Ślubne - Forum - Weselne Strona Główna Ślubne - Forum - Weselne
Ślub i Wesele - Zorganizuj ten dzień z nam

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Gdzie zamówić fryzjera i makijaz na ślub?

Poprzedni temat «» Następny temat
Gdzie zamówić fryzjera i makijaz na ślub?
Autor Wiadomość
Aniusza 

Dołączyła: 07 Kwi 2014
Posty: 17
Skąd: Łódź
Wysłany: 2014-04-07, 23:31   Gdzie zamówić fryzjera i makijaz na ślub?

Chcę przed ślubem wypróbować kilku fryzjerów i kilka makijaży zanim się na któryś zdecyduję. Czy możecie mi poradzić dobrego fryzjera wykonującego ślubne fryzury i wizażystkę do wykonania makijażu?
 
 
     
Basiencja 

Dołączyła: 07 Kwi 2014
Posty: 10
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-04-14, 01:49   

Słusznie chcesz zgrać fryzurę z makijażem. Zauważyłam, że dziewczyny często robią próby jednego i drugiego całkiem oddzielnie i potem nie są zadowolone. Myślę, że znajdziesz coś dla siebie i uda Ci się dopasować fryzurę i makijaż korzystając z adresów gabinetów na Lady Time.pl To bardzo ciekawa stronka, bo znajdziesz na niej wile gabinetów z największych miast Polski. Tam także dostaniesz rabaty do 70 procent. Powodzenia. Aha tu masz link: http://ladytime.pl/warsza...i-uroda/fryzjer
 
 
     
Marysia 


Dołączyła: 14 Maj 2010
Posty: 16
Skąd: Kamień
Wysłany: 2014-09-08, 15:28   

Znam fryzjerkę, która z klientami umawia się tylko w domu. Jest tzw. moblinym fryzjerem. Można się umówić na spotkanie i wtedy przyjeżdża pod wskazany adres i wykonuje fryzurkę. Jest nią Pani Magda z fryzuromania.pl Naprawdę świetna babka, kontaktowa i idzie się z nią dogadać. Stara się zawsze sprostać wymaganiom klientek.
_________________
Skłonna do ryzyka...
Podejmujesz miłość, nie ma ryzyka. :)
 
 
     
DaroFok 


Wiek: 37
Dołączyła: 01 Wrz 2014
Posty: 1
Skąd: znajomy
Wysłany: 2014-09-12, 08:11   

Pewnie, że tak;] ja zrobiłam to samo;p dodatkowo zamówiłam kosmetyczkę po fryzjerce. Pazurki hubrydowe zrobiłam 3 dni przed weselem;] Mnie się każdy pytał o próbne malowanie i czesanie, dziewczyny ja osobiście wychodzę z założenia, że dwa razy taka sama robota nigdy nie wyjdzie;] może być lepiej i może być gorzej. Wiem, że profesjonaliści mogą robić to z zamkniętymi oczami ale ja po prostu zrezygnowałam;]
 
 
     
Kirra 

Dołączyła: 18 Sty 2014
Posty: 7
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-02-25, 17:58   

A ja wychodzę z trochę innego założenia. Otóż fryzura na zdjęciu może się mieć nijak do naszych włosów, twarzy itp. Według mnie dobrze poradzić się fachowej osoby i mimo wszystko zrobić próbną fryzurkę, czy makijaż. Ze swojej strony mogę wam polecić panią Basię z J'adore Instytut z Krakowa, która jest stylistką l'oreal.
 
 
     
panda 

Dołączyła: 17 Maj 2016
Posty: 38
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2016-11-02, 17:08   

Jeśli chodzi o fryzurę to polecam Tobie panią Ewelinę "Rudą" z Vici Clinic na św. Sebastiana. Sama chodzę do niej od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy. Pani Ewelina zna się na rzeczy :)
 
 
     
marinna33d 

Dołączył: 04 Lis 2016
Posty: 5
Skąd: warszawa
Wysłany: 2016-11-04, 11:13   

No fryzjerów wszędzie masa, każdy do tego ma inny styl.
_________________
Wenerolog
 
 
     
jacek7 

Dołączył: 19 Lis 2016
Posty: 7
Skąd: poznań
Wysłany: 2016-11-19, 12:13   

cześć,

w łoadzii jest bardzo wielu dobry fryzjerów. Na samej piotrkowskiej wieści się ich kilku.
_________________
jacek7
 
 
     
andi

Wiek: 54
Dołączył: 03 Lut 2021
Posty: 16
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2021-04-05, 02:28   

Jeśli jesteś z Warszawy to proponuje Ci się zapoznać z http://hairheaven.pl
 
 
     
omnia 

Wiek: 48
Dołączyła: 07 Paź 2016
Posty: 75
Skąd: wawa
Wysłany: 2021-11-28, 22:56   

O jakie miasto w ogóle chodzi? Bo jeśli w Wielkopolsce to w takim razie godny polecenia jest Poznań salon fryzjerski . Tym bardziej jeśli chodzi o ślub. To fryzjer z prawdziwego zdarzenia, jest na bieżąco ze wszystkimi trendami i ma ogromny talent
 
 
     
Aldona3232 

Dołączyła: 07 Sty 2022
Posty: 167
Skąd: Poznań
Wysłany: 2022-02-22, 15:50   

Jeśli chodzi o salon fryzjerski to warto skorzystać z tej aplikacji - https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.jeanlouisdavid . Jest darmowa. Można szybko sprawdzić gdzie jaki salon obok Was ma wolne terminy i klik klik i już wizyta zaklepana. To wygoda, trzeba korzystać z udogodnień współczesności, ja je uwielbiam, pozwalają zaoszczędzić czas ;)
 
 
     
Oluś22 

Wiek: 40
Dołączył: 31 Lip 2022
Posty: 316
Skąd: Katowice
Wysłany: 2023-03-17, 10:46   

Jeśli jesteś z stolicy to Akademia Perfect Hair będzie idealnym wyborem ze względu na masę dostępnych usług. Nie tylko zadbają o twoje włosy ale mają też masażystkę, kosmetyczkę czy wiele innych usług wspomagających urodę. Umów się online na wizytę a na pewno nie pożałujesz bo to specjaliści w swoim fachu.
 
 
     
hanola 

Dołączyła: 23 Maj 2023
Posty: 136
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2023-05-27, 12:53   

A co z fryzurą dla mężczyzn? Mnie się podobają brody i najlepiej kiedy broda jest zaznaczona w taki sposób, jak opisane zostało tutaj https://barberzy.com.pl/blog/jak-wyznaczyc-linie-brody/eize_dpkq Koniecznie dajcie znać, czy i wam się podoba taka fryzura.
 
 
     
mani898 

Dołączyła: 27 Maj 2020
Posty: 197
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2023-11-03, 22:38   

Zależy jakie miasto

__
https://oskekspert.pl/
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum
Strona wygenerowana w 0.06 sekundy. Zapytań do SQL: 14