Ślubne - Forum - Weselne Strona Główna Ślubne - Forum - Weselne
Ślub i Wesele - Zorganizuj ten dzień z nam

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Urodziny brata

Poprzedni temat «» Następny temat
Urodziny brata
Autor Wiadomość
Diqun 

Dołączył: 21 Wrz 2016
Posty: 43
Skąd: Poznań
Wysłany: 2016-09-30, 03:59   Urodziny brata

Szukam pomysłu na 17 urodziny dla brata. Nie wiem za bardzo co by pasowało dla kogoś w tym wieku. Wstępnie sobie pomyślałam że może jakieś tanie portfele. Wiecie są fajne młodzieżowe i duży wybór może bym w tym kierunku poszła i do środka kaske jakąś? Jak myślicie dobry pomysł? Czy może lepiej coś innego? Doradźcie coś :)
 
 
     
Azor 


Dołączył: 16 Wrz 2016
Posty: 10
Skąd: Rypin
Wysłany: 2016-10-07, 17:06   

Ostatnio fajną sprawą są teczki wyposażone w powerbanki, stojak na tablet, notatnik, kieszonki na karty kredytowe, uchwyty na kable, pendrive. Myślę, że dla każdego faceta, zwłaszcza pracującego w zawodach które wymagają dostępu do technologii to genialny pomysł. Mój brat jest inżynierem, bardzo ucieszył się z takiego prezentu. Dodatkowo mozna wytłoczyć na przodzie imię, nazwisko, inicjały. Super sprawa
_________________
Wszystko mnie modyfikuje, ale nic nie zmienia.
 
 
     
uwerka

Wiek: 54
Dołączył: 25 Paź 2016
Posty: 3
Skąd: Kato
Wysłany: 2016-11-18, 18:05   

kamerka internetowa, sportowa, zegarek, smartwach, słuchawki do komputera, jakieś akcesoria do telefonu, jakąś grę o ile lubi? Polecam się wybrać do rtv euro agd, super mają tam rzeczy z elektroniki dla facetów, z pewnością coś wybierzesz dla brata na prezent no i doradzą Ci, są bardzo chętni ludzie do pomocy w tym sklepie.
 
 
     
Ubozena 

Dołączyła: 20 Lis 2016
Posty: 6
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-11-22, 09:40   

a może bilety na koncert?
 
 
     
Łucja 

Wiek: 35
Dołączyła: 27 Wrz 2016
Posty: 14
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-12-06, 22:22   

Taki chłopak to na pewno lubi różne bajeranckie rzeczy. Myślę, że smatrwatch byłby dobrym pomysłem. Sama kupowałam siostrzeńcowi na urodziny był zadowolony. Na electro.pl jest tego sporo do wyboru. Ja bym szła w tym kierunku.
 
 
     
paulin88


Wiek: 54
Dołączył: 09 Gru 2016
Posty: 5
Skąd: Toruń
Wysłany: 2016-12-14, 16:14   

Może jakiś tablet? Zawsze to spoko opcja.
_________________
Możesz przeżyć całe życie, nie dostrzegając, że to, czego szukasz jest tuż przed Tobą!
 
 
     
pollris


Wiek: 54
Dołączył: 24 Gru 2016
Posty: 5
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2016-12-28, 19:36   

Dzięki za wszystkie propozycje ;) Z całą pewnością z czegoś skorzystam :)
_________________
Żyj swoim życiem!
 
 
     
hennara


Wiek: 54
Dołączył: 07 Sty 2017
Posty: 5
Skąd: Zaspa
Wysłany: 2017-01-07, 20:54   

Mi się wydaje, że najlepiej byłoby popytać jednak znajomych w tej kwestii... Nie ma lepszej drogi...
_________________
Po co żyjesz na tym świecie, jeżeli nic ci z tego świata nie smakuje?
 
 
     
Mi14


Wiek: 54
Dołączył: 17 Sty 2017
Posty: 5
Skąd: Toruń
Wysłany: 2017-01-17, 20:11   

Super, dzięki za linki :)
_________________
Kiedy człowiek boi się coś zrobić, wtedy wie, że żyje.
 
 
     
ayla 

Dołączyła: 05 Cze 2021
Posty: 387
Skąd: Poznań
Wysłany: 2021-11-23, 22:46   

To jaki prezent kupujesz na urodzinki? Masz już coś wybranego? Jak nie, to może zobacz sobie na wody po goleniu, jakie tutaj https://facetaria.pl/165-wody-po-goleniu znalazłam. Może coś wpadnie Ci w oko. Ja właśnie zamierzam jedną z nich zakupić, ponieważ mój brat też ma urodziny niedługo.
 
 
     
PannaNieMloda 

Dołączyła: 22 Lis 2021
Posty: 1741
Skąd: Opolówek
Wysłany: 2022-01-24, 15:30   

Z pewnością dobrym pomysłem jest zakup słuchawek bezprzewodowych lub innych akcesoriów do telefonu. Tutaj https://idream.pl/akcesoria-pl/akcesoria-airpods.html znajdziecie kilkadziesiąt fantastycznych pomysłów na taki prezent. W zależności od możliwości finansowych możemy wybrać etui czy nakładki na słuchawki lub coś znacznie droższego. Bez względu na wszystko z pewnością będzie to trafiony prezent.
 
 
     
PannaNieMloda 

Dołączyła: 22 Lis 2021
Posty: 1741
Skąd: Opolówek
Wysłany: 2022-05-22, 16:25   

A ja sobie myślę, że 17sto latek to już prawie młody mężczyzna i może fajnie byłoby zrobić mu już taki typowo męski prezent? Na przykład zestaw kosmetyków po goleniu? Ja mogę polecić na przykład z tej serii https://ziaja.com/c/do-golenia-154
używa ich mój brat i mówi, że są rewelacyjne a ma niestety dość wrażliwą skórę. Myślę więc, że dla młodego chłopaka sprawdzą się na pewno
 
 
     
Kasienka898 

Dołączyła: 06 Gru 2022
Posty: 20
Skąd: Poznań
Wysłany: 2023-12-28, 22:33   

A co byście powiedzieli na organizację imprezy urodzinowej dla brata na jakieś sali? Przydadzą się Wam wtedy jakieś fajne dekoracje. Jeśli chodzi o dekoracje balonowe koszalin ma taką firmę https://dekorowanie.happenings.pl/, w której można je niedrogo zamówić ;) Polecam ;)
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum
Strona wygenerowana w 0.06 sekundy. Zapytań do SQL: 15