Ślubne - Forum - Weselne Strona Główna Ślubne - Forum - Weselne
Ślub i Wesele - Zorganizuj ten dzień z nam

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Prezent dla znajomych na parapetówkę

Poprzedni temat «» Następny temat
Prezent dla znajomych na parapetówkę
Autor Wiadomość
rena 

Dołączyła: 27 Wrz 2016
Posty: 34
Skąd: pl
Wysłany: 2022-04-30, 22:00   

Myślę, że wyciskarki do owoców to całkiem spoko pomysł i ja osobiście byłabym bardzo zadowolona gdybym taki prezent dostała. Przemyślcie to sobie
 
 
     
PannaNieMloda 

Dołączyła: 22 Lis 2021
Posty: 1741
Skąd: Opolówek
Wysłany: 2022-05-29, 16:12   

Mogę wam zaproponować pomysł na prezent z własnego doświadczenia. My z narzeczonym dostaliśmy od znajomych piękne obrusy na stół w prezencie na parapetówkę i jestem z nich niesamowicie zachwycona. Po dłuższym namawianiu powiedzieli nam gdzie je kupili, bo chcę dokupić więcej takich i podali nam stronę https://home-you.com/pl/jadalnia/obrusy?p=1 . Mają niesamowity wybór przepięknych obrusów i nie mogę się doczekać aż dojdą te, które już zamówiłam.
 
 
     
Jania 

Wiek: 56
Dołączyła: 03 Wrz 2022
Posty: 143
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2022-09-04, 12:41   

A ja przyznam, że mi naprawdę udało się trafić na wiele świetnych propozycji w zakresie świec zapachowych, czyli Miluli https://miluli.pl/produkt/swieca-sojowa-pomaranczowy-mis-135g/ bardzo przypadły do gustu, jest w czym wybierać. Obsługa chętna do pomocy, ceny całkiem przystępne. Pozdrawiam!
 
 
     
Oluś22 

Wiek: 40
Dołączył: 31 Lip 2022
Posty: 316
Skąd: Katowice
Wysłany: 2022-12-14, 10:50   

Jest taki sklep jak Toys4Boys i tam na pewno znajdziesz coś na parapetówkę jak i każdą inną okazję w tym święta. Na pewno możesz u nich liczyć na dobre ceny i wybór. Każdy znajdzie tam prezenty na święta i inne okazje dla małych jak i dużych.
 
 
     
hala00 

Wiek: 33
Dołączyła: 23 Gru 2022
Posty: 7
Skąd: Katowice
Wysłany: 2022-12-23, 19:24   

Na parapetówkę zazwyczaj nosi się alkohol lub przybory domowe, a może byś tak pomysłała nad ciekawszym alkoholem jakim jest butelka Sake ? bardzo rzadko spotykany rodzaj alkoholu w naszym kraju. Na pewno będzie to dobry prezent.
 
 
     
oli787 

Dołączył: 27 Paź 2022
Posty: 74
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2023-01-15, 23:13   

Wino to idealna propozycja również na prezent. Myślę, że takie prezenty nie są zobowiązujące i nadają się na wiele różnych okazji. Moglibyście wejść sobie na stronę https://www.wine-express.pl/ i tam coś dobrać. Warto dowiedzieć się jednak tego, jakie wino obdarowywana osoba najbardziej lubi, bo zobaczcie, ile różnych rodzajów wina dostępnych jest na rynku.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum
Strona wygenerowana w 0.06 sekundy. Zapytań do SQL: 15