Ślubne - Forum - Weselne Strona Główna Ślubne - Forum - Weselne
Ślub i Wesele - Zorganizuj ten dzień z nam

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

budowa domu

Poprzedni temat «» Następny temat
budowa domu
Autor Wiadomość
PannaNieMloda 

Dołączyła: 22 Lis 2021
Posty: 1783
Skąd: Opolówek
Wysłany: 2022-06-29, 23:09   budowa domu

Witam, zdecydowaliśmy się z mężem na budowę drewnianego domu. Zawsze o takim marzyliśmy, a teraz gdy jest to możliwe to zaczynamy realizować nasz plan. Powiedzcie mi, które drewno będzie najlepsze?? Znalazłam taką ofertę tu https://skladydrzewne.pl/oferta/drewno-budowlane/tarcica-iglasta-konstrukcyjna/ i myślę, że jak najbardziej ono pasuje. A wy jak sądzicie? Poproszę o rady.
 
 
     
dariuszkowalczy 

Wiek: 38
Dołączył: 01 Lip 2022
Posty: 33
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2022-07-01, 14:54   

A czy planujecie ocieplić taki budynek? Szczególnie jest to ważny aspekt w okresie zimowym, bez tego rachunki wychodzą spore. U siebie w drewnianym domu zastosowaliśmy styrodur XPS, więcej o tym materiale dowiesz się tutaj -> https://www.diamondexpert...a/styrodur-xps/ Mamy to już od 3 lat i jesteśmy zadowoleni.
 
 
     
Oluś22 

Wiek: 40
Dołączył: 31 Lip 2022
Posty: 317
Skąd: Katowice
Wysłany: 2023-05-09, 22:37   

Jak budujesz dom to będzie potrzeba masy porad a te znajdziesz tutaj http://inzynierowie.pl/ Jest to portal tworzony przez specjalistów i oprócz budownictwa pomoże w kwestii motoryzacji, aranżacji czy przemysłu. Idealne miejsce dla osób łaknących wiedzy technicznej.
 
 
     
majkelik 

Dołączył: 09 Lut 2022
Posty: 9
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2023-05-23, 11:40   

A w jakim rejonie jest ta budowa? Jeśli myślisz również o klimatyzatorze to zapisz sobie namiar na Thermotronic: https://www.thermotronic....je/wolsztyn-c10 . Jak można zauważyć na ich stronie jest to bardzo rozwinięta firma, która wykonuje klimatyzację w różnych rejonach Polski, również w Wolsztynie, Goli Świdnickiej, Jelczu Laskowice, Brzegu czy Wrocławiu.
 
 
     
hdc 

Wiek: 58
Dołączył: 18 Lip 2022
Posty: 186
Skąd: wroc
Wysłany: 2023-05-24, 13:42   

Jeśli boisz się budowy domu to możesz zatrudnić firmę, która to ogarnie od początku do końca. Sprawdź projekty domów wybierzcie ten który wam najbardziej się podoba i popytajcie czy któraś z firm w okolicy nie realizuje takich zleceń. Wtedy odpada wam sporo rzeczy, na których zwykły śmiertelnik po prostu się nie zna.
 
 
     
wikitrocha14

Wiek: 54
Dołączył: 25 Maj 2023
Posty: 1
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2023-05-25, 11:15   

Szukam odpowiedniej firmy do kompleksowej budowy domu we Wrocławiu. Czytałam dużo pozytywnych opinii na temat firmy https://trudzia.pl/. Ktoś miał z nią do czynienia?
_________________
prace dekarskie Wrocław
 
 
     
hdc 

Wiek: 58
Dołączył: 18 Lip 2022
Posty: 186
Skąd: wroc
Wysłany: 2023-05-25, 18:24   

Na czym bardziej ci zależy. W kosztach moim zdnaiem, przynajmnije w dużych miastach, budowa domu wychodzi taniej niż zakup mieszkania. Przeglądnij projekty domów może coś wpadnie ci w oko. Jeśli chodzi o mieszkania nie masz takiej dowolności w wyborze wnętrza nieruchomości. Chyba że zależy ci na bliskości miejskiej infrastruktury to w takim razie wyjazd na przedmieścia nie jest dla ciebie.
 
 
     
hanola 

Dołączyła: 23 Maj 2023
Posty: 146
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2023-07-13, 15:40   

Też wychodze z założenia, że jak kupować takie materiały budowlane jak styrodur to tylko i wyłącznie w hurtowniach. Z tego co się orientuję, to Styro24 ma spore grono zadowolonych klientów.
 
 
     
sabinaabramik

Wiek: 54
Dołączył: 25 Lip 2023
Posty: 1
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2023-07-25, 10:26   

Tak, tez słyszałam, że ta hurtownia jest dobra. Jeżeli chodzi o sprawdzoną firmę, która zbuduje Wam dam marzeń to polecam https://achard.com.pl/ :)
_________________
Wrocław firma budowlana
 
 
     
karpiar199 

Wiek: 34
Dołączyła: 27 Wrz 2023
Posty: 6
Skąd: Kraków
Wysłany: 2023-09-28, 20:52   

To wspaniała decyzja! Drewno iglaste jest często wykorzystywane do budowy drewnianych domów ze względu na swoje właściwości konstrukcyjne i trwałość. Jednak wybór konkretnego rodzaju drewna może zależeć od lokalnych warunków klimatycznych i dostępności. Warto skonsultować się z miejscowym architektem lub specjalistą ds. budownictwa drewnianego, aby wybrać najlepszy rodzaj drewna i dostosować go do waszych potrzeb. Pamiętajcie również o odpowiedniej impregnacji drewna, aby zabezpieczyć je przed warunkami atmosferycznymi i insektami. Powodzenia z budową waszego drewnianego domu!

szaliki, włoskie szale damskie, chusta wełniana, włoskie apaszki jedwabne, chusta jedwabna
Ostatnio zmieniony przez karpiar199 2023-10-20, 18:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Lajla

Wiek: 54
Dołączył: 20 Cze 2023
Posty: 100
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 2023-10-14, 08:49   

Kiedy potrzebuję profesjonalnych narzędzi budowlanych, wiem, że mogę zaufać msv24.pl, bo mój znajomy korzystał z ich usług niejednokrotnie i zawsze był zadowolony. Jeśli planujecie zakup takowych narzędzi, to moim zdaniem warto sprawdzić najpierw ich sklep internetowy.
 
 
     
punto 

Dołączyła: 21 Lip 2023
Posty: 190
Skąd: wrocław
Wysłany: 2023-10-16, 15:22   

Szukasz czegoś wyjątkowego i niepowtarzalnego dla siebie w kwestii domu? Ja również, i trafiłem na stronę z projektami domów. Może to miejsce zainspiruje także Ciebie i pomoże podjąć decyzję.
 
 
     
PannaNieMloda 

Dołączyła: 22 Lis 2021
Posty: 1783
Skąd: Opolówek
Wysłany: 2023-11-30, 16:22   

Witam. Szukam godnego zaufania dostawcy rur i chciałbym skorzystać z Waszych doświadczeń. Poszukuję firmy, która nie tylko oferuje wysokiej jakości produkty, ale także wyróżnia się solidnością, fachowością i dbałością o zadowolenie klienta. Co sądzicie np. o tej firmie https://impostal.pl/iii/uslugi-serwis/ciecie-na-wymiar?
 
 
     
sowii 

Dołączył: 29 Lip 2022
Posty: 56
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2024-01-21, 18:08   

Jeśli myślisz o wentylacji, to przyda się wydajny rekuperator
 
 
     
nowaacka 

Dołączyła: 04 Sty 2024
Posty: 40
Skąd: siedlce
Wysłany: 2024-01-25, 09:21   

my mamy już wybrany projekt naszego wymarzonego domu, teraz zostało tylko znalezc kogoś, kto go dla nas zrealizuje :) i tu mam do Was pytanie o firmę Espiro Investment, budował ktoś już z nimi ? czytałam, że pomagają przy załatwianiu formaloności ( super sprawa ) a dodatkowo kierownik budowy, który pełni też funkcję koordynatora - przejmuje wszystkie te obowiązki związane z pilnowaniem ekipy, terminów, postępów itd.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 14