Ślubne - Forum - Weselne Strona Główna Ślubne - Forum - Weselne
Ślub i Wesele - Zorganizuj ten dzień z nam

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Wakacje 2017

Poprzedni temat «» Następny temat
Wakacje 2017
Autor Wiadomość
Diqun 

Dołączył: 21 Wrz 2016
Posty: 43
Skąd: Poznań
Wysłany: 2016-10-30, 16:34   Wakacje 2017

Jak co roku zapewne pojadę nad morze Myślę całkiem poważnie o Łebie. W sumie to słyszałam na temat Łeby wiele dobrych opinii, a znajoma podesłała mi link do łeba noclegi. Co sądzicie o tamtych rejonach? Czy to dobry pomysł?
 
 
     
rena 

Dołączyła: 27 Wrz 2016
Posty: 34
Skąd: pl
Wysłany: 2016-12-08, 13:22   

W Łebie byłam dwa razy. Fajna miejscowość, ale trzeci raz bym już nie pojechała, bo wszystkie zakątki już zwiedzone. Na przyszły rok mam nieco bardziej ambitne plany i marzy mi się safari nurkowe . Nigdy nie byłam poza Europą ,dlatego sądzę, że najwyższy czas to nadrobić :)
 
 
     
jaro1981 

Dołączył: 12 Gru 2016
Posty: 7
Skąd: poznań
Wysłany: 2016-12-12, 14:04   wakacje

witam,

w przyszłym roku Grecja, Rodos:), pozdrawiam
 
 
     
panda 

Dołączyła: 17 Maj 2016
Posty: 38
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2016-12-12, 15:05   

Ja się zastanawiam nad jachtem na przyszłoroczne wakacje. To może być dobre wyjście z sytuacji :) Mój mąż ma patent jachtowy więc będzie na pewno świetna zabawa. Widziałam, że niezłe ceny są na wynajem jachtu w Niemczech, warto rzucić okiem: http://www.globtourist.com/czartery-niemcy.html.
 
 
     
arabic8


Wiek: 54
Dołączył: 24 Sty 2017
Posty: 5
Skąd: Toruń
Wysłany: 2017-01-25, 17:47   

Ja chyba wyślę dziecko na zagraniczną kolonię :) Całkiem ciekawe kolonie Bułgaria są tutaj :)
_________________
Moje życie leży na tamtym łóżku.Proszę,pozwólcie mi zostać.
 
 
     
PannaNieMloda 

Dołączyła: 22 Lis 2021
Posty: 1739
Skąd: Opolówek
Wysłany: 2022-05-28, 20:16   

Co prawda mamy już rok 2022, ale wakacje są co roku więc myślę, że komuś się ten pomysł na pewno spodoba. Postanowiłam wysłać swoją córkę w te wakacje na obóz żeglarski, może w ten sposób załapie trochę ducha na ten sport. Szukałam dobrej firmy do tego i wpadłam na https://www.blekitnypiotr...-mlodziezy.html , a poleciła i ich znajoma. Podobno organizatorzy mają genialne podejście do dzieci i młodzież i każdy świetnie się tam bawi.
 
 
     
PannaNieMloda 

Dołączyła: 22 Lis 2021
Posty: 1739
Skąd: Opolówek
Wysłany: 2022-07-31, 14:04   

okazało się, że na samym początku roku szkolnego całą klasa mojej córki będzie jechała na wycieczkę integracyjną zorganizowaną z pomoc tej firmy https://www.kompas.pl/
Powiedzcie co powinno dziecko zabrać ze sobą na 3 dniową wycieczkę kiedy jedzie samo bez rodziców? Ile ubrań i jakie? ile par butów? W jaką torbę/walizkę dziecko najlepiej zapakować. To będzie pierwszy taki wyjazd z klasą więc zastanawia się jak to wszystko ogarnąć
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum
Strona wygenerowana w 0.05 sekundy. Zapytań do SQL: 14