Ślubne - Forum - Weselne Strona Główna Ślubne - Forum - Weselne
Ślub i Wesele - Zorganizuj ten dzień z nam

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

oryginalny pomysl na przypieczętowanie zwiazku

Poprzedni temat «» Następny temat
oryginalny pomysl na przypieczętowanie zwiazku
Autor Wiadomość
Martaa

Wiek: 54
Dołączył: 08 Sty 2010
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-01-08, 11:39   oryginalny pomysl na przypieczętowanie zwiazku

Nie wiem czy słyszeliście o tym zwyczaju, który staje się coraz popularniejszy na świecie - chodzi mi o tzw. "mosty miłości".
Pary udają się na most by do barierki przypiąć kłódkę - klucz wyrzucają do rzeki. Podobno dzięki temu miłość tej pary trwać będzie wiecznie. Takie mosty są też w Polsce np. we Wrocławiu. może ktoś z was na nim był? Wiele par na świecie zapina taką kłódkę od razu po ślubie i przy okazji robi sobie wtedy jedną z sesji zdjęciowych.
Co ciekawe mosty mają nawet grono swoich fanów na Facebooku www.facebook.com/Mosty.Milosci
 
 
     
czekoladowy-raj
Czekoladowy Raj

Wiek: 54
Dołączył: 14 Sty 2010
Posty: 4
Skąd: Wągrowiec
Wysłany: 2010-01-14, 10:11   

Cześć.

Szczerze mówiąc nigdy nie słyszałam o takim zwyczaju ale brzmi bardzo romantycznie.
Tam gdzie ja brałam ślub to ciężko o most ale jakbym miała jeszcze raz brać ślub to zapewne zastanowiłabym się czy nie skusić się na ten zwyczaj.

Pozdrawiam
_________________
Wynajem fontann czekoladowych - www.czekoladowy-raj.pl
 
 
     
panna 

Dołączyła: 22 Wrz 2010
Posty: 83
Skąd: Polska
Wysłany: 2010-10-13, 00:18   

To te barierki muszą mieć dużo kłódek, tak nawiasem mówiąc i nie będzie wkrótce gdzie zapinać kłódki.
 
 
     
Monis 

Dołączyła: 01 Wrz 2010
Posty: 51
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-10-21, 20:27   

bardzo romantyczny pomysł. też bym chciała:)
 
 
     
Markiza 

Dołączyła: 22 Paź 2010
Posty: 26
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-10-22, 21:09   

Nie słyszałam o tym też. Ciekawy pomysł. Może któregoś lata wybierzemy się i dopieczętujemy nasz związek:)
 
 
     
ayla 

Dołączyła: 05 Cze 2021
Posty: 387
Skąd: Poznań
Wysłany: 2022-03-21, 13:53   

Do zaplanowania wesela mam jeszcze sporo czasu, ale zgodnie z powiedzeniem “przezorny zawsze ubezpieczony” myślę, że warto będzie sprawdzić coś takiego jak sale weselne Dolny Śląsk zawczasu. Nie wiadomo, jak się potem wszystko rozwinie, także wiecie, planowanie przyjęcia to naprawdę ważna sprawa i nie warto jej odwlekać.
 
 
     
Ekinka 

Wiek: 35
Dołączyła: 15 Mar 2023
Posty: 71
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2023-04-21, 14:47   

Cześć, od dziecka mam problemy z nieśmiałością ale teraz wiem, że chciałabym się przełamać i wyznać mojemu koledze miłość. Czy ktoś ma na to jakieś sprawdzone sposoby ? Zrobić to w cztery oczy, czy przez Internet ? Szukałam porady w Internecie i trafiłam na taki fajny artykuł: https://kobietamawplyw.pl/jak-powiedziec-chlopakowi-ze-mi-sie-podoba/ Z góry dziękuję za Wasze odpowiedzi i chęci pomocy :)
 
 
     
collen 

Dołączyła: 14 Wrz 2023
Posty: 8
Skąd: Andrychów
Wysłany: 2023-09-14, 19:44   

Tak sobie myślę, że czymś szalonym na pewno będzie po prostu wesele za granicą. I nie mam na myśli kraju czeskiego czy niemieckiego, ale coś dalej, może ślub w Hiszpanii ? Co wy na to? Ciepło, palmy, nietypowy klimat, nietypowe jedzenie. Powiem Wam szczerze, że zdecydowanie mi to odpowiada. I chcę w to iść.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum
Strona wygenerowana w 0.06 sekundy. Zapytań do SQL: 15