Ślubne - Forum - Weselne Strona Główna Ślubne - Forum - Weselne
Ślub i Wesele - Zorganizuj ten dzień z nam

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Wakacje

Poprzedni temat «» Następny temat
Wakacje
Autor Wiadomość
izulkaa 

Dołączyła: 07 Wrz 2016
Posty: 2
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-09-07, 14:41   

Ja już po wakacjach, po urlopie :). Byliśmy w Zakopanym, naprawdę piękne miejsce :)
_________________
http://www.zdrowe-zycie.p...elonej-herbaty/
 
 
     
panda 

Dołączyła: 17 Maj 2016
Posty: 38
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2016-09-08, 18:29   

Ja już planuję przyszłoroczne wakacje :) Myślę o wyjeździe na aktywny wypoczynek tym razem, może gdzieś pod żagle? Widziałam ofertę firmy Globtourist http://www.globtourist.com/ i bardzo mnie zaciekawiła. Taki rejs po basenie Morza Śródziemnego to może być niezapomniane przeżycie.
 
 
     
wotciarz 

Wiek: 36
Dołączył: 27 Lip 2016
Posty: 91
Skąd: KrK
Wysłany: 2016-09-17, 21:36   

A co sadzicie - https://pl.getbucks.com/blog/czy-warto-zaciagnac-szybka-pozyczke-na-wakacje/ ? Robiliscie tak kiedys? bo ja nigdy. Uwazam, ze 'jak sie nie ma miedzi to sie na dupie siedzi':P czyli nie szaleje za nie swoje pieniadze. A Wy? Co o tym myslicie?
 
 
     
SooGoo 


Dołączył: 20 Wrz 2016
Posty: 5
Skąd: Lipnica
Wysłany: 2016-09-21, 15:24   

Ja lubię morze :)
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych,niektóre sa tylko trudniejsze do wykonania
 
 
     
Diqun 

Dołączył: 21 Wrz 2016
Posty: 43
Skąd: Poznań
Wysłany: 2016-09-22, 14:38   

Noo ja nad morze chcę się wybrać. Odpocząć się i zrelaksować.... Jak to mówią naładować akumulatory Very Happy Myślałąm o Łebie. Podobno to ładne miasto a i słyszałam że na łeba noclegi idzie znaleźć ciekawe oferty i informacje względem tej miejscowości.
 
 
     
ranata 


Dołączył: 16 Wrz 2016
Posty: 10
Skąd: Białowieża
Wysłany: 2016-09-28, 08:23   

Byłam w każdym z miejsc, które wymieniłaś. W Szczawnicy, Wiśle, Ustroniu, Ogrodzieńcu, Bobolicach, Ojcowie, Łańcucie, Przemyślu. Byłam w Górach Stołowych, na Górze Iglicznej, Kołobrzegu, Wrześni, Krakowie, w kaplicy czaszek w Kudowie, w Bochni, Władysławowie, Trójmieście, Helu, Karwi, Jastrzębiej Górze. Nie widziałam tylko Mazur! Mieszkam w UK, byłam w Whibty, Blackpool, Windermere... ale i tak wracam do Zakopanego. To miejsce, które ma swój urok i które urzekło mnie wiele lat temu
_________________
Nie daj się omamić!
 
 
     
Azor 


Dołączył: 16 Wrz 2016
Posty: 10
Skąd: Rypin
Wysłany: 2016-10-07, 16:33   

A ja polecam wybrać się na Roztocze. Myślę,że nie skłamię jak napisze,że jest to jeden z ładniejszych rejonów Polski. Nie ma tam również wielu turystów tak więc można sobie spokojnie wypocząć. Rok temu wynajmowaliśmy sobie pokoje w Majdanie Sopockim , zwiedziliśmy okoliczne miejscowości. Zwierzyniec, Krasnobród . Wybraliśmy się również na przełomy Tanwii.
Polecam zajrzeć sobie do tego bloga: szerokiej-drogi.pl - znajduje się tam sporo pomysłów na wakacje w takich nieodkrytych miejscach w Polsce.
_________________
Wszystko mnie modyfikuje, ale nic nie zmienia.
 
 
     
czeslaw.rejs 

Dołączyła: 27 Paź 2016
Posty: 2
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2016-10-27, 08:23   

Teraz to już bliżej Sylwestra niż wakacji...chyba w tym roku zabiorę żonę na narty do Zakopanego albo Szczyrku. Kłopot w tym, że ma prawie 30 lat i nigdy nie jeździła na nartach...Ale podobno na naukę nigdy nie jest za późno ;)
_________________
https://www.dulux.pl/pl/paleta-kolorow
 
 
     
booker22 


Dołączył: 22 Paź 2016
Posty: 10
Skąd: Władysławowo
Wysłany: 2016-11-02, 18:00   

A ja byłam w Meksyku. Sama i uprawiałąm tak zwany backpacking. Polecam bardzo serdecznie bo jest to chyba najlepsza forma podróżowania. Zrobiłam ponad 2000 kilometrów. Poznałam masę ciekawych i pozytywnie nastawionych ludzi. To jest coś pięknego. A sam Meksyk to inny świat. Zupełnie inna kultura i ludzie :)
_________________
I am only human after all
 
 
     
MarkWeb 


Dołączył: 22 Paź 2016
Posty: 10
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-11-07, 16:58   

Ja już któreś wakacje z rzędu podróżuję :) Coś pieknego po prostu i nie wyobrażam sobie żeby siedzieć całe wakacje w kraju i nic nie robić. W tym roku byłam w Australii i ja tak dalej pójdzie to za 3-4 lata zwiedzę cały świat. Polecam serdecznie taki tryb życia bo daje masę wrażeń i inspiracji.
_________________
Niektórych ptaków nie powinno się trzymać w klatce. Są na to zbyt piękne
 
 
     
joann44s 

Wiek: 100
Dołączyła: 09 Lis 2016
Posty: 5
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-11-10, 00:14   

Ja jadę do Łeby z moim mężem i dziećmi jeszcze tego roku ! Znaleźliśmy już fajny domek na w internecie, niebawem pakujemy walizki i wybieramy się w cudowną podróż. A wy gdzie jedziecie na wakacje w tym roku?
_________________
Krem na biust
 
 
     
o-toma 


Dołączył: 22 Paź 2016
Posty: 10
Skąd: Katowice
Wysłany: 2016-11-13, 16:33   

W tym roku to już nigdzie no ale w następne wakacje planuje polecieć do Kolumbii. Jakoś strasznie mnie kręcą kraje Ameryki. Tropiki i gorąca temperatura to jest to co lubię :) Ogólnie to lubię lecieć jak najdalej żeby poznać zupełnie inny świat i kulturę. Jeszcze będzie czas moim zdaniem żeby podróżować po Europie na przykład.
_________________
Kiedyś patrzyliśmy w niebo i zastanawialiśmy się, jakie jest nasze miejsce w kosmosie. Teraz patrzymy pod nogi i gdybamy, czy jest dla nas miejsce wśród piachu
 
 
     
PannaNieMloda 

Dołączyła: 22 Lis 2021
Posty: 1741
Skąd: Opolówek
Wysłany: 2022-01-11, 23:19   

Witam,co sądzicie o tym,by dowiedzieć się więcej na temat odpoczynku weekendowego. Mysle nad krotkim urlopem na mazurach. Zalezy mi na naladowaniu baterii https://www.hotelstbruno.pl/ Co sądzicie o tym miejscu? Z checią poznam wasze opinie.
 
 
     
kriszna 

Dołączyła: 19 Gru 2021
Posty: 82
Skąd: katowice
Wysłany: 2022-02-01, 09:38   

Jeśli nie macie jeszcze pomysłu na wakacje, to moge polecic ofertę fajnego biura podróży https://tripholiday.pl/ :) mają sporo ofert wakacyjnych last minute , jestem pewna, że coś fajnego znajdziecie
 
 
     
PannaNieMloda 

Dołączyła: 22 Lis 2021
Posty: 1741
Skąd: Opolówek
Wysłany: 2022-02-12, 18:35   

My na wakacje wybieramy się do Grecji, dlatego chcę kupić jakieś wygodne sandały, które będę mogła nosić cały czas i które na pewno nie okażą się zbyt ciasne. Nie chcę, żeby przez odciski moje wakacje były nieudane. Znalazłam taki artykuł https://www.filippo.pl/pl...daly-1176310592 z poradami jak kupić wygodne sandały. Myślicie, że są one zgodne z prawdą? Czy przy wyborze mogę się nimi kierować? Byłabym wdzięczna za opinię.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 14