Ślubne - Forum - Weselne Strona Główna Ślubne - Forum - Weselne
Ślub i Wesele - Zorganizuj ten dzień z nam

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Muzyka na wesele?

Poprzedni temat «» Następny temat
Muzyka na wesele?
Autor Wiadomość
Izolda 

Dołączyła: 04 Wrz 2010
Posty: 20
Skąd: Kraków
Wysłany: 2010-09-07, 22:33   Muzyka na wesele?

Co polecacie?
Stare utwory, disco-polo, DJ?
Przyznam ze jestem tym skolowana i sama nie wiem co wybrac i co byloby najlepsze bo grupa wiekowa jest rozna.
 
 
     
Monis 

Dołączyła: 01 Wrz 2010
Posty: 51
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-10-21, 20:56   

ja jestem jednak za kapelą zamiast dj. bo dj nie zapoda "gorzko gorzko" i tym podobne. każda kapela na pewno ma w swoim repertuarze i stare kawałki i nowe. powinno być po równo, ponieważ duża część młodych osób nie lubi bawić się przy disco polo. a natomiast osoby starsze nie będą wywijać przy nowoczesnych przebojach.
 
 
     
panna 

Dołączyła: 22 Wrz 2010
Posty: 83
Skąd: Polska
Wysłany: 2010-10-24, 20:53   

Zdecydowanie jestem za dj. Nie wyobrażam sobie wesela przy kapeli. Może nasze babcie.
 
 
     
Mariana 

Dołączyła: 21 Mar 2013
Posty: 5
Skąd: Katowice
Wysłany: 2013-04-24, 12:32   

na pewno disco-polo odpada, proponuję starsze kawałki pomieszane z nowymi. Oczywiście wiele zależy od tego jaka to jest kapela, co grywa, to wszystko można wcześniej ustalić.
_________________
Szukasz profesjonalnego albumu ślubnego? Fotoksiążka będzie idealna.
 
 
     
nkucera 
nkucera

Dołączyła: 01 Kwi 2014
Posty: 2
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-04-01, 13:53   

Ja również jestem zadania ze najlepiej jest pomieszać utwory nowe ze starymi :) no oczywiście dobrać takie żeby dało się tańczyć i bawić przy nich. Przy disco polo wszyscy się bawią ale samo takie już się trochę przejadło.
_________________
Najlepsza oprawa muzyczna oraz zespół muzyczny Wrocław !!!
 
 
     
djdamsza 
DJ i Wodzirej

Dołączył: 13 Gru 2008
Posty: 7
Skąd: Ostrów Wielkopolski
Wysłany: 2014-04-14, 08:50   

Zawsze uwzględniam to co nowożeńcy mówią na temat muzyki, jeśli mają życzenie, aby nie było disco-polo to nie jest to żaden problem. Jednak co zrobić z biednym wujkiem Stasiem, który przyjdzie do mnie i koniecznie będzie chciał Szaloną dedykować swojej żonie? Pamiętajcie o tym, że całkowity zakaz grania disco-polo nie jest najlepszym pomysłem. Poza wami będzie na sali jeszcze jakaś setka gości i ich życzenia też są ważne.
 
 
     
gosia5432 

Dołączyła: 19 Lis 2015
Posty: 23
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2016-04-05, 11:36   

W pierwszy dzień warto mieć orkiestrę - jak jest dobra, to poprowadzi imprezę weselną i każdy będzie zadowolony. Problem często jest drugiego dnia - zdajemy się na własny sprzęt i puszczanie muzyki. Aby nie ciągać pełno sprzętu, warto zabrać laptopa, w którym poukładamy sobie wcześniej muzykę kategoriami, a do tego warto zakupić eleganckie, małe głośniki, które są kieszonkowe, a dają moc jak duże głośniki. Tu macie link do nich http://sklep.ferguson.pl/...son-vibro-radio - efekt niesamowity
 
 
     
AgataKruczyk 

Dołączyła: 19 Lut 2016
Posty: 5
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-04-07, 09:12   muzyka na weselu

U mojej siostry był dj i ja byłam z tego powodu bardzo zadowolona, bo wiedziałam, że muzyka będzie bardzo zróżnicowa,a bo zespoly zazwyczaj klepąi to samo, już nie raz bywałam na takich weselach. Dj Maciej Wilkanowski z Playdjs super grał, zrobił też karaoke, na pierwszy taniec leciał utwór z płyty winylowej, ekstra zabawa. Tutaj jego stronę podsyłam, można tam zobaczyć fragmenty z imprez http://www.djmw.pl/
 
 
     
maniek45u 

Dołączył: 03 Paź 2016
Posty: 1
Skąd: warszawa
Wysłany: 2016-10-03, 11:16   

Najlepsza na wesele to disco polo!
_________________
chwilówki od 18 lat
 
 
     
ksiezniczkamia 

Dołączyła: 10 Lut 2016
Posty: 154
Skąd: Katowice
Wysłany: 2016-12-09, 12:47   

Na śląsku dobrego dj znajdziecie na http://djdaro.pl/ . Sprawdźcie same, może i was zainteresują ich usługi. Imprezy organizują naprawdę świetne, więc na pewno zabawa będzie niezapomniana.
 
 
     
ayla 

Dołączyła: 05 Cze 2021
Posty: 387
Skąd: Poznań
Wysłany: 2021-09-16, 22:10   

My ostatecznie postanowiliśmy postawić na dj na wesele Białystok. Jakby nie było taka osoba też umie świetnie zabawić ludzi, przecież nie trzeba całej orkiestry, aby zabawić ludzi. A z drugiej strony jego usługi nie są tak kosztowne porównując do kapeli. A wiadomo, że ślub/ wesele kosztowne jest... Także uważam, że jest to dobra opcja.
 
 
     
iwi32 

Dołączyła: 25 Mar 2022
Posty: 105
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2022-05-24, 20:30   

Teraz na weselach coraz częściej odchodzi się od disco polo i stawia się na bardziej ambitną muzykę. Jeśli nie chcecie mieć standardowej muzyki, to może warto poszukać oryginalnych artystów. Takich jak ten https://preorder.pl/muzyka/2358880,oki . Łączy on rózne gatunki, a działa na scenie hiphopowej. Jest doceniany, więc taka muzyka może być strzałem w dziesiątkę na weselu.
 
 
     
dariuszkompel1 

Wiek: 89
Dołączył: 14 Lip 2022
Posty: 10
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2023-06-20, 19:54   

Pamiętajcie, aby przed ślubem odpowiednio pożegnać swoje życie singla. Świetnie sprawdzi się do tego tancerz erotyczny Lublin https://niegrzeczni.net/miasta/striptiz-lublin/ Polecam sprawdzić :)
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 15