Ślubne - Forum - Weselne Strona Główna Ślubne - Forum - Weselne
Ślub i Wesele - Zorganizuj ten dzień z nam

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

maszyny

Poprzedni temat «» Następny temat
maszyny
Autor Wiadomość
PannaNieMloda 

Dołączyła: 22 Lis 2021
Posty: 1768
Skąd: Opolówek
Wysłany: 2023-08-30, 14:51   maszyny

Witam, mam własną firmę. Zastanawiam się teraz nad środkami ochronnymi dla moich pracowników. Używamy dużo maszyn do piaskowania. Na tej stronie https://www.fatalista.com...do-piaskowania/ znalazłam ciekawe wskazówki w tym temacie. Co sądzicie?
 
 
     
ayla 

Dołączyła: 05 Cze 2021
Posty: 397
Skąd: Poznań
Wysłany: 2023-10-03, 05:56   

Co to jest pompa bravo i jak jej się używa? Może jestem ciemna masa, ale jednak nie mogę się sama zdecydować, jeśli pewności mieć nie będę. Dlatego czekam na informacje. Dodam, że wszystko ma dla mnie swój cel, ale na razie po prostu nie wiem, co z nimi robić. Dlatego dajcie znać, namiary również są mile widziane.
 
 
     
PannaNieMloda 

Dołączyła: 22 Lis 2021
Posty: 1768
Skąd: Opolówek
Wysłany: 2023-10-28, 22:19   

Jeżeli szukasz urządzeń do czyszczenia strumieniowo-ściernego to polecam tego producenta https://www.contracor.com...iarowy.331.html Taki sprzet to kluczowy element procesu obróbki strumieniowo-ściernej. Jest on używany w celu usunięcia zabrudzeń, rdzy, farby, kamienia, lub innych zanieczyszczeń z powierzchni przedmiotów.
 
 
     
PannaNieMloda 

Dołączyła: 22 Lis 2021
Posty: 1768
Skąd: Opolówek
Wysłany: 2024-02-27, 22:22   

O korzyściach płynących z robotyzacji przemysłu nie trzeba dziś chyba już nikogo przekonywać. Do robotyzacji przekonały się w Polsce małe i średnie przedsiębiorstwa, które w automatyzacji produkcji dostrzegają już nie tylko szansę na szybszy rozwój, ale wręcz konieczność warunkującą zachowanie konkurencyjności. Ważne też, by na inwestycje w roboty przemysłowe częściej decydowały się firmy z różnych branż. Poczytajcie o tym tutaj https://iautomatyka.pl/wszystko-co-warto-wiedziec-na-temat-cobotow-spawalniczych/
 
 
     
premiera 

Wiek: 40
Dołączyła: 06 Maj 2021
Posty: 71
Skąd: warka
Wysłany: 2024-03-25, 14:04   

Maszyny też ulegają różnym awariom a jeśli potrzebujecie sprawdzonego serwisu maszyn pneumatycznych albo takich z hydrauliką siłową czy silników elektrycznych to serwis Martech HS mogę polecić. Dojeżdżają do klienta w pełni wyposażonymi warsztatami i naprawiają usterki na miejscu
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum
Strona wygenerowana w 0.05 sekundy. Zapytań do SQL: 15