Ślubne - Forum - Weselne Strona Główna Ślubne - Forum - Weselne
Ślub i Wesele - Zorganizuj ten dzień z nam

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Gdzie kupic agd na raty

Poprzedni temat «» Następny temat
Gdzie kupic agd na raty
Autor Wiadomość
mojewesele90 

Dołączył: 20 Lis 2014
Posty: 39
Skąd: Grodzisk Mazowiecki
Wysłany: 2016-07-16, 11:51   Gdzie kupic agd na raty

Witam. Obecnie urządzam mieszkanie. Czy polecicie dobry sklep agd, w ktorym można kupić agd na raty?
 
 
     
metroz 

Wiek: 36
Dołączyła: 23 Kwi 2014
Posty: 93
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2016-07-21, 09:38   

rtv Euro agd. Jest to w zasadzie jedyny sklep, w którym można kupić sprzęty na raty. Wszystkie inne sklepy jakie znam albo nie mają w ofercie rat albo wymagaja dokupienia dodatkowych akcesoriów do sprzętów. W rtv Euro agd nie jest to na pewno obowiązkowe. Raty możesz tam wziąć przez internet albo w sklepie stacjonarnym.

Polecam jednak wybrać się do sklepu stacjonarnego. Jest tam zwykle bardzo duża wystawka sprzętów tak wiec możesz zobaczyć jak się prezentują na żywo.
Pozdrawiam.
 
 
     
Zalmal23


Wiek: 54
Dołączył: 22 Lip 2016
Posty: 1
Skąd: Toruń
Wysłany: 2016-07-22, 17:03   

A RTV Euro AGD?
_________________
Choroba dziąseł
 
 
     
ksiezniczkamia 

Dołączyła: 10 Lut 2016
Posty: 154
Skąd: Katowice
Wysłany: 2016-07-29, 11:58   

Hej :) Jeśli poszukujesz fajnego sprzętu, to warto skorzystać z pojawiających sie gazetek promocyjnych :) Możecie je znaleźć na https://www.qpony.pl/media-markt. Zniżki oraz promocje są idealnym wyjściem dla tych, którzy lubią oszczędzać :) Firma warta tego, aby ją polecać, więc jeśli zależy Wam na niższych cenach - zachęcam :)
 
 
     
kokoszka

Wiek: 54
Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 9
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2016-08-18, 14:40   

ja kupowałam lodówkę online na raty w avans.pl możesz tam zadzwonić oni Ci wszystko wyjaśnią na ich stronie masz kontakt, mają bardzo dużo tego sprzętu AGD i RTV. Raty też są ok nie za wysokie i na dobrych warunkach.
 
 
     
ksiezniczkamia 

Dołączyła: 10 Lut 2016
Posty: 154
Skąd: Katowice
Wysłany: 2016-09-26, 10:39   

No ja szukam pralki, dokładniej http://www.candy.pl/pl/pr...vs34-126dc3-2-s gdzieś, gdzie mogę ją kupić na raty. Jest wąska, A+++ więc zakup bardzo sensowny. No i zastanawia mnie jak wygląda to całe sterowanie z poziomu aplikacji :)
 
 
     
ankax 

Dołączyła: 27 Wrz 2016
Posty: 1
Skąd: Polska
Wysłany: 2016-09-27, 08:43   

Zdecydowanie jakaś duża sieć handlowa będzie najlepsza, zawsze mają jakiś doradców którzy pomogą znaleźć coś w dobrego w danej cenie a druga kwestia że można znaleźć raty 0%, trzeba się rozejrzeć.
My kupiliśmy właśnie w takim miejscu, też na raty i nie było żadnych problemów z ratami jak i gwarancją gdy padło łożysko :)
_________________
http://dermatic.com.pl/zestaw-xylogic-retix.c.html
 
 
     
mendy 

Dołączyła: 30 Lis 2013
Posty: 23
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-09-27, 10:12   

ksiezniczkamia napisał/a:
No ja szukam pralki, dokładniej http://www.candy.pl/pl/pr...vs34-126dc3-2-s gdzieś, gdzie mogę ją kupić na raty. Jest wąska, A+++ więc zakup bardzo sensowny. No i zastanawia mnie jak wygląda to całe sterowanie z poziomu aplikacji :)


Ja kupiłam normalną Candy z NFC i Smart Touch - http://www.candy.pl/pl/smart-touch#extra_warranty i nie żałuję - bardzo fajna opcja, która ułatwia korzystanie z pralki. Szczególnie jeśli chodzi o mojego męża, przynajmniej wiem, że nie wypierze delikatnych na 90 stopni :)
 
 
     
ranata 


Dołączył: 16 Wrz 2016
Posty: 10
Skąd: Białowieża
Wysłany: 2016-09-28, 08:28   

Gdyby dawno temu ktoś nie wymyślił kredytów gotówkowych, prawdopodobnie wiele osób nigdy nie mogłoby pozwolić sobie na wymarzony sprzęt AGD. Zwłaszcza, że ten naprawdę dobry potrafi kosztować sporo. Wziąć kredyt jest stosunkowo łatwo, ale żyć z nim znacznie ciężej. Zakupy sprzętu na raty są naprawdę proste. Pracownicy banku oddelegowani do stacjonowania w sklepie przygotowują oferty wymagające minimum formalności. Najczęściej nie trzeba wypełniać żadnych skomplikowanych druków, wystarczy wyciąg z konta bankowego potwierdzający regularnie wpływające wynagrodzenie (akceptowane są okresy 3 lub 6 ostatnich miesięcy – w zależności od banku i warunków oferty). Oczywiście, każdy przypadek jest inny i może się zdarzyć konieczność doniesienia dodatkowych dokumentów, ale zazwyczaj nie ma takiej potrzeby.
_________________
Nie daj się omamić!
 
 
     
Klamerka 

Dołączyła: 28 Lis 2016
Posty: 6
Skąd: Polska
Wysłany: 2016-11-28, 13:58   

Dzisiaj w każdym sklepie są w stanie zaoferować ci sprzęt agd na raty, dlatego zapytaj sprzedawcę o taką możliwość :-P
 
 
     
jaro1981 

Dołączył: 12 Gru 2016
Posty: 7
Skąd: poznań
Wysłany: 2016-12-12, 14:21   

witam,

dobre pytanie :) od wielu lat chyba każdy sklep oferuje sprzedaż ratalną sprzętu agd, pozdrawiam
 
 
     
Łucja 

Wiek: 35
Dołączyła: 27 Wrz 2016
Posty: 14
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-12-12, 21:51   

Ja przy remoncie mieszkania a głównie kuchni, kupowałam wyposażenie na raty na electro.pl. Wszystko sprawnie poszło a decyzje miałam tego samego dnia jeszcze.
 
 
     
marla89 

Dołączyła: 09 Sty 2017
Posty: 1
Skąd: warszawa
Wysłany: 2017-01-11, 09:45   

Ja zawsze kupuje w rtv. Pamiętajcie tylko o regularnej spłacie, bo zepsujecie sobie historię kredytową
 
 
     
Sebo871

Wiek: 54
Dołączył: 16 Sty 2017
Posty: 5
Skąd: warszawa
Wysłany: 2017-01-16, 15:16   

No ja tak samo, w rtv najlepiej.
_________________
check out my website
 
 
     
tabaka

Wiek: 54
Dołączył: 21 Paź 2020
Posty: 18
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2021-03-20, 13:44   

Ja szukam jakichś fajnych grzejników do domu najlepiej olejowych i z kilku ofert ta https://www.interblue.pl/grzejniki/ wydaje mi się być najbardziej korzystną w stosunku ceny i jakości tych grzejników. Zamawialiście coś ze sklepu InterBlue?
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 14