Ślubne - Forum - Weselne Strona Główna Ślubne - Forum - Weselne
Ślub i Wesele - Zorganizuj ten dzień z nam

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Dobry krem na dzień

Poprzedni temat «» Następny temat
Dobry krem na dzień
Autor Wiadomość
pola 

Dołączyła: 02 Wrz 2011
Posty: 73
Skąd: pl
Wysłany: 2012-07-10, 13:24   Dobry krem na dzień

Możecie coś polecić? Sama wypatrzyłam ten krem od HB:



Koleżanka twierdzi, że udało się jej mocno poprawić cerę.
A Wy macie jakieś własne doświadczenia?
 
 
     
JoannaStybelska

Wiek: 54
Dołączył: 26 Lis 2013
Posty: 1
Skąd: Kraków
Wysłany: 2013-11-26, 14:03   

Salon Kosmetyczny w Krakowie poleca:)
_________________
salon kosmetyczny
 
 
     
patrycja30 

Dołączyła: 23 Gru 2014
Posty: 15
Skąd: kraków
Wysłany: 2016-01-13, 06:59   

A czy przed ślubem warto robić jakieś większe zabiegi upiększające? może lifting nici? przy pierwszych zmarszczkach to jest wskazane?
 
 
     
Puzz909 


Dołączyła: 23 Gru 2015
Posty: 20
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-01-15, 14:25   

Bioderma ma dobry krem nawilżający do cery nadwrażliwej i ten serdecznie polecam. Lifting przed ślubem - może najlepiej jeszcze dzień przed, lepiej nic nie majstrować.
_________________
„A nie mówiłem?” – tyle usłyszysz od Czasu
 
 
     
halik89 

Dołączył: 04 Sty 2016
Posty: 4
Skąd: Marsko
Wysłany: 2016-02-03, 16:07   

Chyba lifting nie jest konieczny. Tak jak koleżanka wspomniała wystarczy konkretny krem.
_________________
Rozesmiany Event
 
 
     
ksiezniczkamia 

Dołączyła: 10 Lut 2016
Posty: 154
Skąd: Katowice
Wysłany: 2016-07-28, 09:11   

Ja uważam, że kolagen jest naprawdę świetnym rozwiązaniem. Wpływa pozytywnie na cerę, odmładza i ujędrnia. Systematycznie stosowany daje efekty godne pozazdroszczenia. Słyszałam o kolagenspa. Firma posiada produkty, które są dobrej jakości. Pełen profesjonalizm i solidność :) Myślę, że godni polecenia :)
 
 
     
mojewesele90 

Dołączył: 20 Lis 2014
Posty: 39
Skąd: Grodzisk Mazowiecki
Wysłany: 2021-05-11, 14:22   

Oj powiem Wam, ze sama również zwracam uwage na to jaki sklad mają kosmetyki które wybieram. Mam wymagającą skorę tak wiec mam świadomość, ze nie mam możliwości nałożenia na nią wszystkiego.
Dobre sklady mają firmy
make me bio
Organique
Sylveco oraz biolaven ( jest to jedna marka)
jak również Melo
Czasami trudno jest je znaleźć w sklepach stacjonarnych, tak wiec polecam poszukać promocji w kosmetycznych drogeriach internetowych: https://coupondojo.pl/ Na stronie mozecie poszukać kuponów rabatowych do takich miejsce.
 
 
     
domina 

Dołączyła: 19 Lip 2021
Posty: 119
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2021-07-27, 18:25   

Sprawdz sobie krem do twarzy nawilżający z bielendy z serii eco sorbet. Mi pasuje ten ananasowy. Cera znacznie mi się poprawiła dzięki kosmetykom z tej serii w ogóle
 
 
     
PannaNieMloda 

Dołączyła: 22 Lis 2021
Posty: 1739
Skąd: Opolówek
Wysłany: 2022-02-01, 02:02   

Polecam Ci sprawdzić tę stronę https://www.phlov.com/ . Znajdziesz tam różnorodne kosmetyki, w których na pewno się zakochasz. Po pierwsze są one wegańskie i naturalne, co już sprawia, że warto po nie sięgnąć. Po drugie: wiele osób je chwali, naprawdę poprawiają stan cery, sama się o tym przekonałam i teraz wiem, że nie zamienię ich na inne produkty. Po trzecie - gdy je przetestujesz, gwarantuję Ci, że będziesz zadowolona z efektów. Polecam Ci zajrzeć na tę stronę, na pewno znajdziesz tam krem dla siebie.
 
 
     
hdc 

Wiek: 58
Dołączył: 18 Lip 2022
Posty: 179
Skąd: wroc
Wysłany: 2023-10-27, 17:52   

Cześć, zauważyłam, że na stronie https://basiclab.shop/skora-pod-oczami mają naprawdę fajne produkty do pielęgnacji skóry pod oczami. Sama od dawna borykam się z tym problemem i myślę o wypróbowaniu czegoś stamtąd. Może i Tobie się przyda. Warto zobaczyć, co mają w ofercie i wybrać coś dla siebie. Daj znać, co o tym myślisz!
 
 
     
koleszka 

Dołączyła: 06 Mar 2023
Posty: 9
Skąd: Polska
Wysłany: 2023-11-23, 13:46   

Testowałam wiele różnych i według mnie nie ma lepszego kremu niż ze śluzem ślimaka firmy Orientana. O ten: hit nad hity
 
 
     
dalia17 

Wiek: 26
Dołączyła: 25 Gru 2022
Posty: 29
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2024-02-15, 16:48   

Jeśli szukasz miejsca które pomoże wybrać odpowiedni krem czy też doradzi jakie zabiegi są najlepsze na cerę to odwiedź witrynę http://www.jejpiekno.pl/ gdzie masz masę przydatnych porad. Doradzą w kwestii zabiegów, mody czy aktualnych trendów w życiu. Stronę tworzą profesjonaliści w swoich dziedzinach więc możesz liczyć na rzetelne informacje.
 
 
     
punto 

Dołączyła: 21 Lip 2023
Posty: 172
Skąd: wrocław
Wysłany: 2024-02-28, 14:31   

Czy ktoś korzystał już z produktów z https://www.zikodermo.pl/ Zastanawiam się, czy warto tam zaglądnąć. Może ktoś podzieli się swoimi doświadczeniami?
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum
Strona wygenerowana w 0.06 sekundy. Zapytań do SQL: 14