Ślubne - Forum - Weselne Strona Główna Ślubne - Forum - Weselne
Ślub i Wesele - Zorganizuj ten dzień z nam

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

zespol czy DJ ?

Poprzedni temat «» Następny temat
zespol czy DJ ?
Autor Wiadomość
Ania 

Dołączyła: 26 Lip 2007
Posty: 5
Wysłany: 2007-08-15, 01:24   zespol czy DJ ?

witam,
filmowca juz mamy...ale ciagle zastanawiamy sie nad muzyka...

Co wedlug was jest lepsze, DJ - czy moze zespół ??

Wiem, ze zalezy to rowniez od konkretnego DJ i zespołu...ale
jak bys wybierała, to jakie masz preferencje ??

Ja po ostatnim weselu u kolezanki jestem za DJ...bo zespol
wedlug mnie polozyl impreze...

Niby dobry...ale z jakis powodow braklo wokalistki spiewajacej tam na stale,
a byla rezerwowa...mocno rezerwowa:-)

a Dj co nie pusci, to bedzie to brzmialo jak nalezy:-)

Pozdrawiam,
Ania
 
     
Zespół Konkret
Gość
Wysłany: 2007-09-07, 22:56   

Polecam zdecydowanie zespół Nie tylko dlatego , że w takim gram ale widze to po zadowoleniu naszych klientów Nigdy jeszcze od kąd występuje klienci nie byli nie zadowoleni :) Naprawde w wiekszości przypadków do dzisiaj mamy przyjemność spotykać sie na ulicach i do dzisiaj są nam wdzięczni za takie poprowadzenie wesela Lecz co fakt to fakt niektóre zespoły potrafią zepsuć wesele , ale Dj tym bardziej

artur452@wp.pl
 
     
Zespół RudeBoys
Gość
Wysłany: 2007-09-09, 09:56   

Najlepiej zrobić wywiad wśród gości, których masz zamiar zaprosić :D
Na wiek gości nie ma co patrzeć - z doświadczenia mogę stwierdzić, że nie ważne ile ma się lat - szaleć zawsze można. Najważniejsze jest mieć taką muzykę, która w odpowiednich momentach na weselu zagra to co na miejscu. Impreza położona może być zarówno przez zespół jak i przez dj-a, ale wynika to wyłącznie z nieumiejętności "owej szafy grającej" lub braku doświadczenia. Na pewno znasz kilka zespołów i kilku dj-i. Zastanów sie, dlaczego ten a nie inny podoba Ci się bardziej. Proste: szeroki repertuar, dobry kontakt z imprezowiczami oraz profesjonalizm wynikający z nieustannie wykonywanej usługi muzycznej.
Pozdrawiam i życzę udanych poszukiwań :D
 
     
grzegorz.zm 

Dołączył: 28 Paź 2007
Posty: 2
Skąd: Warszawa i okolice
Wysłany: 2007-10-28, 10:54   

Witam.Nasza strona www.kompromis.org
Kontakt Grzegorz 0-502 388 051
Jestemy zespolem muzycznym,ale na codzien prowadzimy imprezy okolicznosciowe,dyskoteki,imprezy karaoke w roznych pubach..Pozdrawiam.Gosia

1363.jpg
Plik ściągnięto 16010 raz(y) 6.42 KB

_________________
Grzegorz.zm
 
 
     
Zespół POKOLENIE
Gość
Wysłany: 2007-10-30, 11:31   

A ja powiem tak. Wybór należy tylko i wyłącznie do Was. Zarówno zespoły jak i DJ maja swoje miejsce na rynku. Ja osobiści na wesela większe niż 40 gości nie bawiłbym się w wynajmowanie DJ. Mniej niż 40. gości - DJ jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Nawet najlepszy DJ może rozwalic całą imprezę, także to nie jest regulą że zawsze bedzie się udawać. Fakt, może zabrzmieć lepiej ale ja osobiście wolałbym posłuchać muzyki "innej" niż ta która na co dzień mamy w mediach.

Za zespołami i DJ jest tyle samo plusów co minusów. Trzeba sie dobrze zastanowić co wybrać i pamiętać o jednej prostej zasadzie, o której wiele par młodych zapomina.

WESELE NIE JEST DLA MLODYCH ALE DLA GOŚCI!

Trzeba sie kierowac gustami gości a nie swoimi i robic wszystko, zeby wychodzili z wesela zadowoleni i wspominali je przez długie lata.

Pozdrawiam
Zespół POKOLENIE
609-997-486
www.pokolenie.republika.pl
 
     
andy25 

Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 2
Skąd: Będzin
Wysłany: 2007-10-31, 13:32   

Hej! A ja znam fajnego DJa !
Grał już na 3 weselach w mojej rodzinie (na moim też zagra). Facet jest nie drogi, bierze max do 1000 złotych za wesele, w zależności gdzie jest wesele. U mojej kuzynki z Bydgoszczy wziął 1000 a u mojego brata z Tychów 700, więc cena chyba zależy od dojazdu. Jest DJ-em i wodzirejem. Na wesele jeździ zwykle z jeszcze jednym gościem co u niego za kierowce robi i ogólnie mu pomaga. Gość się nazywa DJ Buli, jest z Będzina ale jeździ po całym kraju. Naprawdę facet jest nieziemski w tym co robi. SZCZERZE POLECAM !
Poniżej podam namiary na niego:
tel. 505 023 777
www.djbuli.go.pl
 
 
     
piotrek
Gość
Wysłany: 2008-01-20, 11:50   

Przepraszam ale nie zgadzam się że wesele jest dla gości. Wesele przede wsystkim jest dla nas Pary Młodej. To jest nasz dzień. Dlatego właśnie jestem za DJ - em. Wiem że wiele zespołów ładnie gra na weselach, ale poziom artystyczny większości pozostawia wiele do życzzenia.
Z materiałów, które widziałem kilka rad dla nas wswzystkich (jak już koniecznie chcemy zespół)
- zero alkoholu dla grajków. w końcu są w pracy. a poziom artystyczny spada wraz ze wzrostem spożytego alkoholu.
- przypomnijcie czasem zespołowi, że gitary się co jakiś czas rozstrajają. nie mogę po prostu słuchać brzmienia nienastrojonej gitary

To dwa największe zarzuty dla zespołów. Niestety jek dla mnie to ich eliminuje. Inne to
-m upraszczanie oryginalnych utworów
- wycie do księżyca
- poprawianie oryginalnych wykonawców
- totalna amatorszczyzna.
Pozdawiam.
 
     
Gość

Wysłany: 2008-01-21, 20:00   

Tak bywa jak się chce na zespół wydać tyle ile na DJ. Większość patrzy na cenę jaką bierze zespół. Sam gram od 20 lat w zespole więc wiem o czy mówię. Co do strojenia gitar to święta racja, co do alkoholu również (choć znam wyjątki ;-) . I jak już bierzecie zespół to żadnych wujków którzy zagrają za połowę ceny. Jak weźmiecie "poważnych" ludzi to będziecie zadowoleni. Powodzenia
ps. Nie zazdroszczę dylematów ....
 
     
jimius
Gość
Wysłany: 2008-04-22, 19:15   

zapraszam na stronke

www.cover.gorzow.com.pl
 
     
Iza_ 

Dołączyła: 07 Maj 2008
Posty: 1
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-05-07, 20:56   zdecydowanie zespół...

tak się składa, że sama niedługo wychodzę za mąż i również się nad tym zastanawiałam. byłam również uczestnikiem kilku wesel i uważam, że nie ma jak zespół, który daje różnorodność interpretacji piosenek, co w praktyce przy dobrym zespole może dać super wrażenia.
my już wybraliśmy, choć nie było to łatwe. wybraliśmy zespół przy którego muzyce bawiliśmy się 3 tygodnie temu na weselu u znajomych w Gołczy.
zespół nazywa się MaxBand / dla zainteresowanych nr tel do wokalistki 0 791 984 416/, w kładzie są 4 osoby, cena jest okey i myślę, że będziemy zadowoleni a to przecież najważniejsze.

pozdrawiam Iza.
_________________
Iza
 
 
     
Kris
Gość
Wysłany: 2008-05-16, 14:47   

Wildzę, że na forum sami muzycy. Może byście się tak tu nie reklamowali? To jest forum, a nie miejsce na reklamę.
 
     
Weselnik
Gość
Wysłany: 2008-05-28, 11:01   DJ

:roll: Dj za 1000, zł to musi być znakomity fachowiec - ha,ha,ha.Zycze powodzenia. Nie wierz co tu piszą bo to kryptoreklama. Dobry DJ dziś to wydatek conajmniej 1800 - 2500,
Nie daj się nabrać,miłego bawienia.
 
     
Grzegorz N 

Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 3
Skąd: Zgierz
Wysłany: 2008-08-06, 19:39   

byłem na weselu gdzie zespół łaczył oba elementy. Grał na żywo i prowadził część z orginalnymi nagraniami jak DJ. Chyba najważniejsze było to że mieli dobry kontakt z gośćmi. Oczepiny tez były orginalne (podobno sami pisali teksty)
Pani Młoda mówiła że zrobili dla nich nagranie na pierwszy taniec.
Były też zabawy i śpiewy przy stole.
Wzięliśmy od nich namiary:

"Szedar"
607196317
 
 
     
gremlin 

Dołączyła: 07 Wrz 2008
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-09-07, 23:51   

mysleliśmy o DJ bo
1. taniej
2. bez fałszu
3. gra co chcesz i to w oryginale

zmienilismy zdanie pod wpływem rodziców
orkietra niestety drogo nas kosztowała a do tego mimo ze polecona nie sprawdziła sie
 
 
     
Grzegorz N 

Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 3
Skąd: Zgierz
Wysłany: 2008-09-08, 11:02   

gremlin napisał/a:
mysleliśmy o DJ bo
1. taniej
2. bez fałszu
3. gra co chcesz i to w oryginale

zmienilismy zdanie pod wpływem rodziców
orkietra niestety drogo nas kosztowała a do tego mimo ze polecona nie sprawdziła sie


Napiszcie dlaczego nie sprawdziła się. Może bedziemy mogli ustrzec się błedu. Jaka nazwa zespołu ?
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 18