Ślubne - Forum - Weselne Strona Główna Ślubne - Forum - Weselne
Ślub i Wesele - Zorganizuj ten dzień z nam

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Wybór wózka 2w1 - Riko Side

Poprzedni temat «» Następny temat
Wybór wózka 2w1 - Riko Side
Autor Wiadomość
etna 

Dołączyła: 24 Sie 2022
Posty: 44
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2022-08-24, 17:37   Wybór wózka 2w1 - Riko Side

Mam pytanie do mamuś:) Poszukuję wózka dla swojego maluszka który urodzi się w październiku. Oglądałam już kilka modeli i najbardziej wpadł mi w oko model Riko Side ale nie wiem czy warto taki właśnie kupić, nie chce się tylko sugerować wyglądem dlatego czekam na opinie jak się sprawdza :)
 
 
     
reszka 

Dołączyła: 09 Lis 2016
Posty: 83
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2022-08-25, 08:52   

Nie można się sugerować tylko wyglądem bo z tego co sama widziałam to najlepiej wyglądają wózki totalnie bez amortyzacji. Ale Riko Side to inna półka, spokojnie możesz w taki inwestować. Wózek funkcjonalny, bardzo miękki i z łatwym systemem składania/rozkładania. Dzięki żelowym kołom sam stelaż jest naprawdę lekki jak na wózek 2w1.
 
 
     
etna 

Dołączyła: 24 Sie 2022
Posty: 44
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2022-08-26, 10:36   

No też mi się wydawało, że jest porządny ten wózek. A jak wielkościowo? bo chciałabym wózek już do końca, żeby spacerówka posłużyła na długo.
 
 
     
reszka 

Dołączyła: 09 Lis 2016
Posty: 83
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2022-08-29, 00:09   

Gondola jest jedna z dłuższych na rynku, do tego spacerówka też z wysokim oparciem jest. Jak kupisz ten wózek to na pewno posłuży Ci do momentu jak dziecko nie będzie już potrzebować żadnego wózka.
 
 
     
etna 

Dołączyła: 24 Sie 2022
Posty: 44
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2022-08-30, 02:43   

Aha. To już chyba wszystko wiem, dziękuję za porady. Wózek widzę wybrałam idealnie:)
 
 
     
bozenka 

Dołączyła: 08 Wrz 2022
Posty: 1
Skąd: Katowice
Wysłany: 2022-09-08, 21:15   

Potwierdzam, że to funkcjonalny i niezawodny wózek dla dziecka. Od noworodka do momentu aż maluch zupełnie wyrośnie z wózka, zazwyczaj około 2-3 roku życia. Riko sprawdzona i ceniona marka, mają wózki na każdą kieszeń i dla każdego dziecka.
 
 
     
reszka 

Dołączyła: 09 Lis 2016
Posty: 83
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2022-10-14, 22:53   

Fajne jest jeszcze w wózkach Riko to, że można za niewielkie pieniądze dokupić adaptery i zamontować na stelażu foteliki różnych marek tak naprawdę. Ja jestem pozytywnie zaskoczona też wytrzymałością materiałów i starannością szycia.
 
 
     
ayla 

Dołączyła: 05 Cze 2021
Posty: 387
Skąd: Poznań
Wysłany: 2023-04-04, 21:08   

A kojarzycie może foteliki Pixel PRO: https://avionaut.com/pl/foteliki/avionaut-pixel-pro?color=BeigePro02 ? Czy ma ktoś z was doświadczenie z tym modelem? Tak pytam, ponieważ kusi mnie to, aby go kupić. Podoba mi się jego wykonanie, lekkość, cała konstrukcja, która zapewnia dziecku komfort i dobrą podporę dla jego delikatnego ciałka.
 
 
     
perezka 

Dołączyła: 26 Lut 2024
Posty: 7
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2024-03-24, 22:26   

A patrzyliście na wózki od Cavoe? Model Axo Shine bardzo bardzo fajny. Ma bardzo dobrą amortyzację i sprawdzi się na różnych terenach. Poza tym jest zwrotny, koła się na zacinają i szybko się go składa.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum
Strona wygenerowana w 0.05 sekundy. Zapytań do SQL: 15