Ślubne - Forum - Weselne Strona Główna Ślubne - Forum - Weselne
Ślub i Wesele - Zorganizuj ten dzień z nam

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Ciekawe przepisy - znacie?

Poprzedni temat «» Następny temat
Ciekawe przepisy - znacie?
Autor Wiadomość
hdc 

Wiek: 58
Dołączył: 18 Lip 2022
Posty: 184
Skąd: wroc
Wysłany: 2023-11-15, 12:09   

Od siebie mogę podsunąć stronę https://raszczyk.com.pl/konfigurator-tortow/ jeśli szukasz sposobu na stworzenie personalizowanego tortu. Ich konfigurator to proste narzędzie, które pozwala na realizację indywidualnych pomysłów.
 
 
     
plotka 

Dołączył: 23 Mar 2022
Posty: 64
Skąd: Czempiń
Wysłany: 2023-11-24, 21:42   

Teraz gdy gotuje w Thermomixie szukam przepisów zupełnie innych niż do tej pory. Dla mnie jest go ogromne ułatwienie i oszczędność czasu, a dzięki zastosowaniu dodatków do Thermomixa możliwości znacznie się zwiększyły. Na stronie https://cucinaora.com/ są takie dodatki jak steamEGGS, które pozwala na gotowanie pysznych jajek w koszulkach czy steamDISK do gotowania w Varomie.
 
 
     
weselka

Wiek: 54
Dołączył: 05 Sty 2023
Posty: 68
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2023-12-21, 09:56   

Warto gotować w domu, bo wtedy jemy zdrowo i smacznie. Na pewno też warto wiedzieć, jak wybrać odpowiednią mąkę. Do pieczenia ciast musi być odpowiednia i także inna do pieczenia na przykład chleba. Nie jest to oczywiste, jaką mąkę wybrać, więc warto to sprawdzać.
 
 
     
ayla 

Dołączyła: 05 Cze 2021
Posty: 398
Skąd: Poznań
Wysłany: 2024-02-22, 13:32   

Brzmi fajnie. Jak chodzi o mnie, to też jestem fanką wypieków. Właśnie mam też kilka przepisów na oku do wypróbowania, ale muszę na stronie Elhandle pokupować sobie niezbędne artykuły, typu posypka cukiernicza i inne rzeczy.
 
 
     
mczay 

Dołączył: 04 Mar 2024
Posty: 3
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2024-03-04, 01:34   

Poszukiwanie inspiracji do kolacji może prowadzić przez różne kuchnie świata, a hiszpańskie potrawy są warte szczególnej uwagi. Są to dania, które łączą świeże składniki z bogatą tradycją, tworząc wyjątkowe połączenia smakowe. Warto sprawdzić, jakie dania kryje hiszpańska kuchnia, od paelli po sycące gulasze. Ciekawą opcją są dania regionalne. Dobrze jest zorientować się w temacie, aby każdy posiłek mógł stać się kulinarną podróżą.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum
Strona wygenerowana w 0.06 sekundy. Zapytań do SQL: 14