Ślubne - Forum - Weselne Strona Główna Ślubne - Forum - Weselne
Ślub i Wesele - Zorganizuj ten dzień z nam

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

ból

Poprzedni temat «» Następny temat
ból
Autor Wiadomość
PannaNieMloda 

Dołączyła: 22 Lis 2021
Posty: 1768
Skąd: Opolówek
Wysłany: 2023-05-02, 22:59   ból

Witam co przyjmujecie na ból? Co przyjmować na tego bóle kręgosłupa? Chcę by było skuteczne i sprawdzone, wiec jesli macie cos do polecenia - piszcie. https://www.papilot.pl/zd...bolowe-u-dzieci Z chęcią poznam wasze wskazówki,zachęcam do dyskusji,pozdrawiam.
 
 
     
nate 

Dołączyła: 16 Mar 2022
Posty: 154
Skąd: olkusz
Wysłany: 2023-05-12, 10:43   

Jeśli odczuwasz silny ból pleców lub stawów, proponuję nie zwlekać. Zgłoś wszelkie niepokojące objawy swojemu lekarzowi. Ja również długo czekałam na wizytę u lekarza z powodu swoich dolegliwości i teraz czeka mnie rehabilitacja. Słyszałam, że CM Gamma w Warszawie (ul. Bobrowiecka 8) oferuje wsparcie w tym kierunku, więc może warto byłoby się do nich zgłosić w tej sprawie?
 
 
     
Oluś22 

Wiek: 40
Dołączył: 31 Lip 2022
Posty: 317
Skąd: Katowice
Wysłany: 2023-05-12, 19:26   

Jeśli nie sprawdzi się tradycyjna medycyna to warto wykorzystać alternatywną w postaci biorezonansu. Możesz udać się tutaj https://www.biorezonans-mokotow.pl/ i na pewno znajdziesz pomoc bo metoda podchodzi holistycznie do organizmu. Na pewno nie zaszkodzi wykorzystać takiej metody.
 
 
     
pola 

Dołączyła: 02 Wrz 2011
Posty: 74
Skąd: pl
Wysłany: 2023-06-16, 12:54   

Jedyny słuszny kierunek, który ma sens, zobaczcie - https://multimed.pl/cennik/cennik-usg/ Jest ból, to nie czekasz, tylko robisz sobie badanie. Bez skierowania, z konsultacją. Wtedy realnie można ustalić, co się dzieje. Ogólnie nigdy nie zwlekajcie. Szybkie ustalenie przyczyny problemów może wszystko załatwić. Ustalisz, co masz dalej robić, z kim się konsultować. Szybkie badanie oznacza szybsze wyjście z problemów i tego się trzymajcie.
 
 
     
etna 

Dołączyła: 24 Sie 2022
Posty: 44
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2023-07-21, 22:32   

Trzeba znaleźć przyczynę bólu, dopiero szukać sposobów na jego zwalczenie. O przyczynach bólu kręgosłupa czy innych schorzeniach stawów można znaleźć informacje na tej stronie. Kontuzje i urazy dotykają nie tylko sportowców przecież, trzeba na nie reagować jak najszybciej.
 
 
     
mani898 

Dołączyła: 27 Maj 2020
Posty: 197
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2023-09-07, 23:18   

Może tabletki pomogą?

__
szafa przesuwna z lustrem
 
 
     
milka 

Dołączyła: 06 Lis 2023
Posty: 46
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2023-11-06, 08:23   

przykro mi
 
 
     
reszka 

Dołączyła: 09 Lis 2016
Posty: 91
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2024-03-05, 18:12   

Są różne tabletki przeciwbólowe które powinny pomóc w walce z takim bólem. Ale na pewno trzeba wybrać się do lekarza jeśli te objawy stale wracają. Bo jeśli ból dotyczy całego ciała to mogą to być poważniejsze dolegliwości gdzie nawet zalecana będzie zalecana diagnostyka w kierunku choroby jaką jest fibromialgia leczenie .
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum
Strona wygenerowana w 0.05 sekundy. Zapytań do SQL: 15