Ślubne - Forum - Weselne Strona Główna Ślubne - Forum - Weselne
Ślub i Wesele - Zorganizuj ten dzień z nam

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Kompleksowa organizacja

Poprzedni temat «» Następny temat
Kompleksowa organizacja
Autor Wiadomość
katarina_krop 
kasiakrop

Dołączyła: 20 Lis 2007
Posty: 1
Skąd: warszawa
Wysłany: 2007-11-20, 17:14   Kompleksowa organizacja

hejka. co myslicie o firmach organizujących śluby i wesela? drogie sa? bo szczerze to nie wiem za co sie zabrac, a podobno firma taka duzo pomaga... sama nie wiem. Pozdrawiam serdecznie
 
 
     
aneczka111 

Dołączyła: 15 Lis 2007
Posty: 12
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-11-22, 11:49   

Na pewno dużo pomaga i wiele ulatwia. Ja jednak lubię zajmowac sie takimi sprawami organizacyjnymi i dlatego z uslug takiej firmy nie korzystam. Sama szukam i wynajduję poszczególne firmy: od kwiaciarki zaczynając a na orkiestrze kończąc.
 
 
     
Gość

Wysłany: 2007-12-12, 10:57   

hello, otóż tak, taka firma na pewno sporo pomaga:) i jest ona szczególnie pomocna dla osób mocno zapracowanych :-) ale szczerze mówiąc ja osobiście nie chciałabym, aby ktoś zajmował się moim ślubem:) mam z tym tyle frajdy że aż miło:)
 
     
Amelka_ 

Dołączyła: 16 Sie 2007
Posty: 6
Skąd: :)))
Wysłany: 2007-12-12, 12:08   

jestem tego samego zdania co poprzedniczka :mrgreen:
 
 
     
pomocna6
Gość
Wysłany: 2007-12-27, 13:15   Re: Kompleksowa organizacja

katarina_krop napisał/a:
hejka. co myslicie o firmach organizujących śluby i wesela? drogie sa? bo szczerze to nie wiem za co sie zabrac, a podobno firma taka duzo pomaga... sama nie wiem. Pozdrawiam serdecznie


Sam skorzystałam z pomocy i jestem z tego powodu bardzo zadowolona. zresztą gorąco polecam www.aspire.pl - to swietne dziewczyny, którym załatwienie wszystkiego można spokojnie powierzyć. dla zapracowanych narzeczonych, w dodatku takich jak ja, którzy nienawidza wręcz załatwiania wszelkiego rodzaju formalności, to wręcz wybawienie.
 
     
Gość

Wysłany: 2008-01-10, 12:29   

Witam,
Pomocna, mam pytanie...mogla bys opisac jak przebigala wspolpraca z tamta firma ??

Pozdrawiam,
szukajaca pomocy:-)
 
     
Magic Wedding
Gość
Wysłany: 2008-04-04, 12:22   Magic Wedding

Magic wedding to firma zajmująca się profesjonalnym przygotowaniem wesel, imprez panieńskich, wieczorów kawalerskich, oświadczyn, imprez baby shower oraz specjalne pogotowie kulinarne. Długoletnie doświadczenie w realizacji imprez pozwala na optymalizację kosztów oraz uniknięcie niepotrzebnych nerwów.

Zapraszam do współpracy! Więcej na www.magicwedding.com.pl
 
     
Gość

Wysłany: 2008-04-12, 23:02   

Na pierwszym spotkaniu opowiadasz jaki jest Twój wymarzony ślub, czego oczekujesz. Następnie jest weryfikacja czy wszytsko jest możliwe do zrealizowania przy budżecie którym dysponujesz. Należy pamiętać, że firmy zajmujące się kompleksowa organizacja maja przeważnie rabaty w większości firm w związku z tym nie dość, że oszczędzasz czas to i pieniądze.
 
     
ayla 

Dołączyła: 05 Cze 2021
Posty: 375
Skąd: Poznań
Wysłany: 2023-04-17, 09:43   

W sumie to jest to jakieś rozwiązanie, bo organizacja wesela jest wymagająca. Aczkolwiek z drugiej strony w sieci można znaleźć różne poradniki, wskazówki - też na ten temat, a więc co i jak załatwić krok po kroku? Także może warto byłoby najpierw do nich zajrzeć?
 
 
     
PannaNieMloda 

Dołączyła: 22 Lis 2021
Posty: 1699
Skąd: Opolówek
Wysłany: 2023-05-29, 15:02   

A może by tak samemu zająć się tym tematem? Daję tylko propozycję... Teraz jest to ogólnie dość popularny kierunek. A jak już komuś chcemy to zlecić, powinniśmy wymagać od niego takiego kursu https://emtg.pl/wedding-planner/ . Program kursu jest bardzo kompleksowy i przekazuje mi nie tylko wiedzę teoretyczną, ale również praktyczne umiejętności niezbędne do pełnienia roli profesjonalnego organizatora wesel. Dlatego ktoś po takim kursie ma bardzo duże aparycje do pracy w tej dziedzinie
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum
Strona wygenerowana w 0.06 sekundy. Zapytań do SQL: 14