Ślubne - Forum - Weselne Strona Główna Ślubne - Forum - Weselne
Ślub i Wesele - Zorganizuj ten dzień z nam

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

DJ ADAM POKORA Wesela, Sylwestry, Urodziny, Bale, Studniówki

Poprzedni temat «» Następny temat
DJ ADAM POKORA Wesela, Sylwestry, Urodziny, Bale, Studniówki
Autor Wiadomość
DJ ADAM POKORA
www.djadampokora.pl

Wiek: 54
Dołączył: 11 Kwi 2010
Posty: 4
Skąd: Warszawa
  Wysłany: 2010-04-13, 12:36   DJ ADAM POKORA Wesela, Sylwestry, Urodziny, Bale, Studniówki

Witam wszystkich szczęśliwie zakochanych:)
Jeśli macie życzenie, aby najważniejszy dzień w Waszym życiu był dopięty pod względem oprawy muzycznej na ostatni guzik, proszę przeczytajcie kilka słów o mnie.

W mojej pracy najważniejszą jest kwestia profesjonalizmu i doświadczenia w bawieniu gości. Dobór myzyki musi idealnie pasować do gustu odbiorcy, dlatego w swoim repertuarze posiadam wszystkie rodzaje muzyczne od lat 50tych przez 60,70,80,90 oraz współczesne. Jestem w stanie poprowadzić każdą imprezę tematyczną od biesiadnej po typwo clubbingową.
Imprezy, na których dbam o oprawę muzyczną to głównie wesela, studniówki, sylwestry, bale, imprezy firmowe, imprezy tematycze: latino, rock, chillout,R&B,italodisco, dance. Co środa mozna potańczyć przy "moich rytmach" w warszawskim klubie studenckim Remont. Moje mixy puszczane są na antenie Radia Dla Ciebie. Jestem zmotoryzowany, więc mogę dojechać w każdy region Polski a nawet dalej:)
Często współpracuję z profesjonalna animatorką, która dba o nastroje gości i animuje do zabawy. Jako konferansjerka wygłosi i przekaże najważniejsze informacje na życzenie. Zabawy, korowody wodzirejskie i taneczne pląsy są u niej zarezerwowane na bale i wesela:)
Jako profesjonalny DJ posiadam wysokiej jakości sprzęt grający, nagłośnienie estradowe, nowoczesne oświetlenie, mikrofony a na życzenie dym zapachowy:)
Gram tylko i wyłącznie z oryginalnych płyt.
Jeśli chcecie, żeby ktoś Wam pomógł w oprawie muzycznej i nie tylko,
zapraszam serdecznie na stronę, gdzie można zobaczyc moją historię muzyczną, sprzęt z którego korzystam oraz cennik www.djadampokora.pl

w4.jpg
LuxSfera Warszawa
Plik ściągnięto 6038 raz(y) 11.46 KB

w5.jpg
Wesele Restauracja LuxSfera Warszawa
Plik ściągnięto 4 raz(y) 12.02 KB

P6140200mniej.jpg
Wesele Royal Rondo Warszawa
Plik ściągnięto 4 raz(y) 193.83 KB

_________________
Dobra muzyka i profesjonalny animator dbający o dobrą zabawę gości to 90% sukcesu udanego wesela. Szczęścia na nowej drodze życia dla wszystkich szaleńczo w sobie zakochanych:)
 
 
     
DJ ADAM POKORA
www.djadampokora.pl

Wiek: 54
Dołączył: 11 Kwi 2010
Posty: 4
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-05-12, 15:28   

Zapraszam serdecznie do kontaktu:)
_________________
Dobra muzyka i profesjonalny animator dbający o dobrą zabawę gości to 90% sukcesu udanego wesela. Szczęścia na nowej drodze życia dla wszystkich szaleńczo w sobie zakochanych:)
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum
Strona wygenerowana w 0.06 sekundy. Zapytań do SQL: 12