Ślubne - Forum - Weselne Strona Główna Ślubne - Forum - Weselne
Ślub i Wesele - Zorganizuj ten dzień z nam

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

zespol czy DJ ?

Poprzedni temat «» Następny temat
zespol czy DJ ?
Autor Wiadomość
gremlin 

Dołączyła: 07 Wrz 2008
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-09-08, 13:18   

zespoł sekret - pisze juz o nim na forum o tym dlaczego sie nie sprawdził.
Mysle ze bardzo wazne jest to, zeby wziac orkiestre ptzy której juz sie bawiliscie lub ososby, którym ufacie.
warto zauwazyc, ze orkiestry na spotkaniu prezentuja kasety video ze zmontowanym weslem. Co oczywiste, zostałe wybrane najlepsze momenty i wydaje sie ze wszyscy cały czas sie bawia.
 
 
     
Grzegorz N 

Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 3
Skąd: Zgierz
Wysłany: 2008-09-10, 18:56   

gremlin napisał/a:
zespoł sekret - pisze juz o nim na forum o tym dlaczego sie nie sprawdził.
Mysle ze bardzo wazne jest to, zeby wziac orkiestre ptzy której juz sie bawiliscie lub ososby, którym ufacie.
warto zauwazyc, ze orkiestry na spotkaniu prezentuja kasety video ze zmontowanym weslem. Co oczywiste, zostałe wybrane najlepsze momenty i wydaje sie ze wszyscy cały czas sie bawia.


Dzieki za info.
Zabawa jest oczywiscie najważniejsza.
Najlepiej posłuchać zespół na żywo, np na weselu.
Z drugiej strony ważne jest jacy goście i z jakim nastawieniem przyjdą.
Byłem na weselu gdzie grał zawodowy zespół 5 osobowy. Przyjemnie było słuchać , ale goście bawili się tylko przy disco polo.
 
 
     
raclet 

Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1
Skąd: Kielce
Wysłany: 2008-09-24, 17:46   

A ja mam kompromis tego wszystkiego. U mnie na weselu i to w sumie całkiem przypadkiem bawił nas człowiek orkiestra dJ wodzirej zespół w jednym. Mąż go znalazł przez internet bo juz nie mieliśmy wyścia wszystko bylo pozajmowane ( odłożyliśmy muzykę na koniec co było błędem) Facet zapewnił mi tradycyjną oprawę przed ślubem tj błogosławieństwo i wyprowadzenie z marszem z użyciem akordeonu. Później na przemian grał i śpiewał na żywo (co mu świetnie wychodziło) i robił discotekę wędrując po klimatach różnych lat. Dodatkowo bawił ludzi przy stołach przygrywając na akordeonie. Całe wesele było rozśpiewane i roztańczone a przy tym kosztowal nas ten człowiek 600zł Wszystkim mogę gorąco polecić. Gdyby ktoś chcciał to chyba dysponuje do niego namiarami moge sie podrzucic na priv.
_________________
Raclett
 
 
     
karioka101 
karioka101

Wiek: 39
Dołączyła: 01 Paź 2008
Posty: 1
Skąd: Puławy
Wysłany: 2008-10-02, 08:24   

A ja polecam zespół Spectrum!!! Grał u mnie i moich sióstr. Polecam naprawdę:) Wszystkim gościom się podobało. A DJ to strata pieniędzy (chyba że na małe wesele). Muzyka na żywo to dopiero fajna zabawa:) można do nich pisać na: mazurp@plusnet.pl
_________________
Karolinka
 
 
     
maziulka8731 
madziulka8731

Dołączyła: 20 Paź 2008
Posty: 4
Skąd: warszawa
Wysłany: 2008-10-20, 19:46   

WITAM.. ABY KAZD para mloda mogla byc spokojna o swoja orkiestre ktora ich nie nie zostawi w srodku wesela NIE POLECAM ZESPOLU "KOMPROMIS"...BAWIALM sie przy tym zespole na weselu poprostu tragedia..Grali moze ze 35 minut potem godzina przerwy mimo ze goscie bawili sie dalej niestety musieli zejsc z sali bo orkietra musiala sie nazrec i napic alkoholu....o godz 12 po oczepinach pan z orkiestry kazal mlodym juz zaplacic za ich prace kiedy dostali kase ta stara panienka z zespolu przebrala sie w bluze z kapturem i oblesne wytarte jeansy poprostu zero szacunku dla mlodych i wtedy dopiero zazelo sie szantazowanie mlodej pary ze jak nie beda sie wszyscy goscie bawili to oni zbieraja swoje rzeczy i jada do domu mimo ze oplaceni byli do godz,4 rano dosc ze grali coraz zadziej bo wiecej siedzieli jedli i pili to jak gosce nie wszyscy byli na sali to zoow szantaz mlodych co za debile maja swoja strone napisane takie glupoty ze to profesjonalisci a tak naprawde spieprzyli mlodym dzien ich najwazniejszy o godz. 2.40 zagrali dwie piosenki i juz sie zwijali do domu bo stwierdzili ze pol godz grali to teraz maja przerwe gdy mlody prosil o to zeby grali odmowlil dopiero gdy zostali zmuszeni po 20 minutach klotni zagrali do godz. 4 ale to tak grali ze plakac sie chcialo...naprawde nie polecam tego zespolu jest to totlna porazka menadzer zespolu jest tak beszczelny ze sie w glowie nie miesci i naprawde szkoda nerw mlodych na tak beznadziejny zespol.... a temu zespolowi zycze aby jak najszybciej zaczeli popadac w totana porazke za beszczelnosc i brak szacunku do pary mlodej...obyscie juz nigdy w zyciu nie mogli tak spieprzyc wesela[/b]


Natomiast serdecznie polecam zespol ECHO sa rewelacyjni bylam na paru weselach ok 7 gdzie oni grali i sylwestrze sa super...polecam
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum
Strona wygenerowana w 0.05 sekundy. Zapytań do SQL: 14