Ślubne - Forum - Weselne Strona Główna Ślubne - Forum - Weselne
Ślub i Wesele - Zorganizuj ten dzień z nam

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

zaproszenia Decorisus nie polecam!!!!

Poprzedni temat «» Następny temat
zaproszenia Decorisus nie polecam!!!!
Autor Wiadomość
myszołów 

Dołączyła: 06 Maj 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: 2011-05-06, 09:08   zaproszenia Decorisus nie polecam!!!!

Ja zamawiałam zaproszenia w Decorisusie, ponieważ mają bardzo ładne wzory i duży wybór. I owszem, zaproszenia są ładne, nie mogę powiedzieć, że nie, choć niestety niektóre mają widoczny klej, a nadruk jest poprzerywany, ponieważ najwidoczniej na tak grubym i wytłaczanym papierze trzeba użyć może inne drukarki. Nie polecam Decorisusa z tego względu, że są niepoważni i nierzetelni. Na stronie mają napisane, że termin realizacji wynosi od 14 do 21 dni roboczych, podczas gdy firma go nie dotrzymuje, o czym nawet nie raczy poinformować. Nie odpowiadają na maile i nie odbierają telefonów. Mnie wysłali zaproszenia po terminie i to w ilości nieprzekraczającej nawet 1/4 zamówienia, pozostałe zaproszenia przysłali później, informując jedynie, że to druga część zamówienia. Kontakt z nimi jest bardzo utrudniony i człowiek się z tego powodu niepotrzebnie denerwuje. Gdyby napisali, że przepraszają, ale spóźnią się z realizacją zamówienia, to nie miałabym pretensji, bo może się zdarzyć taka sytuacja, jednak nieinformowanie o niczym i udawanie, że wszystko jest w porządku w porządku wcale nie jest.
Poza tym, zamówić można jedynie przez ich stronę, na której to mają źle działający formularz zamówienia, który źle zlicza zamówione rzeczy i w ogóle powinni nad nim popracować, skoro jest to jedyna forma zamawiania.
Czytałam, że z powodu wielu negatywnych komenatrzy nie ma ich już na Allegro - nie dziwi mnie to. Na forach można znaleźć bardzo dużo złych opinii o tej firmie, głownie związanych właśnie z terminem realizacji i brakiem kontaktu. Jeśli chcecie u nich zamówić, to zróbcie to dużo, dużo wcześniej, żeby uniknąć nerwacji.
 
 
     
Anka82 
Anka82

Dołączyła: 09 Maj 2011
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-05-09, 01:23   

ja najpierw zamówiłam zaproszenia na Allegro, takie za 1.60pln, ale jakość jest masakryczna, nie mogła bym wręczyć naszej rodzinie i znajomym bo to wstyd poprostu. Ale już wiem że jakośc idzie w parze z ceną. Zamówiłam zaproszenia w firmie Decorisus www.decorisus.pl. Odebrałam je tydzień temu, termin realizacji miał wynosić do 14 dni, zaproszenia były gotowe po okolo miesiącu czasu !!! ciągle byłam uspokajana ze juz beda za 2 dni, za 3 dni, ze maja duzo zamowien, ze przepraszaja. Nadruk jest postrzepiony, i znów mam dylemat co zrobić. Zaproszenia sa ogólnie lepszej jakości niz te na allegro, do slubu został miesiac z kawalkiem, a zaproszenia do rozwiezienia po calej polsce. nie skorzystam z uslug tej firmy.
 
 
     
E-mariposa

Wiek: 54
Dołączył: 02 Cze 2011
Posty: 10
Skąd: POLSKA
Wysłany: 2011-06-10, 23:46   

słyszałam już gdzieś o tej firmie. Cóż wszędzie znajdą się oczuści. Ja swoje kupowałam na www.e-mariposa.pl i byłam bardzo zadowolona ze współpracy.
pozdrawiam,
_________________
www.e-mariposa.pl
 
 
     
Kalisi 

Dołączyła: 30 Lip 2016
Posty: 19
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: 2016-07-30, 15:57   

Nie ma co na Allegro upowac takich zaproszeń. Ich jakość z reguły jest słabiutka.
_________________
PARKA - zaproś gości w cudowny sposób, wręcz im eleganckie zaproszenia ślubne.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum
Strona wygenerowana w 0.05 sekundy. Zapytań do SQL: 14