Ślubne - Forum - Weselne Strona Główna Ślubne - Forum - Weselne
Ślub i Wesele - Zorganizuj ten dzień z nam

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

pielęgnacja twarzy

Poprzedni temat «» Następny temat
pielęgnacja twarzy
Autor Wiadomość
PannaNieMloda 

Dołączyła: 22 Lis 2021
Posty: 1741
Skąd: Opolówek
Wysłany: 2022-04-19, 00:17   pielęgnacja twarzy

Witam, od pewnego czasu zauważyłam, że skóra na mojej twarzy stała się mniej elastyczna. Zastanawiam się co mogę zrobić, żeby poprawić jej wygląd. Koleżanka poleciła mi ten roller do twarzy https://www.phlov.com/str...7775581015.html , który zwiększa elastyczność skóry i koryguje owal twarzy. Czy ktoś z was tez stosuje taki roller? Poproszę o opinie.
 
 
     
kriszna 

Dołączyła: 19 Gru 2021
Posty: 82
Skąd: katowice
Wysłany: 2022-04-29, 09:22   

Wypróbuj sobie koniecznie kosmetyki z Bielendy, z linii good skin, idealne do pielegnacji twarzy :)
 
 
     
reszka 

Dołączyła: 09 Lis 2016
Posty: 83
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2022-04-29, 23:39   

Może w takim razie warto zainwestować w kosmetyki wygładzające? Ja widzę poprawę w jędrności skóry jak właśnie stosuję odpowiednie produkty. Kupuję te https://www.herbapol-polana.com/ . Mam krem o działaniu nawilżającym i wygładzającym z wyciągiem z chabra bławatka. Ma formę żelu, delikatny dla skóry ale znacznie poprawia jej wygląd. Zobacz sobie koniecznie.
 
 
     
ayla 

Dołączyła: 05 Cze 2021
Posty: 387
Skąd: Poznań
Wysłany: 2022-05-25, 19:30   

I super... Nie ma jak to dobre kosmetyki. Ja właśnie odkryłam firmę https://facetaria.pl/245-kosmetyczki-meskie , która też oferuje świetne produkty i to w doskonałej jakości dla Panów. Także jak szukacie coś dla waszych facetów i to z charakterem, to tam znajdziecie najlepsze artykułu.
 
 
     
Luizka1989 

Dołączyła: 30 Kwi 2022
Posty: 3
Skąd: Kraków
Wysłany: 2022-05-26, 22:09   

od jakiegos czasu uzywam swietnego kremu ktory nawilza skore twarzy. Crystal Glow Rose Quartz jest super do pielęgnacji cery
 
 
     
PannaNieMloda 

Dołączyła: 22 Lis 2021
Posty: 1741
Skąd: Opolówek
Wysłany: 2022-05-31, 23:29   

Spotkałam się jakiś czas temu ze znajomą i podczas rozmowy zeszłyśmy na temat kosmetyków i swojej skóry. Z naszej rozmowy wynikło tyle, że przeszukiwałyśmy internet w poszukiwaniu rodzajów skóry i okazało się, że moja zdecydowanie jest naczynkowa. Po powrocie do domu stwierdziłam więc, że poszukam odpowiednich do tego kosmetyków i wpadłam na sklep Ziaja. Znalazłam tam kosmetyki do skóry naczynkowej https://ziaja.com/c/naczynkowa-1087 i chciałabym się dowiedzieć czy warto coś od nich zamawiać.
 
 
     
etna 

Dołączyła: 24 Sie 2022
Posty: 44
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2024-02-24, 22:07   

Obawiam się, że sam krem może nie pomóc w takiej sytuacji, ja bym zainwestowała jeszcze w dobrej jakości suplementy aby zadziałać od środka. Na przykład Pro-Collagenium. To suplement z wysokiej jakości kolagenem, świetnie walczy ze zmarszczkami, napina skórę, poprawia nawilżenie. Szybko można zobaczyć efekty stosowania, a jest on w formie napoju w fiolce którą trzeba wypić do śniadania. Na stronie preparatu można zobaczyć jakie efekty przyniósł na grupie testujących go kobiet.
 
 
     
perezka 

Dołączyła: 26 Lut 2024
Posty: 7
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2024-02-26, 21:31   

Jeśli szukacie czegoś przeciwstarzeniowego, przeciwzmarszczkowego to zobaczcie sobie linię Gold Lift Expert z Eveline.
 
 
     
nowaacka 

Dołączyła: 04 Sty 2024
Posty: 39
Skąd: siedlce
Wysłany: 2024-03-27, 17:24   

u mnie elementem obowiązkowym podczas codziennej pielęgnacji jest też odpowiednie serum, bardzo lubię serię Serum Shot z Eveline. Ostatnio w drogerii pojawiły się nowości i skusiłam się na serum przeznaczone do cery naczynkowej. Widocznie redukuje zaczerwienienia i wzmacnia skórę.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum
Strona wygenerowana w 0.05 sekundy. Zapytań do SQL: 16