Ślubne - Forum - Weselne Strona Główna Ślubne - Forum - Weselne
Ślub i Wesele - Zorganizuj ten dzień z nam

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Mieszkania na sprzedaż Poznań

Poprzedni temat «» Następny temat
Mieszkania na sprzedaż Poznań
Autor Wiadomość
gillikkk 

Dołączył: 20 Paź 2016
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-10-25, 14:30   Mieszkania na sprzedaż Poznań

Gdzie w dzisiejszych czasach najlepiej kupić idealne mieszkanie ? Czym się sugerować przy kupnie mieszkania ? Upatrzyłam sobie świetnie mieszkanie na sprzedaż poznań oferuje mi świetną cenę ale sama nie wiem czym się ma kierować człowiek w obecnych czasach kupując mieszkanie ?
 
 
     
delavan


Wiek: 54
Dołączył: 15 Gru 2016
Posty: 5
Skąd: Toruń
Wysłany: 2016-12-23, 22:50   

A czy znacie jakieś dobre biuro podróży mieszczące się w Gliwicach? Moim znajomi polecali mi http://nieruchomosc-gliwice.pl/ ale może macie jeszcze jakieś własne zdanie w tym temacie?
_________________
Każdy ma jakąś swoją prywatną szajbę. Jak się z nią włazi w paradę zbyt wielu ludziom, mówią na niego wariat.
 
 
     
PannaNieMloda 

Dołączyła: 22 Lis 2021
Posty: 1698
Skąd: Opolówek
Wysłany: 2022-01-10, 20:19   

Witam,zalezy mi na tym,by kupic mieszkanie. Muszę poradzić się rzetelnego prawnika. Co sądzicie o tym http://www.gazetaprawo.net/czego-zalezy-koszt-uslugi-notarialnej/ ? Jaki jest kosz i jakiego prawnika wybrac? Z chęcią zapoznam się z waszymi opiniami, będę wdzięczna za wasze porady,pozdrawiam.
 
 
     
premiera 

Wiek: 40
Dołączyła: 06 Maj 2021
Posty: 69
Skąd: warka
Wysłany: 2022-02-18, 08:56   

W Poznaniu to jest masa fajnych nowych osiedli teraz, mi sie spodobało ATAL Warta Towers, bo to świetna lokalizacja, łatwy dojazd dzięki bliskości ronda Starołęka, a do Warty jest też zaledwie kilka kroków, jest tam ogrom terenów rekreacyjnych na czym też mi zależy
 
 
     
Oluś22 

Wiek: 40
Dołączył: 30 Lip 2022
Posty: 315
Skąd: Katowice
Wysłany: 2022-10-11, 12:10   

Jak chcesz zakupić nieruchomość to warto wykorzystać możliwości jakie daje współpraca z biurem nieruchomości. Nie tylko pomogą ci znaleźć odpowiednie mieszkanie ale będą nadzorować przebieg transakcji. Na terenie śląska warto postawić na to biuro https://www.cn-kaczmarek.pl/ bo to rzetelni pośrednicy z dużym doświadczeniem.
 
 
     
Ekinka 

Wiek: 35
Dołączyła: 15 Mar 2023
Posty: 71
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2023-07-14, 10:05   

Aktualnie posiadam kilka mieszkań i mam zamiar rozpocząć na nich zarabiać, ale niestety brakuje mi czasu, aby zająć się tym osobiście. Dlatego potrzebuję pomocy ze strony firmy, która pomoże mi w doborze odpowiednich najemców, zarządzaniu nieruchomościami oraz monitorowaniu płatności. Chciałbym znaleźć solidną firmę zarządzanie najmem poznań, która ma doświadczenie i doskonale radzi sobie z zarządzaniem nieruchomościami. Zależy mi na tym, aby moje mieszkania były traktowane z należytą starannością, a najemcy czuli się komfortowo i zadowoleni. Jeśli ktoś z Was ma jakieś rekomendacje lub dobre doświadczenia z firmami zarządzającymi najmem, proszę o podzielenie się tymi informacjami. Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki i rady, które pomogą mi znaleźć odpowiedniego partnera w zarządzaniu moimi nieruchomościami.
 
 
     
czlowiek99 

Dołączył: 20 Gru 2022
Posty: 41
Skąd: Gre
Wysłany: 2023-07-25, 15:16   

Jeśli nie stać nas na zakup mieszkania, możemy pomyśleć o najmie instytucjonalnym, który daje pewność mieszkania samodzielnie. To mieszkania https://katowice.korczaka.mdr.pl/ , które są dobrze zlokalizowane, często to duże miasta, które są przyjazne w zalezieniu pracy czy utrzymaniu rodziny, warto szukać czegoś jak najbliżej siebie, spora szansa że znajdziemy mieszkanie tego typu i w swoim mieście.
 
 
     
hdc 

Wiek: 58
Dołączył: 18 Lip 2022
Posty: 168
Skąd: wroc
Wysłany: 2023-08-29, 16:25   

Ciekawi Cię, jak będą wyglądać mieszkania przyszłości? Jeśli tak, polecam przeczytać ten artykuł. Zawiera on wiele informacji na temat rewolucji w naszych domach. Kliknij tu i zobacz https://blackhatman.pl/mieszkanie-przyszlosci-rewolucja-w-naszych-domach/
 
 
     
Ekinka 

Wiek: 35
Dołączyła: 15 Mar 2023
Posty: 71
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2023-09-17, 11:52   

Hej! Jestem inwestorem posiadającym kilka nieruchomości w Poznaniu i poszukuję partnera do zarządzanie najmem poznań. Oczekuję profesjonalizmu i zaangażowania w sprawy moich nieruchomości. Jeśli ktoś z Was ma doświadczenie lub zna godną polecenia firmę, dajcie mi znać!
 
 
     
punto 

Dołączyła: 21 Lip 2023
Posty: 166
Skąd: wrocław
Wysłany: 2023-09-28, 15:15   

Jeśli chcesz sprzedać nieruchomość bez zbędnych formalności i długiego oczekiwania na kupującego, moim zdaniem warto zastanowić się nad skup nieruchomości. Sprawdź, jakie oferują warunki.
 
 
     
sowii 

Dołączył: 29 Lip 2022
Posty: 54
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2023-11-21, 18:39   

Można również zainwestować w nieruchomość i oferować wynajem apartamentu Niektórzy, tak robią.
 
 
     
premiera 

Wiek: 40
Dołączyła: 06 Maj 2021
Posty: 69
Skąd: warka
Wysłany: 2023-12-27, 09:15   

Można też zamieszkać na osiedlu Panorama Reden w Chorzowie. Deweloper buduje to osiedle praktycznie w centrum miasta a więc na lokalizację nie można narzekać a do tego komunikacja z Katowicami jest bardzo dobra
 
 
     
PannaNieMloda 

Dołączyła: 22 Lis 2021
Posty: 1698
Skąd: Opolówek
Wysłany: 2023-12-31, 11:00   

Witajcie. Interesuje mnie strona, na której znajdę wiedzę z zakresu zarządzania personelem w firmie, skoncentrowaną na praktycznych aspektach. Zależy mi na sprawdzonych informacjach, aktualnych trendach i skutecznych strategiach HR. Proszę o rekomendacje sprawdzonych źródeł online. https://hrk.pl/pl/baza-wiedzy/artykuly-eksperckie/obszary-i-metody-rozwoju-pracownikow-w-organizacji co o tym sądzicei ?
 
 
     
tatka111 

Dołączyła: 27 Mar 2021
Posty: 62
Skąd: Kraków
Wysłany: 2024-01-26, 00:06   

Jeśli mówimy o mieszkaniach, to uważam, że każe powinno być pod opieką zarządcy nieruchomości. Taki zarządca może znacznie ułatwić załatwianie wielu spraw mieszkańcom. W Warszawie dobrą sławą cieszy się firma Per Modum. Warto zajrzeć na ich stronę i dowiedzieć się czym dokładnie się zajmują, a zakres usług mają szeroki.
 
 
     
milka 

Dołączyła: 06 Lis 2023
Posty: 36
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2024-02-15, 07:37   

Nie ma co się ograniczać tylko do jednego miasta. Też planowałam kupić mieszkanie w jednym mieście, a ostatecznie padło na całkiem inne. Właśnie dlatego zachęcam was do zapoznania się z ofertą https://www.ekopark.pl/turniejowa-59/ z Krakowa.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 14