małżonków. Życzę wszystkim przyszłym parom wiele radości i sukcesu podczas poszukiwań odpowiedniej parafii. Niech Wasz ślub będzie magicznym początkiem nowego etapu życia.
 
 
     
PannaNieMloda 

Dołączyła: 22 Lis 2021
Posty: 1753
Skąd: Opolówek
Wysłany: 2023-11-27, 19:39   

Niestety, nie miałam okazji uczestniczyć w ślubie w kościele św. Bernarda w Sopocie, ale mam nadzieję, że znajdziesz tu kogoś, kto podzieli się swoimi doświadczeniami. Jeśli jednak szukasz wyjątkowych pamiątek związanych z duchowym wydarzeniem, polecam zajrzeć na stronę https://lanotti.com/pamiatki-chrztu-c3.html Znajdziesz tam piękne pamiątki związane z chrztem, które mogą stanowić wyjątkowy sposób upamiętnienia tego ważnego momentu.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum
Strona wygenerowana w 0.05 sekundy. Zapytań do SQL: 10