Ślubne - Forum - Weselne Strona Główna Ślubne - Forum - Weselne
Ślub i Wesele - Zorganizuj ten dzień z nam

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Zmiana miejsca zamieszkania gdy powiększa się rodzina

Poprzedni temat «» Następny temat
Zmiana miejsca zamieszkania gdy powiększa się rodzina
Autor Wiadomość
dietetycznacola 
dietetycznacola

Dołączyła: 19 Paź 2015
Posty: 13
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-10-21, 11:19   Zmiana miejsca zamieszkania gdy powiększa się rodzina

Witajcie, jesteśmy właśnie z mężem w ferworze przeprowadzkowym. Na ostanim USG wyszło, ze będziemy mieli bliźniaki i o mało co z krzesła nie spadliśmy :mrgreen: Rada, nie rada trzeba było wybrać wieksze lokum. Nie pomyśleliśmy o tym w dniu ślubu, bo w sumie bliźniaków nie planowaliśmy. Jak to u Was z tym było?
 
 
     
Comkoreca 

Dołączyła: 22 Paź 2015
Posty: 2
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-10-22, 10:15   

Jeśli w domu jest za mało miejsca, to uważam, że powinno się zmienić dom/mieszkanie na większe o ile mamy do tego warunki finansowe. Sama zmieniłam niedawno mieszkanie na inne.
_________________
http://www.mojbrzuch.pl/z...liwego-u-dzieci
 
 
     
kolorowa_woda 

Dołączyła: 20 Paź 2015
Posty: 15
Skąd: Poznań
Wysłany: 2015-10-22, 11:53   

dietetycznacola znam ten ból, sami musieliśmy się z tym tematem zmierzyć gdy zaszłam w ciąże, teściowie nie byli zadowoleni z tego, że tak szybko (rok po zaślubinach) wypłodziliśmy maluszka no i trzeba było się przeprowadzić do własnego M
 
 
     
Znudzona1975

Wiek: 54
Dołączył: 04 Gru 2013
Posty: 19
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-10-23, 09:19   

To współczuje - moi rodzice, u których przez ponad rok po porodzie mieszkaliśmy jeszcze byli bardzo szcześliwi, że mają wnuka przy sobie :)
 
 
     
kolorowa_woda 

Dołączyła: 20 Paź 2015
Posty: 15
Skąd: Poznań
Wysłany: 2015-10-26, 09:04   

Podwójna ciąża, podwójne szczęście :) Tylko ten cały dobytek przenosić to jest dopiero jazda :D My jeszcze kilka tygodni po przeprowadzce przyjeżdzaliśmy do teściów, bo ciągle nam się przypominało, że czegoś nie wzięliśmy, albo teściowie sami dzwonili, żebyśmy w końcu zabrali wszystko.
 
 
     
Znudzona1975

Wiek: 54
Dołączył: 04 Gru 2013
Posty: 19
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-10-27, 09:54   

dietetycznacola a kiedy termin porodu?
 
 
     
dietetycznacola 
dietetycznacola

Dołączyła: 19 Paź 2015
Posty: 13
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-10-29, 08:31   

28 tydzień już mija :) Miało być spokojne kompletowanie wyprawki dla maluszka, a zmieniło się na szybką przeprowadzkę i kompletowanie wyprawki dla maluszków :D Ma ktoś portfel bez dna, bo bardzo by się przydał ;)
 
 
     
kolorowa_woda 

Dołączyła: 20 Paź 2015
Posty: 15
Skąd: Poznań
Wysłany: 2015-10-30, 08:48   

Oj to dzieciątka już duże :) Portfel bez dna też by mi się przydał, albo taka lampa z dżinem ;D Póki co radzę szukać promocji, bo serio przy dwójce będziecie zmuszeni do sporych wydatków.
 
 
     
Znudzona1975

Wiek: 54
Dołączył: 04 Gru 2013
Posty: 19
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-11-18, 11:49   

No tak, co 2 szczęścia to nie jedno. A co do wpisu kolorowej to daleko nie trzeba szukać. W sieci masz co i raz dużo promocji.
 
 
     
renatasta 

Wiek: 33
Dołączyła: 18 Lis 2015
Posty: 6
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2015-11-18, 14:56   

Haha no to ci sie udało gratuluje :) Zawsze trzeba być przygotowanym do zmiany życia jeśli tylko wyjdzie to na dobre dla naszych pociech :)
 
 
     
dietetycznacola 
dietetycznacola

Dołączyła: 19 Paź 2015
Posty: 13
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-11-19, 09:33   

Dziękuje za gratulacje i przepraszam, że tak długo się nie odzywałam. My już na szczęście z grubsza przeprowadzeni. Jest gdzie spać, jest gdzie jeść i się umyć w normalnych, a nie w polowych warunkach. W prawdzie sporo rzeczy jeszcze upchane po kartonach, ale pracujemy nad tym. A z tą wyprawką dla bliźniaków to chyba właśnie w sieci będę musiała poszukać. Nie mam teraz czasu na latanie po sklepach. Póki co priorytetem jest skończenie już 100% rozpakowywania i w dalszej kolejności wybór imion, rodziców chrzestnych i ta nieszczęsna wyprawka x 2. A wy kobitki kiedy i gdzie robiłyście wyprawkowe zakupy?
 
 
     
Znudzona1975

Wiek: 54
Dołączył: 04 Gru 2013
Posty: 19
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-11-20, 11:59   

Ja wybierałam wyprawkę na ok miesiąc przed rozwiązaniem. Cześć wyprawki miałam już w wtedy od rodziny jako prezenty, a pozostałe kupiliśmy w Internecie w sklepie http://megaurwis.pl/
Dla Ciebie takie zbiorcze zakupy byłyby świetnym rozwiązaniem, bo np na kosztach transportu można zaoszczędzić dużo. Byleby się wcześniej właśnie z rodziną dogadać, żeby po 3-4 razy jednej rzeczy nie trafić. Albo kupić dla jednego maluszka, a dla drugiego polegać na prezentach ;D
 
 
     
kolorowa_woda 

Dołączyła: 20 Paź 2015
Posty: 15
Skąd: Poznań
Wysłany: 2015-11-23, 11:27   

To musiałaby się spora rodzina wspólnie żłożyć, żeby całą wyprawkę kupić :D Lepiej chyba właśnie większe zakupy od razu dla dwójki maluszków zrobić, a ewentualnie 3-4 drobniejsze artykuły zostawić jako dogadane wcześniej prezenty :) Z jednej strony nie będziecie wykorzystywać za bardzo rodziny, a z drugiej strony też nikt nie usłyszy "wszystko już mamy" i zawsze coś tam do kupienia będzie.
 
 
     
dietetycznacola 
dietetycznacola

Dołączyła: 19 Paź 2015
Posty: 13
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-11-23, 11:57   

Aż tak dużą familą niestety nie dysponuje :D Znudzona1975 dzięki za linka, jak znajdę więcej wolnego czasu to poprzeglądam sobie te wszystkie artykuły. Miłego dnia dziewczynki :-D
 
 
     
floria


Wiek: 54
Dołączył: 25 Lis 2015
Posty: 5
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2015-11-29, 12:03   

Ostatnio zmieniliśmy mieszkanie z 42 na 85 m2 i nadal płacimy 1000 zł. Do tego jeszcze garaż
_________________
Gotów jestem umrzeć dla ciebie, ale nie będę dla ciebie żył
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 14